Jump to content
Dogomania

Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom


Moniskaa

Recommended Posts

to sie rozpaskudzila dziewczyna nam! :loveu:
Abwarko chyba musimy się wreszcie umówić na zaplate i odbiór perfum, możesz w sobote rano? ja lub mój tz gdzieś tam w Węgrowie.........aaaa i mam sprawe do Twojego tz odnośnie naszego motoru tj. mój syn ma sprawę, dlatego dzwonilam.......;)
Dziewczyny blagam wplacajmy Tosi na naszą Hercie , chociaż parę groszy i sie uzbiera......:modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam zapytanie od Pani chętnej na adopcję Hery, wieczorem napiszę jej maila i wyślę zdjęcia o które prosiła. Jakieś sugestie co do tego, co mam tej Pani napisać? Zdjęć Tosiu nie masz innych niż te na wątku?
I poproszę nr telefonu, który mogę podać.

Link to comment
Share on other sites

A ja poprosze o [B]numer konta[/B] na który wplacamy na naszą Hercie ,
aż boje sie pytać o jego stan, jakoś na początku byliśmy bardziej zorganizowani i więcej się uzbieralo niż teraz.......:-(
no nic szukam książek na bazarki dla Herci!
Cioteczki pomóżcie!!!!!:help1::help1::help1:

Link to comment
Share on other sites

Folen, dzięki za pomoc. Mój nr tel 508 430 284... Myślę, że znajac Herę po rozmowie z Panią od razu będę wiedziała czy do siebie pasują... ;)

Oby to była ta osoba której tak szukamy... ;)


Co do nr konta to po prostu osobie zainteresowanej na prośbę wyślę pw... :)

Hera jest u nas od 13 lub 15 czerwca (nie pamiętam dokładnie) natomiast generalnie na "jej konto" wpłynęło póki co 170zł jedynie od Atlantydy na sterylkę, za co oczywiście bardzo serdecznie dziękuję............ :loveu:
Plus doliczam 100zł które wpłacili Państwo adoptujący Goyę...

Postaram się o nowe fotki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Tosiu, ode mnie poszły do Ciebie pieniądze przekazane przez Atlantydę na sterylkę - 170 zł i pieniądze uzbierane na utrzymanie Hery - 280 zł

O żadnej innej kasie nic mi nie wiadomo, a i pomóc sama nie mogę, bo jeszcze nie spłaciłam wszystkich długów, które zostały po małych buldożkach.[/quote]
Tosiu sprawdź konto bo Lavinia wyraźnie napisała, że wysłała zebrane fundusze Herci.
Ja jestem zainteresowana i konta na pw nie otrzymałam, wiec poprosze....;)

Link to comment
Share on other sites

Niestety wpłata od Lavinii nie dotarła do tej pory.... :shake:

A oto najnowsze zdjęcia Hery... Tak powitała naszą koleżankę która odwiedziła psiaki :)

[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2116/heraqd5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img295.imageshack.us/img295/8325/hera1tf9.jpg[/IMG]

...a tak prowokowała Ku-ki... :mad:
[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7792/hera2lz0.jpg[/IMG]

Kurcze... Mam dla niej wprost wymarzony dom... Niestety są tam 2 Cane Corso i coraz bardziej się zastanawiam czy jednak nie zostać przy wersji pierwotnej i nie szukać jej domu w którym będzie jedynym psem... Ona strasznie chce być w centrum uwagi.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']

Kurcze... Mam dla niej wprost wymarzony dom... Niestety są tam 2 Cane Corso i coraz bardziej się zastanawiam czy jednak nie zostać przy wersji pierwotnej i nie szukać jej domu w którym będzie jedynym psem... Ona strasznie chce być w centrum uwagi.......[/quote]

To wszystko zależy czy korsiaki też ,są zazdrosne o inne pieski i czy zaakceptują Herę z jej charakterkiem :diabloti:?
Szczerze to ja bym jeszcze dobrze zastanowiła ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']Przyznacie, że się poprawiła, co? :evil_lol:

Enia, wysłałam Ci nr konta. Sprawdziłam też ostatnią wpłatę. 170zł od Lavinii wpłynęło 24 lipca... Nie wiem dlaczego nie doszła druga.... :shake:[/quote]
widać jaka jest piękna i spokojna wreszcie.:loveu::multi:
Lavinio jeśli jeszcze czytasz o Herusi to napisz proszę o tej [B]drugiej kwocie[/B] dla Tosi bo niejasność jest jakaś........

Link to comment
Share on other sites

Dziś Hercia ma iść na sterylke, a nam wyskoczyły na wieczór dwie interwencjie... Nie wiem czy sie wyrobimy, bo tamte sprawy są niemozliwe do przełożenia (2 suki - jedną wywiozą na wieś a jest dt a drugą do schronu)...
Matko... Mama do 19 jest w pracy,... Doba jest za krótka po prostu.... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abwarka']Hera wygląda rewelacyjnie, jest w formie maleńka :loveu:

Eniu przepraszam ale w ten weekend miałam gosci i nie zaglądałam na forum. Kiedy teraz będziecie w okolicy?[/quote]
W najbliższą sobote przed południem jakoś - czy w okolicach rynku dasz rade? lub powiedz gdzie możesz.....
ps.
ja nie chce robić zadymy nie daj Boże...
ale o co chodzi z tą kasą co była dla Herci ( m.in.Abwarki bazarki) a nie ma jej Tosia na koncie???
Abwarko kiedy przelałaś i komu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...