Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

Uff. Dawać mi tego kontaktowca. ;) Dam wtedy znać Isadorze, bo jest zabiegana i może nie zajrzeć tu dzisiaj. Aha...Wątek zasuwa jak diabli, czy ktoś kojarzy na której stronie był ten tekst do ogłoszeń?
Trzeba szybko startować z tym allegro.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Wet-siostra']
I mam zgodę,a nawet prośbę P.Romy o szukanie Poziomce domu...:loveu:
Także piszę to oficjalnie:POZIOMKA SZUKA DOMKU STAŁEGO...
Proszę Was o pomoc w poszukiwaniach-zwłaszcza Żabkę,bo ma ku temu dar...:lol:
Jak myślicie-czy zakładać Poziomce osobny wątek,czy"podpiąć"ją jako drugą do wątku z Sonią?[/quote]

Ja już dawno pisałem że można Poziomce szukać domu. Ja nie mam żadnego daru. Było ogłoszenie, ktoś wypatrzył i tyle. Każdy wątek ma jeden temat. A żeby założyć Poziomce wątek trzeba zrobić jej dobre zdjęcia, bo czasami jedno z wielu zdjęć nakłoni do adopcji.



[quote name='Saphira']Żabo ! Pytałam fachowców o termę bo widzę, że najbardziej potrzebna. Problem w tym, że trzeba wiedzieć ile KW wytrzyma instalacja Pani Romy?
Czy masz jakiegos fachowca, który by to określił ? A co do prześlicznej Soni to myślałam, że pojedzie do Krakowa ?[/quote]

Wczoraj miał być podłączony bojler, czy już działa tego jeszcze nie wiem. Ale możliwe że termy już nie będzie trzeba.
Po Sonię przyjadą w niedzielę dwie dziewczynki :)



[quote name='majqa'][B]Pod kątem allegro cegiełką, jak sądzę, będzie dana fotka zwierzaka.[/B]

Potrzeba tylko jeszcze osoby jako tzw. kontaktu wstawionego do aukcji. [/quote]

Ciekawe czyj to będzie kontakt? :eviltong:
Skoro jest to cegiełka na psy Pani Romy, to czy trzeba wybierać zdjęcie jednego psiaka?



[quote name='gagata']Majgo,Zaba już wchodzi !!![/quote]

Brak słów (choć nasuwa mi się wiele pytań):lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Co zrobić, każdy ma do mnie jakiś interes :)
Jaki będzie?[/quote]
Czy Ty pytasz jaki będzie interes za 10lat??? :hmmmm: :-o :evil_lol: Cóż, myślę, że równie sprawny jak obecnie!!!:megagrin: :turn-l:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Czy Ty pytasz jaki będzie interes za 10lat??? :hmmmm: :-o :evil_lol: Cóż, myślę, że równie sprawny jak obecnie!!!:megagrin: :turn-l:[/quote]

I w tym przypadku również brak mi słów (pytania również się same nasuwają :lol:). Nie pytałem o interesy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Hello, widzę że tu znowu wątek nam zakrawa na z lekka :ices_bla:swatkowy :iloveyou::cool3:
Margo czy odesłac do Ciebie potwierdzenie przewozowe (jeśli tak prześlij proszę na pw adres-albo mogę zeskanować) a oto kod: 30072709 (o ile chodzi o ten kreskowy?) i nr kuriera: 2WRO114A1, pakę opisałał jako 30kg! (chyba dobrze, bo ważył z pewnością więcej!)
Dzisiaj lecę w sprawie pracy, także będę dopiero po południu, życzę wszystkim miłego dzionka :loveu:
żabo-:evil_lol: ależ Ty jesteś rozchwytywany, jesteś takim naszym cukiereczkiem,rodzyneczkiem.....no i sami wiecie czymże jeszcze:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie podpuszczaj mnie Weroniko z tymi rzekomymi wątkowymi smutkami, bo...no sama Margo wie, czym to grozi !!! :evil_lol: Jak się rozkręcę, hihihi...

Żabo nie daj się!!! Zobacz, nikt Cię nawet o zdanie nie zapytał.
Zawłaszczono Cię i nie protestujesz??? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie podpuszczaj mnie Weroniko z tymi rzekomymi wątkowymi smutkami, bo...no sama Margo wie, czym to grozi !!! :evil_lol: Jak się rozkręcę, hihihi...

[B]Oj wie, wie[/B] :diabloti:

Żabo nie daj się!!! Zobacz, nikt Cię nawet o zdanie nie zapytał.
Zawłaszczono Cię i nie protestujesz??? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

A to już jakieś pomówienia som normalnie, no :mad: Jak to nie pytał, jak to nie pytał????? Ja pytałam!!! Żabo, prawda, że pytałam? Byłam pierwsza :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...