Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa']
Ja i tak uważam że najbardziej klimatyczne zdjęcia można uzyskać w fotografii analogowej ;)[/quote]
Pewnie! Ja w ogóle lubię tą niepewność, to oczekiwanie na zdjęcia i w końcu moment, w którym je oglądam ;) Do fotografii analogowej bardziej się przykładamy i 5 razy pomyślimy, zanim zrobimy zdjęcie.

[B]Polna [/B]- super! Już myślałam, że z D80. Piękna GO i ostrość :loveu: Aż nie mogę uwierzyć, że to H1 :diabloti:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie jednak była... może rzeczywiście na zdjęciu tego nie widać. Tytuł zmieniony.

[quote name='bognik']
[B]Polna [/B]- super! Już myślałam, że z D80. Piękna GO i ostrość :loveu: Aż nie mogę uwierzyć, że to H1 :diabloti:

Pozdrawiam![/QUOTE]

Na nikosia nadal czekam. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Ja też czekam, aż do sklepu dostarczą i odbieram w sklepie ze względu na raty (braki w magazynie)...
Najlepiej zamówić już teraz, jak chcesz miec za miesiąc.
[/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Mi mówili w sklepie, że na drugi dzień aparat będzie do odebrania :mad:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Mi mówili w sklepie, że na drugi dzień aparat będzie do odebrania :mad:

Pozdrawiam![/QUOTE]

Chyba, że zdecydujesz się na wersje z obiektywem to pewnie bedzie na drugi dzień. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A gdzie zamawiasz bogniczku? :cool3:[/quote]
Jeszcze nie zamawiam, jednak myślałam o RTV EURO AGD :diabloti:

[B]Polna[/B] masz rację - myślałam o puszce i szkiełku, chociaż nadal się zastanawiam nad skompletowaniem samemu zestawu :-)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Opłaca się licytować?
[url]http://www.allegro.pl/item342288387_plecak_tamrac_expedition_5_i_wersja_.html[/url][/QUOTE]

Ja osobiście nie lubie takich plecaków z tego typu otwarciem. łatwy dostęp złodzieja :shake: A jak sie niepostrzeżenie otworzy to może Ci wszystko wypaść :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, który zestaw lepszy - [URL="http://allegro.pl/item337792948_nikon_d80_18_55_70_300_torba_4gb_fvat.html"]1[/URL] czy [URL="http://allegro.pl/item343579002_nikon_d80_18_135_4gb_pilot_torba_aku_raty.html"]2[/URL]?
Sigma podobno słabo łapie ostrość i jest głośna ...
Chciałabym tele, ale do Sigmy nie jestem przekonana.

Pytam, bo tata się pyta. Jakoś nie mogę go namówić na kupienie osobno body i osobno osprzętu :roll:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Kochani, który zestaw lepszy - [URL="http://allegro.pl/item337792948_nikon_d80_18_55_70_300_torba_4gb_fvat.html"]1[/URL] czy [URL="http://allegro.pl/item343579002_nikon_d80_18_135_4gb_pilot_torba_aku_raty.html"]2[/URL]?
Sigma podobno słabo łapie ostrość i jest głośna ...
Chciałabym tele, ale do Sigmy nie jestem przekonana.

Pytam, bo tata się pyta. Jakoś nie mogę go namówić na kupienie osobno body i osobno osprzętu :roll:

Pozdrawiam![/QUOTE]

zazwyczaj takie zestwy wychodzą drożej, niż kupowane osobno

w tym pierwszym zestawie szkoda,że nie napisali pełnych oznaczeń tej Sigmy, ale to pewnie najtańsza wersja za ok 500zl;) o tej Sigmie już było trochę w tym wątku - głośna, wolna, nieostra pow. 200mm, ciężko chodzi pierścień ogniskowej, ale jak nie focisz szalonych psów i innych szybkich stworów to AF wystarczy, a nawet podobno się i do tego celu nadaje - patrz zdjęcia Vectry:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']zazwyczaj takie zestwy wychodzą drożej, niż kupowane osobno

w tym pierwszym zestawie szkoda,że nie napisali pełnych oznaczeń tej Sigmy, ale to pewnie najtańsza wersja za ok 500zl;) o tej Sigmie już było trochę w tym wątku - głośna, wolna, nieostra pow. 200mm, ciężko chodzi pierścień ogniskowej, ale jak nie focisz szalonych psów i innych szybkich stworów to AF wystarczy, a nawet podobno się i do tego celu nadaje - patrz zdjęcia Vectry:razz:[/quote]
Dzięki :-)

A co oznacza czerwony pasek w Sigmie? Sigmy z czerwonym paskiem na allegro są droższe (te za 400 - 500 zł takiego nie mają) :hmmmm:

[B]EDIT:[/B]
Już wiem, jeżeli zdjęcie mówi prawdę, to w zestawie jest ta lepsza Sigma ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']w tym pierwszym zestawie szkoda,że nie napisali pełnych oznaczeń tej Sigmy, ale to pewnie najtańsza wersja za ok 500zl;)[/QUOTE]

I dla mnie to jest jakieś nieporozumienie. Co to za aukcja w której nie ma podanej jasności obiektywu? Dobrze, że firme podali :mdleje:

[quote name='bognik']A co oznacza czerwony pasek w Sigmie? Sigmy z czerwonym paskiem na allegro są droższe (te za 400 - 500 zł takiego nie mają) :hmmmm:

[B]EDIT:[/B]
Już wiem, jeżeli zdjęcie mówi prawdę, to w zestawie jest ta lepsza Sigma ;)

Pozdrawiam![/QUOTE]

Moje Sigmy mają złoty pasek i nie kosztowały 400zł :cool3:
A skoro wiesz to może się tą wiedzą podzielisz, kochana? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...