Jump to content
Dogomania

Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom


Moniskaa

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aneczka0106']To jeśli o chrapaniu mowa, to moja Zulka (półbulwa jak i Hera:razz:) nie chrapie wcale...bardzo sporadycznie się zdarzy:cool3:. Taka mieszanka ma mnóstwo plusów:
-dłuższa mordka=lepsza filtracja powietrza, lepsze oddychanie
-mniejsza masa, niż bulwek=mniejsze narażenie na wady serca, mniejsze obciażenie stawów
-lepsze przystosowanie do wysiłku fizycznego oraz do znoszenia upałów na przykład:cool3:[/quote]

W przypadku Heruni to 100% prawdy... :)

Link to comment
Share on other sites

Hera się nie da z łóżka usunąć !!! Właśnie gadam z mamą przez tel i słyszałam jak coś wali głosno... Okazało się że to Hera domaga się picia i wali łapą w metalową miskę! Ta to wie czego chce... :) Rano z kolei nie daje się zagonić do domu, bo uwielbia biegać po ogodzie... Wraca dopiero ok. 13, choć ma drzwi otwarte... :)
Aha.. Jedna uwaga... Nie moze isć do domu z płytą elektryczną w kuchni, bo będzie nieszczęście... Ona łazi po szafkach, łaziła dziśnawet też po kuchence, na szczęście gazowej... Robi to i na bezczela i jak nikt nie patrzy.... Diabełek nasz taki.... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak nie znajdzie sie jakiś sensowny dom z ogrodem do biegania dla Hery to myślę że tak muszę jednak jeszcze pozbawić jajek naszego Bono to w najbliższych dniach .Na pewno dziewczyna była by u nas kochana niestety nie będzie biegania po ogródku od rana tylko spacerki na ogródek lub do parku .
A no i mogła by ja wziąć niestety dopiero po 15 września to prawie dwa miesiące ale ja wyjeżdżam nie wiem jak sobie poradzą sami z nowym psem .
Ale to jeszcze do dogadania jak już Bono będzie bez jajek to może wcześniej i do tego czasu Hera sie zaaklimatyzuje u nas .Mam nadzieję że większych zgrzytów miedzy psami nie będzie bo tak naprawdę tego najbardziej sie obawiam ale z tego co piszecie Hera nie jest konfliktowa .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']Może wreszcie skontaktowałabys sie w jej sprawie telefonicznie? Wydaje mi się że rozmowa to podstawa, a rozterki techniczne są w tym momencie mniej wazne....[/quote]
No żaden problem mogę zadzwonić tylko podaj nr tel wiem że szukasz domu najlepszego dla Hery ;) ,

Link to comment
Share on other sites

:diabloti::diabloti::diabloti: Atlantydy dom to bardzo sensowna opcja...

Juz tyle wywiadów na temat Twoj kiedyś zrobiłyliśmy że lepszego kandydata nie można se wymarzyc :evil_lol: czekamy na Ciebie dziewczyno juz tyle czasu:mad::mad::mad:
i czekać będziemy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hera podbiła moje serce tak jak wielu z Was co mogę jej ofiarować już pisałam.
Na pewno miłość ,opiekę i wiele ciepła .Niestety z rozmowy Tosia2 wynika że szuka dla Hery tylko domu z ogrodem , raczej w okolicy (sama chce dowieźć Herę do nowego domu )w którym Hera najlepiej jak była by jedynym pieskiem .
No i raczej bez małych dzieci :roll:.
Tak że ja powyższych kryteriów nie spełniam :roll:
Mam nadzieję że Hera znajdzie najwspanialszy dom pod słońcem czego jej szczerze życzę :lol:
Mam nadzieję że Tosia2 jeszcze się wypowie odnośnie domu dla Hery .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...