Jump to content
Dogomania

nazwa hodowli ??


PaYooK

Recommended Posts

ELO!!!

mam maly problem nie wiem jak nazwac swoja hodowle a juz powoli bym musial wysylac propozycje do zwiazku...

mam jedna nazwe: WILCZE GNIAZDO ale cos mi w niej nie pasuje :-?

moze macie jakies propozycje ?? jesli tak to poradzcie cos bo jestem w kropce malej ;)

thx z gory ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A może "Zaprzęg Payooka"

A propos macie pomysł na imię dla suczki na "U".

Jest to samojed i do poniedziałku muszę podać imię.

Acha napiszcie mi, czy nazywacie swoje psy imionami nadanymi przez hodowców, czy swoimi własnymi.

Z niecierpliwością czekam na pomysły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za propozycje, wezmę je wszystkie pod uwagę. A najbardziej spodobała mi się Uskaya i rozważam jeszcze Ucca. Tylko imiona na U są mało dźwięczne.

Widzicie ja już zaznajomiłam się z hodowlą od ktorej wezmę samojedka więc kiedy napisali mi maila, że pieski już są na świecie to zaproponowali mi abym sama wymyśliła imię i właśnie na lit U, bo taka jest u nich kolejna litera. Więc jak nie skorzystać z okazji i nie mylić sobie i psu.

Ja sama już miałam propozycje ale na inne litery min. Tajga, Luna, Nuka

i ostatecznie nie będę nazywała jej imieniem rodowodowym jak to jest w waszym przypadku.

Bo rzeczywiście Metros jak można wołać na haszczaka BARBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więc jak wam przyjdzie do głowy jeszcze jakaś propozycja to z góry wielkie dzięki.

Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

thx za propozycje :D :drinking: prawdopodobnie z ktoregos pomyslu skorzystam tylko musze z moim tatuskiem pogadac :D

metro bede mial miot w przyszłym roku matka bedzie Antu Wataha Sudecka vel PiXa a ojciec Atos Sport Byrtek vel Atos :D

Link to comment
Share on other sites

A mnie się Wilcze Gniazdo podoba. Powiem Ci w tajemnicy, że ja chciałam zarejestrować przydomek "Tańczący z wilkami". Ale nie chcieli mi zarejestrować, a potem chyba go gdzieś widziałam.

Ale bardzo byłam do tej myśli przywiązana.

Pozdrawiam- Gosia

Link to comment
Share on other sites

Według mnie fajnie jak nazwa jest smieszna, ale bez przesady

***************

To mi przypomniało, jak padłam na twarz ze śmiechu- i padam do dziś- jak przeczytałam w jakimś katalogu przydomek: "Podkołdernik Jadowity"

Niezłe- nie? :D :D :D

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Uncja całkiem całkiem

Połówka nie tyle wybredna co wszystko na U jest mało dzwięczne a on jako ucho muzyka jest wrażliwy.

A dziś siostra też poddała mi fajne nazwy np. Ulga, Uroda

Więc mam w czym wybierać.

Dzięki Wam wszystkim za propozycje wypisuję je na karteczkach i przeglądam aż mnie olśni

Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Agacia

ja słownik imion na forum to przejrzałam na początku ale jakoś nic mnie nie zainteresowało.

Ściągnęłam nawet od Payooka Lakota-Słownik i też nic nie znalazłam.

Przejrzałam na formu temat o imionach ale nikt nie dał mi propozycji, dopiero tutaj ruszyło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...