Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chefrenek']Kojot nie pouczaj mnie z łaski swojej.:eviltong:


Pytam bo wiem, że macie (przynajmniej niektórzy) doświadczenie w tej kwestii.[/quote]


To z łaski swojej , sorry no, powstrzymać się nie mogłam, użyj wyszukiwarki.
Bo temat różnic między 40 / 60 i 80 był tu wałkowany nie raz.

Dziękować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']To z łaski swojej , sorry no, powstrzymać się nie mogłam, użyj wyszukiwarki.
Bo temat różnic między 40 / 60 i 80 był tu wałkowany nie raz.

Dziękować.[/quote]
Dokladnie.
Poza tym - ludzie zajrzyjcie na stronę pierwszą bo sie odechciewa odpowiadać. Jak chcecie poznać recenję aparatu, dane techniczne, porównac różnice - jest tylko portali fotograficznych, warto poszukać ;-)

infers1995 złapał tą myszkę czy nie?
Poza tym - nieodpowiednia pora dnia do takich zdjęć. Dokładniej - "złe" światło. Kadry też mi tutaj nie pasują. Ciemne. Dla mnie po prostu takie zwykłe, nie ma tam nic na czym możnaby oko zawiesić.
Staraj się wyłapywać takie momenty, kiedy słońce zajdzie za chmury i jest fajne, miękkie światło. Nie będzie wtedy takich sytuacji jak na zdj. przykładowo drugim - prześwietlone plamy na kocie i trawie.
Praktyka czyni mistrza, ale i teori trza łyknąć :)
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Kojot nie pouczaj mnie z łaski swojej.:eviltong:
[/QUOTE]
może jeszcze punkty karne mi strzelisz:diabloti:

Jakiś tydzień, może dwa, temu, ktoś zadał tu takie samo pytanie i kilka osób odpowiedziało, więc wystarczy poszukać;)

[quote name='Dorkaa']
infers1995 złapał tą myszkę czy nie?
Poza tym - nieodpowiednia pora dnia do takich zdjęć. Dokładniej - "złe" światło. Kadry też mi tutaj nie pasują. Ciemne. [/QUOTE]

ee dlaczego;) Pora świetna, tylko trzeba ją dobrze wykorzystać;) Czyli zdjęcia w tym zachodzącym słońcu, a nie w jego cieniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']chyba źle odebrałaś nasze intencje;) Jedne zdjęcia przekazują negatywne emocje, inne pozytywne, to jest normlane. Sama takie robisz - i jedne i drugie;)[/QUOTE]

No przepraszam, kazaliscie jej sie szczerzyć jak do zdjecia rodzinnego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki [B]Justa[/B], masz rację co do tych emocji :eviltong:

Szczerzący się autoportret już tutaj kiedyś wstawiałam :diabloti:

Dzisiejsze zdjęcie w pełni pokazuje mój nastrój, a że nie jest dobry, to zasługa pewnego pana :cool3:

Dziękuję Wam za wszelkie sugestie!

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...