Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

[quote name='Zuza i Noddy']
[SIZE=4][COLOR=red]PILNIE SZUKAM TRANSPORTU NA PIĄTEK[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]dla jednej osoby bez psa.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]Bardzo mi zależy! Dokładam się do paliwa![/COLOR][/SIZE][/quote]

Napisz do mnie na priva.
Może będę mogła pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eria']będę tylko w sobotę ;) a że 'moje' dwie rasy akurat w tej hali namiotowej to pewnie tam spędzę dużo czasu :loveu:[/quote]


podejrzewam ze jedna z tych ras sa sznaucery olbrzymy ,a ze my(CTR) idziemy przed sznupkami to prosze o foteczki :cool3: szczególnie dziewczynki pośrednia
i moze sie w końcu poznamy :razz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]czy będą również w tym roku pokazy tańca z psem, frisbee itd? i sklepy? [/QUOTE]

muszą być,bo ja zawsze biegałam po stoiskach z karmami i sępiłam próbki.:diabloti: dużo tego zazwyczaj dostawałam.:diabloti: tylko w Kielcach ostatnio jakoś tak licho mieli z tymi próbkami. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']


Tina - "sklepy" beda - juz postawione sa:) Niestety - na powietrzu:( Firmy przywoza swoje namioty.[/quote]


OOO jesteś pewna, że stoiska będą na powietrzu? Ja widziałam zdaje się zarysy zielonych namiotów " Michałówki" na powietrzu ale miałam nadzieję, że wszystkie stoiska z akcesoriami będą na "dolnej antresoli"...:roll:
A co do pokazów itp. - nie sądzę żeby było na to miejsce...

Pogoda kiepściutka, zimno, wietrznie, pada na zmianę śnieg i śnieg z deszczem... jednak przy samym Spodku jest raczej mało błotka. Ale na "pranie" psiaków krótkonożnych radzę nastawić się w hotelu;) poza tym i tak przed wejściem na ring będą wymagały czyszczonka.

Trzymam za wszystkich kciuki, mam nadzieję, że warunki nie okażą się tak bardzo spartańskie;)

---
Wie ktoś może czy w tym roku przedstawiciele innych oddziałów będą zbierać opłaty i zgłoszenia na swoje wystawy????
/Jeśli tak to jakie?:p/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ja będę w sobotę jako widz, mogę też ewentualnie pomóc przy przygotowaniu czy wystawieniu piesków.
Mam pytanie, gdyż jadę pociągiem,
Jak z dworca dojść do Spodka?
Podobno jest blisko. (?)[/quote]
blisko,blisko;) wychodzisz z dworca, wyjściem głównym, schodzisz schodami w dół i jesteś na ulicy, idziesz w prawo,cały czas tą drogą, aż po lewej będzie galeria Skarbek i tam jest droga w lewo, idziesz tam i już widać spodek ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...