Jump to content
Dogomania

stary, ratlerkowaty BEZ LECZENIA I SPECJALNEJ KARMY UMRZE. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

A nie moze ktos go nawet do dworca autobusowego podrzucić W katowicach, ja go odbiorę i busem pojade (tylko musi miec szczepienie, albo choćby kaganiec), tylko co w wypadku gdy nie dogada się z psem znajomej? Wtedy nie bedzie gdzie go umieścić na przeczekanie, aż ktoś po niego podjedzie... choć zakładam opcję, ze nie bedzie tak źle..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BoUnTy']A nie moze ktos go nawet do dworca autobusowego podrzucić W katowicach, ja go odbiorę i busem pojade (tylko musi miec szczepienie, albo choćby kaganiec), tylko co w wypadku gdy nie dogada się z psem znajomej? Wtedy nie bedzie gdzie go umieścić na przeczekanie, aż ktoś po niego podjedzie... choć zakładam opcję, ze nie bedzie tak źle..[/quote]

Mnie jutro nie ma :( Basi też nie...

Nie wiem już do kogo napisać...

Link to comment
Share on other sites

może poprostu nie lubi jakiegoś typu psów? Bo w schronisku mial kontakt z innymi psiakami, jak byłam z nim na krótkim spacerze to merdał ogonkiem przyjaźnie do kolegów :roll: Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.....

Bounty czekamy na wieści ;)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz szanowna dogomania dała się włączyć ;)
Psiak już bezpieczny w DT, narazie jest wszystko dobrze - był u weterynarza, było obcinanie pazurków, chory jest więc dostał lekarstwa, z oczu sączy się jakaś wydzielina, wychodząca także przez nos, na uszach ma stare zmiany skórne, które mamy smarować maścią i ogólnie jest zarobaczony oraz przestraszony, ale że próbuje dzibnąc mix. rotweilera to sie tego nie spodziewałam, - a to pies DT miał byc agresywy, ja zauwazyam jedynie, że jest bardzo euforycznie rozradowany na widok nowego kolegi ;P
Psiak został ochrzczony Miśkiem i pewnie teraz śpi, może potem wypowie sie DT, ale prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, bo osoba to nowiutka dogomaniaczka i jeszcze chyba niezbyt obeznana - ale złota kobita...



Narazie psiak chyba nie jest do wydania, musi się troszke podkurować, ale ogłoszenia jak najbardziej - psiak został przez weta oceniony na ponad 10 lat, reaguje obojętnie na króliki (;P). nie jestesmy pewne czy dobrze słyszy, ma mętny wzrok, jest prawie bezzębny, ale na widok pani wet szczerze się cieszył, nawet jak dostał zastrzyki to był w nią zapatrzony jak w obrazek ;P

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze, że nie wiem jakie dostał zastrzyki, areszta to:

- Paratex na odrobaczenie
- Synergal
- Omegan
- maść Triderm (czy jakoś tak - jak znajde rachunek to napisze dokłądnie)

no i szamponik ;P


Niestety sa kłopoty, i pies nie moze zostac w DT, szukamy na CITO innego DT!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Powiem szczerze, że nie wiem jakie dostał zastrzyki, areszta to:

- Paratex na odrobaczenie
- Synergal
- Omegan
- maść Triderm (czy jakoś tak - jak znajde rachunek to napisze dokłądnie)

no i szamponik ;P


Niestety sa kłopoty, i pies nie moze zostac w DT, szukamy na CITO innego DT!!![/quote]

Nie może tam zostać?

Link to comment
Share on other sites

Ehhh.... skomplikowana sprawa, osoba, która go wzięła mieszka z dzidkami, a psy całą noc darły mordę, drapały, skomliły (nie moga być razem w pokoju) i dzidkom to bardzo przeszkadzało, i powiedzieli 'ża mały pies ma sie wynieść'... Nikt nie przewidział takiego obrotu sprawy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...