Jump to content
Dogomania

Nie doczekała własnego człowieka odeszła za TM[*]na zawsze w naszych sercach :(


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam z nią na spacerku,bo nie bardzo wierzyłam ,że nie ciagnie.Idzie ładnie na smyczy choć woli dosć szybki spacer ,słucha gdy mówię wracamyNajwiekszy cyrk jest wziaść ja z boksu,nie miała obróżki a pysio miała wszędzie z radosci ,ze człowiek i spacer,uwijała sie jakby było z 15 Moniek.Lubie ja ale Amon to nie jest.

Link to comment
Share on other sites

aMonka cwaniara...
Takie teraz upały a ta ONeczka wylewa sobie wodę z miski...
Wkłada łapki do wody i kopie, jak w ziemi :roll:
Monia, Monia...:nono:

...dowód zdjęciowy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8629/1001442ax5.jpg[/IMG]

Monika oblała ją nawet wodą, myślałyśmy, ze to pomoże... ale nic. Monka ucieszona, że mokra, ale pokopać itak nie zaszkodzi :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonił dzisiaj do mnie Pan w sprawie Moni, i wyglada to tak ze chciałby ja jako psa towarzyszącego ochronie przy zakładach miesnych, maja juz jednego psa około 6 letniego owczarka niemieckiego, co Pan oferuje duzy wybieg z ocieplana buda (nie kojec, co sam podkreslił ze kojec to cos małego;)) 2 hektary ogrodzonego terenu do biegania, opiekuna czyli Pana z ochrony no i jedzonka ile tylko zechce (wkoncu to zakłady ;)) robia rowniez karme dla psiaków, Pan absolutnie nie chce psa agresywnego tylko bardziej czujnego:) stwierdził ze sama sie nauczy kiedy trzeba szczekac od starszego kolegi:) zapytałam czy ONek jest wykastrowany niestety nie wiedział, powiedziałm o koniecznosci wykastrowania psa lub sterylizacji Moni stwierdził ze nie bedzie z tym problemu no i raczej bedzie to sterylizacja by ogolnie uniknoc cieczek no i kolega ma 6 lat takze mogł by gorzej zareagowac;) (solidarnosc meska :D) Pan miły powiedział ze napewno bedzie miała dobra opieke i bedzie dobrze traktowana:) Zaoferował tez zamiast 50 zł za umowe adopcyjna karmy dla psow za 200 zł (powiedziałam ze o tym zadecyduje kierownik) Sami przyjada po psa. No i tu pytanie co WY na to??????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...