Jump to content
Dogomania

Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom


Moniskaa

Recommended Posts

ostatnio z mojego ogloszenia odezwala sie Pani w sprawie Heruni.Wyslalam Tosi maile bo ona zna sunie( kobieta nie ma stacjonarnego telefonu a komorka w naprawie,wiec poprzez maile ze mna rozmawiala).Mowi,ze mieszka na wsi,ma duzy ogrod,i jednego dwuletniego pieska ktorego tez znalazla w oplakanym stanie i go przygarnela...a ze Tosia przez ostatnie dni miala troche problemow,to pewnie nie czytala i sie nie dziwie...miala wazne sprawy na glowie wiec ja staralam sie jakos te Pania ciagnac za jezyk i "podpuszczac" by sprawdzic czy naprawde jej zalezy..ma dac znac jak dostanie komorke spowrotem..poczekamy zobaczymy,czy ten domek naprawde taki fajny:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przyznam, ze nie czytałam wątku, bo się na dogo pogniewałam ostatnio, ale juz jestem

dziś sprawdzę wpłatę. czyli brakuje 280 zł ? czy tamta pierwsza dotarła? bo tamta wpłata 140 chyba była z mojego konta, a 280 wpłacałam na poczcie...

dowiem się wszystkiego i napiszę

a Hercia cudna :-)

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj na poczcie. pieniądze są, leżały tam prawie miesiąc. Pani w okienku sprawdziła i powiedziała, że był u Ciebie listonosz z przekazem, ale nikogo nie było, więc zostawił awizo. Pózniej zostawił powtórne, ale w dalszym ciągu nikt nie odebrał, więc z kolei był mój listonosz u mnie z przekazem zwrotnym, zostawił awizo, póżniej powtórme i nic...

powiem Ci szczerze, że ja w te awiza nie wierzę...nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie jest solidna skrzynka listowa, a poza tym w ciągu dnia jest zwykle w domu Robert, mój syn ( szczególnie teraz, w wakacje ) i żadnego awiza na pieniądze nie było !!!

może poczta liczyła na to, że nikt tej kasy nie odbierze ? powiedział mi ktoś, że po kilku miesiącach nie odbierania, pieniądze przechodzą na własność poczty. nie wiem , czy to prawda.

pierwszy raz wysyłałam przelew pocztą i więcej tego nie zrobię. kasę mam u siebie, nie będę wysyłac, podjadę do Ciebie dziś wieczorkiem, tylko powiedz o której będziesz./

Link to comment
Share on other sites

Cześć!
Ostatnie 2 tyg spędziłam w szpitalu z dziećmi... Koszmar... Właśnie wróciłam do domu...

Lavinia nie przejmuj się, daj znac jak będziesz miała ochotę się spotkać, ewentualnie na konto....

HERA OD TYG JEST W NOWYM DOMU U WSPANIAŁEJ I SZALENIE DOKŁADNEJ, OPIEKUŃCZEJ I SKRUPULATNEJ RODZINY W PIASECZNIE. :)

Mama zawiozła ją prosto z lecznicy. Jej uszy są nieciekawe, po badaniach okaało sie że zmiany mogą się skończyć operacją nawet, podobno ma jej od szczeniaka... Ludzi to nie przeraziło, czyszczą je, kontrolują i oczywiście w razie potrzeby zoperują. Jedyny kłopot mieli z sikaniem, gdyż Hera niestety potrafi to zrobić do łóżka i tak też się stało po 15min w nowym domku... :oops:
Na szczęście nie przeraziło ich to i chcą nad naszą niunią pracować.... :)

Także droga Herusi dobiegła końca.... :loveu::loveu::loveu: Możemy sobie wzajemnie wszystkie cioteczki pogratulować..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeju jak sie ciesze!!!!!!! Czekałam na tą wiadomość i wiedziałam że w końcu Hera znajdzie swój wymażony domek :multi:

Cioteczki! Wszystkie wam bardzo pięknie ślicznie dziękuje! :multi:
Żeby nie wy to nie było by tej cudownej chwili jak teraz. Pomogłyście mi i całej naszej gromadce!!
:buzi::buzi::buzi::buzi::BIG::BIG::Rose::Rose::Rose::B-fly::B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, teraz ja mam do Was prośbę....
Porozsyłajcie gdzie się da ten link... To mój dzisiejszy krzyż i strasznie mnie ta sprawa męczy...... Zdjęcia strona druga...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119931[/url]

...dzięki......:-(

Link to comment
Share on other sites

Herunia z nową Panią, która była wzruszona jej historią... Oprócz Pani ma też oczywiście Pana i 11 letnią Panią ;)...:loveu:

[IMG]http://img361.imageshack.us/img361/8546/heradomtx3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img236.imageshack.us/img236/6999/heradom3jn4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img395.imageshack.us/img395/1148/heradom6go1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...