Jump to content
Dogomania

samotne RASOWIAKI - RZESZOWIAKI! AKTUALIZACJA STR.1! nowe zdjęcia! SZUKAMY DOMÓW!


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='matinestka'][B]
w kudnelku mieszka tez małe [COLOR=Green]pekinczykowate[/COLOR] cudo :) panienka z charakterkiem :) [COLOR=Green],[COLOR=Black] około 10 letnia suczka[/COLOR] [COLOR=Red]DONA

[COLOR=Black]DONA mimo swych malutkich gabarytów , dziarsko śmiga wsród recepcjonistów:eviltong:..... nie boi się niczego i nikogo... potrafi sama o siebie zadbać....do kundelka trafiła w maju bardzo zabiedzona.. skołtuniona.. zakleszczona i z guzem narządów rodnych .. teraz Mala wydobrzała... przeszła operacje i znakomicie się czuje....


[IMG]http://img179.imageshack.us/img179/729/dona1hq6.jpg[/IMG]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/quote]

jak mój staruszek Dyziu:placz:też mam staruszka Pekinka-Malagos dała mi cynk o tym wątku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']
Wspaniała wiadomość!!![B]
Jestem prawie pewna,że większość-jeśli nie[/B] [B]wszystkie-z rasowych psiaków w schronisku ma swoich właścicieli...[/B]
Może by zrobić takie akcje dla każdego z nich???
[/quote]
chyba żart?

Link to comment
Share on other sites

"rasowce" nie zawsze mają właścicieli-pozbywają się ich ludzie tak samo jak mieszańców-lub wykorzystywane są do rozrodu Wet Siostra przecież nie będę tłumaczyc-każdy wie jak jest..... a znasz jeden z wielu przypadków jak się psa nawet z tatuażem załatwia? wywiezione do lasu, przywiązane do drzewa, umierały długo śmiercią głodową tak tak....Chart oraz Dog Niemiecki, by nikt nie mógł namierzyc hodowcy oraz właściciela-wycięte ze skórą tatuaże-co za bestia to zrobiła? właściciel....Chart przeżył kilka dni jeszcze-pod kroplówkami-po uratowaniu....
właśnie adopcje rasowców są najtrudniejsze .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']
Wet-siostra zajrzyj na BwP, albo na nadzieje dobermana....jak widać rasowość nie chroni przed bezdomnoscia:-(
[/quote]
albo na ASty....albo na ON-ki, .....albo na Rottki, albo na wiele innych ras które umierają jak inne w schronach

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki,nie załamujcie mnie,pliss...:placz: No toście mnie dość brutalnie pozbawiły złudzeń...:placz::placz: Zawsze sądziłam,że tylko kundelki są biedne i nieszczęśliwe,bo kundelki...I chciałam pomagać kundelkom,bo miałam wrażenie,że rasowce nie potrzebują pomocy...że rasowce zawsze żyją długo i szczęśliwie...:roll: Pierwsza czerwona lampka zamigotała,jak znalazłam wątek collie w potrzebie...A teraz ten wątek...i wy...:shake: To straszne...:placz::placz::placz:
To fakt,w schronisku,w którym kiedyś pracowałam,trafiały się rasowce-ale była to zdecydowana mniejszość i zawsze znajdował się właściciel...:cool1:
no,dobra...nic już nie napiszę...muszę wyjść z szoku...:oops:

Link to comment
Share on other sites

My Ci uświadamiamy po prostu realia polskich schronisk.
A z wydawaniem rasowiaków też jest kłopot, bo moga paść ofiarami pseudohodowli...:shake:
Kiedyśmieliśmy nawet elkhounda z tatuażem do adopcji, a był to jedyny osobnik w Polsce...eh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']
My Ci uświadamiamy po prostu realia polskich schronisk.
A z wydawaniem rasowiaków też jest kłopot, bo moga paść ofiarami pseudohodowli...:shake:
[B] Kiedyśmieliśmy nawet elkhounda z tatuażem do adopcji, a był to jedyny osobnik w Polsce...eh[/B]
[/quote]
ale to jeszcze nic....był Eurasasier-rasa rzadka jak diabli pytanie za 100 punktów gdzie: w Krzyczkach!!:cool1:

a ostatnio był Mops obecnie i Yorki są do adopcji-nie Yorkowate w typie ras tylko Yoreczki! nawet u EMIR jest jeden.....ale nikt go nie chce popsutej zabawki-jest po wypadku-lekko powłuczy nożynami i trzeba jego potrzeby sprzątac-widziałam go kochany maluch (choc nie jestem fanką Yorków) ale tej jest skrzywdzony....

Link to comment
Share on other sites

to jeszcze tylko mały off-na starośc taki los umarły.....:
sunia Basset zagłodzona i guzami:[IMG]http://images6.fotosik.pl/22/f78ef2a71ce53c64med.jpg[/IMG]

18 letnia wyrzucona do lasu z padaczką, ślepa Shi-Tsu:

[IMG]http://img458.imageshack.us/img458/3462/image142us1.jpg[/IMG]

Chart Afgański z lasu, stara suka z guzami:

[IMG]http://img488.imageshack.us/img488/6401/niespodzianka1pg1.jpg[/IMG]

Chart o którym pisałam powyżej:

[IMG]http://i13.photobucket.com/albums/a264/Aganiok/zagodzony2.jpg[/IMG]

i wiele wiele innych, mnóstwo.....jak są stare nie mogą produkowac szczeniąt-nie mogą byc fabryką do rodzenia, wyeksploatowane do granic spotka je okrutny los. Buldożki Francuskie w chlewie ze świniami, oskalpowane Charty, Pekińczyki z łańcuchem na szyji.....

chciałam Ci pokazac Wet-Siostra tylko 1/100 o rasowcach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']
Oktawio co to za chart :crazyeye::placz:
[/quote]
Ewatr ja tego Charta nigdy nie zapomnę-był uwiązany z Dogiem i zdjeli mu tatuaż ze skórą-nie znałaś wątku? mogę Ci podrzucic linka.

a dzisiaj doszedł Pekińczyk na PWP....wyrzucili go z jadącego samochodu...nie ma oka....drugie mu zaraz eksploduje ja jestem miłośniczką Pekinków-mam 2 i inne psy również-szlag z tymi sadystami to nie ludzie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']Ewatr ja tego Charta nigdy nie zapomnę-był uwiązany z Dogiem i zdjeli mu tatuaż ze skórą-nie znałaś wątku? mogę Ci podrzucic linka.

a dzisiaj doszedł Pekińczyk na PWP....wyrzucili go z jadącego samochodu...nie ma oka....drugie mu zaraz eksploduje ja jestem miłośniczką Pekinków-mam 2 i inne psy również-szlag z tymi sadystami to nie ludzie....[/quote]
No jakos nie trafiłam na jego wątek ...a może to i dobrze bo cżłowiek tylko okresląną dawkę sadyzmu ludzi jest w stanie znieśc :placz:
A ze jestes miłośnikiem pekinów i innych to ja wiem ;) bo czasem Cie odwiedzam tylko pisze rzadko :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

jestem Ewatr wielką ich fanką marzy mi się by żaden nie był na PWP ale niestety to w innym świecie chyba, to cudo od Was:-(:
[B][COLOR=Green][COLOR=Red][COLOR=Black]
[IMG]http://img179.imageshack.us/img179/729/dona1hq6.jpg[/IMG]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Green][COLOR=Red][COLOR=Black]
krew mnie zlewa....pocieszam się że rzeszowski Kundelek ma dobrego kierownika, nie da skrzywdzic nikomu[/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Green][COLOR=Red][/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...