Jump to content
Dogomania

Sprawa Donosu Na Bajke B.


Donvitow

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Donvitow']Pianka. kasuj jakie chcesz posty. Ale tym razem robicie to za wolno. Są zrzuty. A policję bardzo i one interesują.
Jak możesz twierdzić że dociekania kto złożył z Dogo donos i dlaczego zaśmiecają wątek.
Tweety znałaś nowy adres Edyty ?. Tweety kto zbierał rok pieniądze na psy na prywatne konto?
Oj w prokuraturze nie pomogą Wam mateusz,laluna, pianka czy inni.
Pozdrawiam AFN " serdedcznie":evil_lol:[/quote] Masz rację Donvitow!
Wilczurek też WSZYSTKIE posty ma - nawet te już usunięte! Wszystko w 2,3 sekundy pojawia się w subskrybcji via mail z Dogo do Outlooka... Pan Policjant i Pan Prokurator mogą na te screeny i kopie mailów reflektować... Heh! I nie tylko ja z naszej rodziny ma konto na Dogo i subskrypcję tego wątku! I są one wszystkie na HDD zarejestrowane. Zamordyzm stalinowski czy "palący się ogon" ? No z tym usuwaniem postów? :diabloti: Ciekawe czy po tym poście dostanę bana na stałe? A dalej co? Wszystkich " nie - z - AFN" do zbanowania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Pianka. kasuj jakie chcesz posty. Ale tym razem robicie to za wolno. Są zrzuty. A policję bardzo i one interesują.
Jak możesz twierdzić że dociekania kto złożył z Dogo donos i dlaczego zaśmiecają wątek.[/quote]

Dogo czytaja tazke ludzie niezalogowani, o czym laskawie zapominasz.

[quote name='Donvitow']
Tweety znałaś nowy adres Edyty ?. [/quote]
co za rznica czy znala czy nie znala, sadzisz, ze pojechala do Szczecina celem nadania listu? Doprawdy smieszny jestes w tym swoim zacietrzewieniu.

[quote name='Donvitow']
Oj w prokuraturze nie pomogą Wam mateusz,laluna, pianka czy inni.
Pozdrawiam AFN " serdedcznie":evil_lol:[/quote]
Prokuratury, dziecino, boi sie ten, ktory ma cos na sumieniu. Napewno Tweety nie bedzie tam potrzebowac wsparcia modow :evil_lol:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Dogo czytaja tazke ludzie niezalogowani, o czym laskawie zapominasz.


co za rznica czy znala czy nie znala, sadzisz, ze pojechala do Szczecina celem nadania listu? Doprawdy smieszny jestes w tym swoim zacietrzewieniu.


Prokuratury, dziecino, boi sie ten, ktory ma cos na sumieniu. Napewno Tweety nie bedzie tam potrzebowac wsparcia modow :evil_lol:

pzdr
GreenEvil[/quote]

Czytają niezalogowani. Owszem ale oni nie znają takich niuansów jak są w donosie.

Tylko AFN znał nowy adres i ten zgłoszono w donosie. A to zasadnicza różnica.

Dzięki za Dziecinkę. " smarkulo". Nie bo dzieciaki modzi nie pomogą jej rozliczyć faktur. Oni potrafią banować a nie mają pojęcia o księgowości i nierozliczonych finansach.

Pozdrawiam dzieciak Kajtuś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Czytają niezalogowani. Owszem ale oni nie znają takich niuansów jak są w donosie.

Tylko AFN znał nowy adres i ten zgłoszono w donosie. A to zasadnicza różnica.

Dzięki za Dziecinkę. " smarkulo". Nie bo dzieciaki modzi nie pomogą jej rozliczyć faktur. Oni potrafią banować a nie mają pojęcia o księgowości i nierozliczonych finansach.

Pozdrawiam dzieciak Kajtuś.[/QUOTE]

To AFN doniósł? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Czytają niezalogowani. Owszem ale oni nie znają takich niuansów jak są w donosie.

Tylko AFN znał nowy adres i ten zgłoszono w donosie. A to zasadnicza różnica.[/quote]

No widzisz, milo ze znasz szczegoly donosu. Moze je zdradzisz wiec? Bo mi niestety jest ciezko dyskutowac na tematy ktorych szczegolow nie znam :roll:
A na jakiej podstawie sadzisz, ze AFN znal nowy adres Edyty?


[quote name='Donvitow']
Dzięki za Dziecinkę. " smarkulo". Nie bo dzieciaki modzi nie pomogą jej rozliczyć faktur. Oni potrafią banować a nie mają pojęcia o księgowości i nierozliczonych finansach.
[/quote]

ojoj... dziekuje za komplimenta. A jak tam Twoja wiedza na temat meandrow ksiegowosci?

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']To AFN doniósł? :crazyeye:[/quote]
w.g Donvitowa nie jestesmy tylko odpowiedzialni za trzesienia ziemi i pomor w Afryce.. caly czas usiluje mu tylko wytlumaczyc ze jego zacietrzewienie nie pomaga mu wcale w pelnym ogladzie sprawy. Co wiecej sadze, ze pan_donosiciel ma w tym momencie niezly ubaw :shake:.

p.s. AFN niegdzie nic nie donosil, nie bywa w Szczecinie ani w zaden sposob nie jest powiazany z ta sprawa. (bo niby po co)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']No widzisz, milo ze znasz szczegoly donosu. Moze je zdradzisz wiec? Bo mi niestety jest ciezko dyskutowac na tematy ktorych szczegolow nie znam :roll:
A na jakiej podstawie sadzisz, ze AFN znal nowy adres Edyty?




ojoj... dziekuje za komplimenta. A jak tam Twoja wiedza na temat meandrow ksiegowosci?

pzdr
GreenEvil[/quote]

Nie znasz treści donosu :evil_lol:.

Nowy adres Edyty AFN znał:evil_lol:. Nie odważył bym się tego napisać wiedząc że policja przegląda Dogo. Mogą poprosić o wyjaśnienia dlaczego tak twierdzę.:eviltong:

Nie ciesz się. Smarkula była w cudzysłowie.:evil_lol:

Co do ksiegowości. Sam prowadzę w swojej maleńkiej firmie. A jeszcze mam konsultanta po Akademi Ekonomicznej w Poznaniu.

Gren Evil widzę że masz dyżur dzisiaj na tym wątku. A kiedy Aga Mazury:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']w.g Donvitowa nie jestesmy tylko odpowiedzialni za trzesienia ziemi i pomor w Afryce.. caly czas usiluje mu tylko wytlumaczyc ze jego zacietrzewienie nie pomaga mu wcale w pelnym ogladzie sprawy. Co wiecej sadze, ze pan_donosiciel ma w tym momencie niezly ubaw :shake:.

p.s. AFN niegdzie nic nie donosil, nie bywa w Szczecinie ani w zaden sposob nie jest powiazany z ta sprawa. (bo niby po co)

pzdr
GreenEvil[/quote] Przesłona dymna nic nie pomoże ;) Nie mogę się doczekać aż kity wam sie wreszcie spalą :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Nie znasz treści donosu :evil_lol:.

Nowy adres Edyty AFN znał:evil_lol:. Nie odważył bym się tego napisać wiedząc że policja przegląda Dogo. Mogą poprosić o wyjaśnienia dlaczego tak twierdzę.:eviltong:[/quote]

Ja Cie prosze o wyjasnienia dlaczego tak sadzisz. Edyta nie przekazywala na bezposrednio zadnych faktur, wiec skad mamy go miec?
I jeszcze raz Cie prosze o wyjasnienie skad znasz tresc donosu, bo ja jako (podobno) strona jej nie znam.

[quote name='Donvitow']
Nie ciesz się. Smarkula była w cudzysłowie.:evil_lol:
Co do ksiegowości. Sam prowadzę w swojej maleńkiej firmie. A jeszcze mam konsultanta po Akademi Ekonomicznej w Poznaniu.[/quote]

i Co Twoje doswiadczenie i konsultant wskazuje apropos tego, jakie konsekwencje poniesie Edyta z racji donosu?

[quote name='Donvitow']
Gren Evil widzę że masz dyżur dzisiaj na tym wątku. A kiedy Aga Mazury:evil_lol:[/quote]
Znow sobie pochlebiasz... ja tylko znalazlam sobie rozrywke w postaci Twojej osoby na dzisiejszy wieczor. :loveu:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']w.g Donvitowa nie jestesmy tylko odpowiedzialni za trzesienia ziemi i pomor w Afryce.. caly czas usiluje mu tylko wytlumaczyc ze jego zacietrzewienie nie pomaga mu wcale w pelnym ogladzie sprawy. Co wiecej sadze, ze pan_donosiciel ma w tym momencie niezly ubaw :shake:.

p.s. AFN niegdzie nic nie donosil, nie bywa w Szczecinie ani w zaden sposob nie jest powiazany z ta sprawa. (bo niby po co)

pzdr
GreenEvil[/quote]


To co robicie na tym wątku. AFN nie bywa w szczecinie/ jako fundacja, czy wy osobiście/ :evil_lol:.

Zacietrzewienie. Płonna nadzieja. Bardzo spokojnie podchodzę do Was i Waszej działalności.

Pan donosiciel:eviltong: to jest sfeminizowane forum. Pani donosiciel :diabloti: i raczej jest zaskoczona że to jej policja szuka i zamierza się dobrać do jej personaliów i prawdziwego, EKONOMICZNEGO powodu złożenia donosu.

Pozdrawiam Donvitow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']
i Co Twoje doswiadczenie i konsultant wskazuje apropos tego, jakie konsekwencje poniesie Edyta z racji donosu?[/quote]A poniesie Edyta???:crazyeye:Za co??:-o Czy kto inny??:evil_lol:


[quote name='GreenEvil'] Znow sobie pochlebiasz... ja tylko znalazlam sobie rozrywke w postaci Twojej osoby na dzisiejszy wieczor. :loveu:

pzdr
GreenEvil[/quote] A ty nie masz co robić???? Zajmij sie swoimi statutowymi OBOWIĄZKAMI :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']To co robicie na tym wątku. AFN nie bywa w szczecinie/ jako fundacja, czy wy osobiście/ :evil_lol:. [/quote]

widzisz, dziecino, ja ten watek mam w subskrypcji od dosc dawna.

[quote name='Donvitow']
Zacietrzewienie. Płonna nadzieja. Bardzo spokojnie podchodzę do Was i Waszej działalności.[/quote]

Coz, Twoje slowa na forum wskazuja na sytuacje wprost przeciwna.

[quote name='Donvitow']
Pan donosiciel:eviltong: to jest sfeminizowane forum. Pani donosiciel :diabloti: i raczej jest zaskoczona że to jej policja szuka i zamierza się dobrać do jej personaliów i prawdziwego, EKONOMICZNEGO powodu złożenia donosu.
[/quote]

czy laczac to zdanie z faktem, iz jestes przekonany ze jest to dzielo tweety, moge wysnuc wniosek, ze ona sie wlasnie ukrywa? :crazyeye: czy moze inny, ze gdzies gadasz co Ci slina na jezyk przynosi?

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Ja Cie prosze o wyjasnienia dlaczego tak sadzisz. Edyta nie przekazywala na bezposrednio zadnych faktur, wiec skad mamy go miec?
I jeszcze raz Cie prosze o wyjasnienie skad znasz tresc donosu, bo ja jako (podobno) strona jej nie znam.



i Co Twoje doswiadczenie i konsultant wskazuje apropos tego, jakie konsekwencje poniesie Edyta z racji donosu?


Znow sobie pochlebiasz... ja tylko znalazlam sobie rozrywke w postaci Twojej osoby na dzisiejszy wieczor. :loveu:



pzdr
GreenEvil[/quote]

Adres nowy znałyście. I ty wiesz skąd.:evil_lol:

Nasze doświadczenie i konsultanta.:evil_lol: Edyta nie poniesie odpowiedzialności lub symboliczną. A dlaczego. Nie ujawniła publicznie konta.

Jak sobie pochlebiasz:diabloti: Ja lubię być rozrywką statecznych i dojrzałych kobiet. Teraz dopiero urosłem:loveu:/ a szczególnie po nocy/:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']A poniesie Edyta???:crazyeye:Za co??:-o Czy kto inny??:evil_lol:
[/quote]

Byl donos na Edyte? Byl. No chyba, ze nie bylo i gadamy sobie o rzeczach wirtualnych.


[quote name='GoniaP']
A ty nie masz co robić???? Zajmij sie swoimi statutowymi OBOWIĄZKAMI :cool1:[/quote]
O moje statuowe obowiazki sie nie martw, wlasnie dostaly glupawki i biegaja po mieszkaniu.

Po raz kolejny Cie poprosze, nie odpowiadaj mi na posty bo jestes w tym nudna i to na tyle, ze z reguly nie chce mi sie nawet zuzywac klawiatury ani czasu na to zeby odpisac.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']widzisz, dziecino, ja ten watek mam w subskrypcji od dosc dawna.



Coz, Twoje slowa na forum wskazuja na sytuacje wprost przeciwna.



czy laczac to zdanie z faktem, iz jestes przekonany ze jest to dzielo tweety, moge wysnuc wniosek, ze ona sie wlasnie ukrywa? :crazyeye: czy moze inny, ze gdzies gadasz co Ci slina na jezyk przynosi?

pzdr
GreenEvil[/quote]

Widzisz prześcigamy się w postach.
Ale Ty nie dościgniesz w demagogi i przekomarzaniach Tweety.
Absolutnie nie posądzam o donos Tweety. Zrobiła na mnie zbyt pozytywne wrażenie. Czy napisałem że się ukrywa. Znowu to dziecko a dopiero pisałaś że się ze mną bawisz. Zaczynasz się gubić. Poproś Tweety o zmianę . Zdecydowanie Ją wolę.
Nie jestem zacietrzewiony i nie gadam co mi ślina na język przynosi. Ja tylko piszę co myślę o Tobie i AFN.
A myślę źle. To jak mam pisać.I co mam pisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Adres nowy znałyście. I ty wiesz skąd.:evil_lol:[/quote]

Wiem.... doznalam olsnienia i wywrozylam go z fusow. Nowy adres Edyty (ktorykolwiek to jest) nie byl nam do niczego potrzebny. Nie bylysmy w jego posiadaniu.

Nadal sie pytam, skad znasz tresc donosu, skoro nie jest znana nam jako podobno stronie.

[quote name='Donvitow']
Nasze doświadczenie i konsultanta.:evil_lol: Edyta nie poniesie odpowiedzialności lub symboliczną. A dlaczego. Nie ujawniła publicznie konta.[/quote]

hm... a nie byles ostatnio w szczecinie?

[quote name='Donvitow']
Teraz dopiero urosłem:loveu:/ a szczególnie po nocy/:diabloti:[/quote]
Faceci czesto tak maja ;)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']
Absolutnie nie posądzam o donos Tweety. Zrobiła na mnie zbyt pozytywne wrażenie. Czy napisałem że się ukrywa. [/quote]

napisales, ze szukaja osoby, ktora donos napisala... wiec nie tweety.. OK. Przejdzmy dalej . Twierdzisz, ze to ktos z AFN... zostaja dwie osoby... ktora z nas wiec sie ukrywa? Bo jakos nie sadze, zeby nasze dane byly trudno dostepne :crazyeye:

[quote name='Donvitow']
Znowu to dziecko a dopiero pisałaś że się ze mną bawisz. Zaczynasz się gubić.[/quote]

Obawiam sie jednak, ze to sie nie wyklucza. Lubie bawic sie z dziecmi :cool3:

[quote name='Donvitow']
Nie jestem zacietrzewiony i nie gadam co mi ślina na język przynosi. Ja tylko piszę co myślę o Tobie i AFN.
A myślę źle. To jak mam pisać.I co mam pisać.[/quote]
Jak o zywo nie widze konktretow, tylko stek bredni i polslowek. Dobra... jedna rzecz jest napisana otwartym tekstem, ze nas nie lubisz.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']
O moje statuowe obowiazki sie nie martw, wlasnie dostaly glupawki i biegaja po mieszkaniu. [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:To znaczy, że pieniądze ludzi o wielkich sercach, wpłacających na wasze "skarpety" w dobrej wierze, tak naprawdę utrzymują ciebie, twoje przy...pnice i twoje własne psy?????????????????? I ty się czepiasz Edytki??? (dla ciebie PANI EDYTY????):-o:-o:-o:-o Toż to trzeba ogłosić!!!!

[quote name='GreenEvil'] Po raz kolejny Cie poprosze, nie odpowiadaj mi na posty bo jestes w tym nudna i to na tyle, ze z reguly nie chce mi sie nawet zuzywac klawiatury ani czasu na to zeby odpisac.

pzdr
GreenEvil[/quote] Nie pozdrawiaj mnie, bardzo proszę :shake: I jak nie chcesz, to nie odpisuj;) Ważne, że publika czyta i ma szansę wyrobić sobie o AFN odpowiednie zdanie :p

Link to comment
Share on other sites

O już lepiej. I nawet z dowcipem. Rany jeszczę zacznę Cię lubić.
Byłem pod szczecinem ostatnio. Dwa kroki. Targałem boksera od Greven.
Masz mnie:evil_lol:. Poddaję się.

A tak poważnie. Pozdrawiam Cię Edyto i wszystkie dobre duszki tego wątku. I Ciebie Gren Ewil mimo że " chachulisz". bo nie potrafię mimo wszystko uwierzyć że to AFN mogło być tak podłe czy jakaś jego gałązka.
Dobranoc.
GE zdecyduj się czy jestem dzieciak czy facet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:To znaczy, że pieniądze ludzi o wielkich sercach, wpłacających na wasze "skarpety" w dobrej wierze, tak naprawdę utrzymują ciebie, twoje przy...pnice i twoje własne psy?????????????????? I ty się czepiasz Edytki??? (dla ciebie PANI EDYTY????):-o:-o:-o:-o Toż to trzeba ogłosić!!!!
[/QUOTE]

GreenEvil ma w domu sporo zwierzaków. I to nie swoich, a tymczasów i rehabilitantów. A pieniądze nie idą na jej psy, tylko na leczenie właśnie tych przygarniętych zwierząt.

Opanujcie się trochę. Te wieczorne awantury na tym wątku, poświęconym STADKU BBBBB przekraczają już wszelkie granice. O dobrym smaku nie wspominając.
Modzi mają rację kasując je z tego miejsca, bo to nie wątek awanturniczy, tylko wątek wspaniałych Ludzi Edyty i ś.p. Włodka oraz ich zwierząt, które tak pokochali. Moglibyście w końcu to uszanować? Bo to już nawet nie jest zabawne. To jest żenujące.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']
I Ciebie Gren Ewil mimo że " chachulisz".[/quote]

pomimo najszczerszych checi nie rozumiem, co oznacza "chachulisz" :oops:

[quote name='Donvitow']
GE zdecyduj się czy jestem dzieciak czy facet.[/quote]
Statystyczny facet konczy dojrzewanie w wieku 21 lat, potem ten proces ulega regresji wraz z wiekiem.... takie zycie ;) wiekszosc facetow to duze dzieci :evil_lol:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...