Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa'][URL="http://www.gimp.org/"]TUTAJ[/URL] jest angielska wersja. ale podejrzewam, że jest jakaś nakładka polska ;)[/quote]

Ok,staram sie sciagnac ale jakos dziwnie to idzie :cool1:

Nastepne zdjecie po przerobce-coraz bardziej mi sie ta zabawa w programach podoba.

Zapomnialam zapisac zmiany i musialam robic od nowa....ehh

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3204/picture2127oa5.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']:crazyeye:

Dobrze, że jest jeszcze na gwarancji. Ten obiektyw ma plastikowe mocowanie?[/quote]


tak, to ta druga wersja z plastikiem ale podobno to czesty przypadek w tych szklach... dobra optyka ale mechanika do d...y :cool1: no i nie wiem czy uznaja mi rekojmie bo to ponoc uszkodzenie mechaniczne choc ja z nim nic nie zrobilam :cool1: niby mozna to naprawic...

kurde... dlaczego ja mam takiego pecha?? w zeszlym roku wymiana migawki przy 6000 zdjec a teraz to :placz:

Ja sie tu zaczelam wlasnie rozgladac za jakims jasnym tele a teraz co... stalke trzeba ratowac:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila-dog']Ok,staram sie sciagnac ale jakos dziwnie to idzie :cool1:

[/QUOTE]

[url]http://ftp3.ie.freebsd.org/pub/sourceforge/g/gi/gimp-win/gimp-2.4.5-i686-setup.exe[/url]
język PL jest w pakiecie i powinien sam się zainstalować, przynajmniej tak jest u mnie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Ja też się do niego przymierzam. ;)

Stałki będą, ale w swoim czasie(mam nadzieje, ze przed wakacjami choć jedna). Musze pomysleć tez nad jakimś fajnym szkiełkiem do agility. Niestety ograniczenia kasowe są. :eviltong: Tak poza tym to znalazłam jeszcze w domu dośc słabiutkiego tamrona od lustrzanki analogowej, ale może się coś z niego wyciągnie.


Zebry świetne :loveu:[/quote]

Bedziesz miala przeciez 70-300 ;) Jaka jasnosc? A przy przejsciowkach nie bedziesz miala AF i pomiaru swiatla...

Link to comment
Share on other sites

[B]Polna[/B] - puszka i szkiełka z USA? ;)

[quote name='Dorkaa']Nikon D60 chyba jakoś niedawno wszedł?[/quote]
Niedawno wszedł, ale i tak jest tańszy niż 'stary' D80, więc to o czymś świadczy :cool1:

BTW - słyszeliście coś o tym, że teraz każde nowe body Nikon'a nie ma posiadać silniczka? :-o

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Szkiełka z USA i już mam, za to puszke w Polsce kupuje i już 3 tyg. czekam. :roll:[/QUOTE]
Ciekawe :roll: Ja myślałam o tym, żeby body kupić w Polsce (gdzie kupujesz, agito.pl?), a obiektywy w USA (odstrasza mnie brak gwarancji :shake:)

[quote name='goldenka245']Gdzie to słyszałaś?? To ja do końca życia będę używac depięćdziesiątki:mad::evil_lol:;)[/quote]
Na jakimś forum czytałam i nie wiem, czy to prawda, więc się pytam ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Ciekawe :roll: Ja myślałam o tym, żeby body kupić w Polsce (gdzie kupujesz, agito.pl?), a obiektywy w USA (odstrasza mnie brak gwarancji :shake:)[/QUOTE]
Body zamówiłam w rtvEUROagd ze względu na raty 0% ;)

Co do obiektywów jesli się nie myle mają roczną gwarancje na Europe, ale nie mam jeszcze papierów bo przypłyną kontenerem razem z resztą sprzetu moich znajomych. ;)


[quote name='bognik']
Na jakimś forum czytałam i nie wiem, czy to prawda, więc się pytam ;)
[/QUOTE]
Też o tym czytałam. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...