Jump to content
Dogomania

Przez POMYŁKE wyciągnięta miała chwilę dom MA DOM,niestety problemy zdrowotne :(


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='lunarmermaid']Dzisiaj miałam telefon w sprawie Viki.Pani przyjedzie jutro z synem 7-mio letnim poznać psa.Może coś z tego wyjdzie.wiedzą o nieudanej adopcji i z jakiego powodu Vika była oddana z powrotem.W domku dwa pokoje i jedno dziecko.W Sosnowcu.I co Wy na to?[/quote]
ja mieszkam w Sosnowcu wiec mogę skontrolowac jak będzie trzeba,nasz bazarek niestety nie idzie:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juz piszę.Pani przyjechała koło 18.Z kloezanką.Na początku Vika na nie warczała,ale jak moja Emilia zaczęła sie przymilać to Vika też.Bez problemu dała się głaskać,potem nawet sama sie dopominała.Pobawiła się z Panią piłeczką.Sama wyszła z Panią z domu,ładnie wsiadła do auta ...i pojechała.Pogłaskałam ją na dowidzenia,dałam jej miseczkę i piłeczkę.Kazałam Pani dzwonić,gdyby coś...
Umowa adopcyjna podpisana,czy ktoś pojedzie potem sprawdzic co u Viki słychać???

Link to comment
Share on other sites

Mam ogromną prośbę :oops: ... ta nieudana adopcja to po trosze moja wina, bo tamta baba dzwoniła o "moją" Kore , ale Kora do dzieci sie nie nadaje,wiec dałam namiary maggie1971 na Nią, bo po co jej wozić było jakiekogolwiek psa z Krakowa, jak na ślaśku tez pełno bid :oops: ...

A teraz mam ogromna prośbę , czy ktoś kto tamto babsko kojarzy mógłby sie skontaktowac z [B]irenaka[/B] ?? Ma ona dom dla Figielka z Krzyczek (jest w NIepołomicach ) własnie w Gliwicach, kobieta ta jest mało rozmowna przez tel i tak sie troche wystraszyłam ze tamtej babie sie kolejnego psa zachciało .... wiec chodzi o to zeby sprecyzowac czy to nie jest jedna i9 ta sama osoba . :oops: Bardzo proszę

Link to comment
Share on other sites

Agamika! Dziękuję jeszcze raz za namiary na ten wątek.
Czy ktoś może mi pomóc w sprawdzeniu domu w Gliwicach dla Figielka o którym pisała Agamika? Nazwisko Pani zaczyna się na literę R... a ulica w Gliwicach na W..
Bardzo Was proszę sprawdźcie czy to nie ta kobieta która zwróciła psiaka!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']Mam ogromną prośbę :oops: ... ta nieudana adopcja to po trosze moja wina, bo tamta baba dzwoniła o "moją" Kore , ale Kora do dzieci sie nie nadaje,wiec dałam namiary maggie1971 na Nią, bo po co jej wozić było jakiekogolwiek psa z Krakowa, jak na ślaśku tez pełno bid :oops: ...

A teraz mam ogromna prośbę , czy ktoś kto tamto babsko kojarzy mógłby sie skontaktowac z [B]irenaka[/B] ?? Ma ona dom dla Figielka z Krzyczek (jest w NIepołomicach ) własnie w Gliwicach, kobieta ta jest mało rozmowna przez tel i tak sie troche wystraszyłam ze tamtej babie sie kolejnego psa zachciało .... wiec chodzi o to zeby sprecyzowac czy to nie jest jedna i9 ta sama osoba . :oops: Bardzo proszę[/quote]


Sama zauwazyłam, że ludzie przez telefon i nie tylko potrafią ściemniać, jacy to są wyrozumiali dla psów, jak je kochają,a kiedy przyjdzie co do czego,to wiadomo....
mam znajomą dziewczyne na gg,która zajmuje sie rhodesianami, może pomogłaby w wizycie...jeśli nikogo nie znajdziecie,tod ajcie znać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...