Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dorkaa']Wypraszam sobie :mad:
Śląsk jest kolorowy, trzeba tylko wiedzieć gdzie tych kolorów szukać :cool3:[/quote]

No co Ty nie powiesz.
Jakby nie patrzeć to Zabrze na Śląsku leży, a ja jeszcze kolorów tracić nie zaczęłam :diabloti:

[B]Bognik[/B], bo oni są beznadziejni :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']
[B]Bognik[/B], bo oni są beznadziejni :evil_lol:[/quote]
Niestety i ja coraz częściej tak myślę, bo trafiam na beznadziejne przypadki :eviltong: ale ... [B]Justa[/B] poprawiła mi już humor :loveu: Ma rację dziewczyna ;)
Kobieta kobietę zrozumie :diabloti:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Mam do Was pytanie. Czym się różni [B]Nikon60[/B] od[B] 80-dziesiątki[/B] i który lepiej wybrać?:oops::oops::oops:[/quote]
A czemu akurat te dwa modele? Np. teraz możesz dostać 65tkę w stosunkowo niskiej cenie, w dobrym stanie, a to następca 60tki, której już prawie nie ma na rynku.

Przede wszystkim, 60tka to model dla amatora, poza tym nie ma jakiejkolwiek formy zdalnego wyzwalania migawki oraz podglądu GO [dodali obie te rzczy w modelu 65]. 80tka była plasowana ciut wyżej. A to i w cenach widać - ponad 2x tyle teraz kosztuje. Jeszcze z różnic to inna matówka ["linie na żądanie"], pokrycie kadru troszkę większe, lepszy AF... Tu masz specyfikację, porównaj sobie: [url]http://www.mir.com.my/rb/photography/companies/nikon/htmls/models/specroom98/f60/f60spec.htm[/url] i [url]http://www.mir.com.my/rb/photography/companies/nikon/htmls/models/specroomy2k/f80/[/url]

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Waldek czy te wszystkie koty to Twoje ? ile ich masz ? :loveu:[/quote]

Nie wszystkie prezentowane przeze mnie koty są moje, a Aida akurat jest moją kotką ....część kotów prwzentowanych wyadoptowałem ...niektóre są moich zbajomych ....a ile ich mam ...trochę tego jest , na tyle duzo aby się tym nie chwalić na forum :D ...pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']smallpati i kiniek... :mdleje: NO WOW po prostu :) Cudne zdjęcia :) [/QUOTE]

[quote name='bognik'][B]Kiniek [/B]- ja bym się pobawiła z tym B&W, trochę skontrastowała ;)[/QUOTE]

[quote name='Waldek']podoba mi się to zdjęcie ...[/QUOTE]

[quote name='LeCoyotte'][B]Kiniek[/B], przeoczyłem Twoja [URL="http://images30.fotosik.pl/295/0ec530b3cb1d24c3.jpg"]fotę[/URL], ale teraz piszę że jest świetna.. widziałbym na niejtrochę więcej dworca, czyli więcej prawej;)[/QUOTE]

Dziękuję za opinie i rady:-)

[B]LeCoyotte[/B] też o tym myślałam... jednak miałam trochę ograniczony kadr jakimiś rurami, które i tak musiałam, w końcu, wyciąć:shake:
niestety nasz dworzec nie jest piękny:lol:

dla ciekawostki - to samo zdjęcie w kolorze;)
[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1eae91d7cccf3af9.html]_MG_5923kolor.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek'][B]Kiniek,[/B] kolor też bardzo ciekawy, nie wiem czy aby nie lepszy , pozdrawiam[/QUOTE]

[quote name='ariss']w kolorze podoba mi się o wiele bardziej:loveu:[/QUOTE]

no to mnie zaskoczyliście ;O
mnie jakoś odrzucały te niebieskie słupy, krzesła... i to, że jakieś takie pospolite jest... a teraz sama nie wiem:oops:

[quote name='Nicka*'][B]Kiniek[/B] - super, oglądałam też inne twoje zdjęcia i są równie genialne :loveu: Jaki masz obiektyw ?

I mam pytanie do was. Czy w cenie do 700 zł jest jakiś obiektyw godny polecenia ?[/QUOTE]

dziękuję :-) canon 85mm f/1.8 USM

a myślałaś, co chciałabyś fotografować?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiniek']

dziękuję :-) canon 85mm f/1.8 USM

a myślałaś, co chciałabyś fotografować?...[/quote]
Właśnie, potrzebuje "czegoś" do nauki i aby sprecyzować czego chce i w maju kupić coś lepszego... Prawdopodobnie, wezmę 50mm f/1.8 ale zastanawiam się, czy coś lepszego da się za taką cenę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Waldek szczerze mówiąc to zdjęcie co teraz dałeś to chyba jedno z gorszych zdjęć kotów jakie tu dodawałeś, nie podoba mi się rozmyta siersc i cień[/quote]

dzięki za szczerą wypowiedź ....ale :evil_lol: niczego w tym zdjęciu nie rozmywałem ....to obiektyw nikkor 50mm/f1,4 daje taką głębię ostrości ...to naturalny obraz z tego obiektywu .....a cień , no cóż jak światło pada z okna przed modelką to cień jest naturalnym objawem ....pozdrawiam i dziekuję za opinię ...

a nawiasem mówiąc to bardzo rzadko udaje mi się zrobić dobre zdjęcie kotu ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...