Jump to content
Dogomania

wychudzona i zaniedbana Rea po 11 latach wyrzucona z domu! ;( MA DOM!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 965
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia_Klero']trzeba pisac na transportowym..przeciez ludzie jezdza do wrocławia moglby ktos tam podejsc!no i zmienic tytul:roll:[/quote]

od Wrocławia to jest kawał drogi, a na transportowym raczej nikt nie poszukuje kogoś do wizyty przedadopcyjnej :eviltong: zaraz powysłam PW do kilku osób :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Witam,
mieszkam w Legnicy. Może mogłabym jakoś pomóc?

Pozdrawiam
Kasia[/quote]

napewno :) a czy miałabyś możliwość podjechać do Jawora i zrobić wizytę przedadopcyjną? ;)

[quote name='Bjuta']Dziękujemy bardzo za chęć pomocy!!!
Mysia - zna wszystkie szczegóły, pewnie wieczorem się pojawi![/quote]

[quote name='Asia_Klero']mam nadzieje ze Mysia sie tutaj zjawi i zapozna ze szczegolami ketunie:razz:[/quote]

już wróciłam do domku, ledwo żywa, ale jeszcze trochę kontaktująca ;):razz:

[quote name='rotek_']qrcze daleko ode mnie
jest jakaś dogomaniaczka z legnicy chyba albo z lubinia to i tak bliżej niż ode mnie[/quote]

może ketunia pomoże :cool3:
wysyłałam wczoraj PW do osób z tych okolic....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Jeśli będę umiała to pewnie, że pomogę.;)[/quote]

umieć pewnie będziesz umiała :cool3: byłaś kiedyś na takiej wizycie? :cool3: Jesli nie to tak w skrócie - chodzi o ogólne wybadanie przyszłej rodzinki dla Rei, oczywiście ważna jest rozmowa, trzeba zoabczyć jakie ludzie mają podejście, czy sa gotowi na przyjęcie do siebie psa, czy jest to decyzja całej rodziny, itp. Ważne jest też to, że Rea to staruszka, Państwo muszą sobie z tego zdawać sprawę. Hmmm... co tam jeszcze... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Post przeskoczył. Daj mi znać kiedy miałabym pojechać.
Mam problemy z zalogowaniem się tutaj.
Podaję swój numer 693 389 677
Wyślij mi smsa jak już będzie wiadomo co i jak, a ja zadzwonię i powiesz mi dokładnie o co mam zapytać.
Nie chciałabym czegoś przeoczyć.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że sprawdzisz nam domek dla Rei :loveu: (Z wielu przesłanek wynika, że domek może się okazać bardzo dobry, więc powinna to być bardzo miła wizyta przedadopcyjna ;)) Telefon do Mysi jest w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...