Jump to content
Dogomania

Przez POMYŁKE wyciągnięta miała chwilę dom MA DOM,niestety problemy zdrowotne :(


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lunarmermaid']A u Vikunii cichutko....Gdzie ten domek?[/quote]Lunar, strasznie mi głupio :oops:. Wpakowaliśmy Ci psa, który jest, jak widać, bardzo trudno adopcyjny... :( I nie wiem jak rozwiązać teraz tą sytuację. Jeszcze idą te cholerne wakacje - spadek adopcji :shake:.
Podziwiam Cię za cierpliwość...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Lunar, strasznie mi głupio :oops:. Wpakowaliśmy Ci psa, który jest, jak widać, bardzo trudno adopcyjny... :( I nie wiem jak rozwiązać teraz tą sytuację. Jeszcze idą te cholerne wakacje - spadek adopcji :shake:.
Podziwiam Cię za cierpliwość...[/QUOTE]
Ja tez kurtka juz sié martwié. Miala byc dla Chacko a teraz lipa, to samo z Atoskiem, tyle ze Atosek nadaj w schronie siedzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']Jeżeli chodzi o Vikę to nie ma problemu,może być dalej u mnie.Tylko,że coraz bardziej się przywiązuje.Potem będzie jej ciężko,jak znajdzie nową rodzinę.[/QUOTE]
Kochana jestes Lunar. Kto inny powiedialby, ze po takim i takim czasie oddaje chocby do schronu... Naprawdé uklony Ci sié za to nalezá.

Link to comment
Share on other sites

Lunar w ten weekend podbno (info niepełne, ale od amikat) jest impreza - jakiś piknik, i tak oczywiscie gości S.O.S i zaprasza DT, to moze jednakby wziaść Vike, tyle szans uciekło jej koło nosa, az żal... Ja się w dąbrowie nie znam, ale jeśli tylko ktoś chciałby jechac do jaworzna i potem na piknik razem ze mną to może mogłabym Vike odebrać i zabrać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Allegro Viki: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=393215930[/URL]
Alegratka (najwyżej będzie druga ;) ): [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1465893_owczarek_niemiecki_mix_lagodna_lubi.html[/URL][/quote]


Kasia a czy to jest to wyróżnione? zostały pieniądze na wyróżnione od Emilii, DG miała zrobić dzisiaj lub pojutrze,albo coś pokręciłam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...