Jump to content
Dogomania

potrącona przez samochód PANDA już w nowym domu:)


AjriszZona

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tina_p']rzeczywiście po wpisaniu "chart" Panda nie pojawia się, ale napisanie chart byłoby już chyba za dużym naciągnięciem[/quote]


Wystarczy wpisać MIX CHART,ma coś z niego...

[quote name='agnieszkareuter']Szukam Pandusi nowego własciciela a musze sie pochwalic ze mam dar przekonywania:) już prawie mi sie udało :cool3: Czekam niecierpliwie na ostateczna decyzje. Jakbym mogła to sama bym ją wzięła ale już mam Areska i niestety nie moge wiecej :shake: mam za małe mieszkanie. Ale trzymajcie kciukio :thumbs::thumbs::thumbs: robie co moge.Pozdrawiam.[/quote]


Pani Agnieszka zabrała psiaka,który 10 lat był w schronisku :) może pomoże następnemu...:)

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że dopiero teraz ale troche zamieszania było...


Panda zamieszkała z moją mamą, więc będę ją odwiedzać i pobawią się jeszcze nie raz z Irish:) mieszka teraz też z kotem, z którym nawet spała już na jednym łóżku, chociaż z początku goniła go szczekając.

mama była nią od początku zachwycona, chociaż nie myślała o adopcji wtedy, a jednocześnie tęskniła już długo za Irish, wiec Pandzie nie zabraknie ciepła:) Widziałam już jej wszystkie nowe zabawki i gryzaki i najważniejsze - prawdziwy uśmiech:D dodam jeszcze, że kiedy zawiozłam Pandę do nowego domu i wyszłam, to był jedyny raz kiedy Panda za mną nie szczekała i nie wyła, już jej musiało się spodobać:)

Po wyleczeniu, kiedy już będzie można, Panda zostanie wysterylizowana.

Nie wiem kiedy mama będzie pisać tu o Pandzie, ale do tego czasu ja będę to robić bo mam co chwile nowe wiadomości a już jutro ją odwiedzę:)


[B]maciaszek[/B] możesz wycofać allegro, jeszcze raz dziękuję

Link to comment
Share on other sites

obie badzo szczęśliwe, właśnie od nich wróciłysmy z Irish.



Dzisiaj rano mama zauważyła, że w ranach jest ropa. Poszła do najbliższego weterynarza, Panda dostała zastrzyki z antybiotykiem, miała podobno stan podgorączkowy.

Wieczorem zabrałam ją na Brynów. Dr Czogała stwierdził, że czasami rana przy stabilizacji tak się 'zatka' i takie coś może się pojawiać, ale to nic poważnego, zwłaszcza, że Panda staje na chorej łapie. Ale ponieważ już dostała antybiotyk rano, przepisał tabletki żeby dokończyć.

Poza tym stwierdził, że łapa wygląda bardzo ładnie, trzeba jednak pilnować żeby Panda jej nie obiążała, co jest dosyć trudne, ale do wykonania.

Kolejna wizyta około 19 kwietnia, miesiąc po wypadku. Być może zostanie już wtedy zdjęta stablilizacja i założony gips.




Weterynarz który oglądał dzisiaj Pandę stwierdził, że może mieć najwięcej 7 miesięcy. Cały czas się zastanawiam co się stało, że znalazła się na ulicy.

Link to comment
Share on other sites

o takim zakończeniu to każdy marzy przy takim psie!
uściskaj mocno mamę! super ze się zdecydowała! tak to się zaczyna - od zapsienia wlasnej rodziny hahaha

Tina super dziewczyna jestes ze zaopiekowałaś się Pandą i dałaś jej dt! godne szacunku i podziwu!
pozdrawiam was serdecznie! i samych radosnych chwil :) mozna spytac w jakiej dzielnicy Panda mieszka? jak bede przejezdzac a czesto w kcach jestem to sie bede rozgladać:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Panda obecnie mieszka na Koszutce, mama w najbliższym czasie będzie się przeprowadzać, zostanie w katowicach, ale nie wie jeszcze dokładnie gdzie.
Ale Panda nie może jeszcze chodzić na dłuższe spacery, nawet do parku nie. Ponieważ obciąża łapę, wychodzi jedynie na chwile przed dom zrobić co trzeba i wraca. Mam nadzieję, że to się szybko zmieni:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...