Jump to content
Dogomania

ARGUS- NIEWIDOMY ON'EK CHCE PRZERWAĆ CIEMNIĘ SAMOTNOŚCI......Argus za TM


matinestka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam takie informacje o Argusie:

"... [I]kołnierz ma poniewaz sie bardzo mocno wygryzł. Ogólny stan nie jest zły ale nie jest tez rewelacyjny. Argus jest słaby i z dnia na dzień coraz starszy :( Także świetnych wieści nie mam:( Szkoda go strasznie, to był taki ciepły i na swój sposób wesoły pies. Jeszcze teraz te upały :( "

[/I]I tak to z grubsza wygląda. Smutno....

Yorijko, na razie nigdzie się nie wybieram - co najwyżej do mamusi staruszki z koszyczkiem, a i to rzadko. Boję się wychodzić z domu w te upały - ja się nie nadaję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Dostałam takie informacje o Argusie:

"... [I]kołnierz ma poniewaz sie bardzo mocno wygryzł. Ogólny stan nie jest zły ale nie jest tez rewelacyjny. Argus jest słaby i z dnia na dzień coraz starszy :( Także świetnych wieści nie mam:( Szkoda go strasznie, to był taki ciepły i na swój sposób wesoły pies. Jeszcze teraz te upały :( "

[/I]I tak to z grubsza wygląda. Smutno....

Yorijko, na razie nigdzie się nie wybieram - co najwyżej do mamusi staruszki z koszyczkiem, a i to rzadko. Boję się wychodzić z domu w te upały - ja się nie nadaję.[/QUOTE]

to ja mam pomysł - jedziemy tam po nocy i go wykradniemy :-)
albo się kulturalnie umówimy co by nas po nocy ktoś do niego zaprowadził
tylko ja nie lubię jeździć nocą

Link to comment
Share on other sites

mam pytanie - czy na tych wszystkich zdjęciach jest na pewno argus?
bo jak je oglądałam to na początku miał lewe ucho całe, potem, na dwóch ostatnich z pierwszej strony (ze śniegiem), wyraźnie odgryzioną 1/4, a teraz znowu ma całe - coś mi tu nie pasuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']mam pytanie - czy na tych wszystkich zdjęciach jest na pewno argus?
bo jak je oglądałam to na początku miał lewe ucho całe, potem, na dwóch ostatnich z pierwszej strony (ze śniegiem), wyraźnie odgryzioną 1/4, a teraz znowu ma całe - coś mi tu nie pasuje...[/QUOTE]
Czy ja wiem... to "odgryzienie" może być wynikiem ustawienia aparatu. W schronie chyba wiedzą czy to Argusek czy nie :roll: Przez te parę lat mógł się bardzo zmienić, postarzał się chłopak, jakby schudł i taki łysawy :roll:
Pewnie z zabraniem Arguska ze schronu większego problemu by nie było tylko co dalej? Kto się nim zajmie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Nigdy nie było mowy o ubytkach w uchu Argusa i chyba nie ma takowych. Bardziej mnie martwią ubytki w jego psychice i to wygryzanie.[/QUOTE]

jak by się udało dowiedzieć dlaczego się wygryza... to może szybko się to da wyleczyć i po sprawie
chyba, że to go ktoś wygryzł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Nigdy nie było mowy o ubytkach w uchu Argusa i chyba nie ma takowych. Bardziej mnie martwią ubytki w jego psychice i to wygryzanie.[/QUOTE]
na dwóch zdjęciach moim zdaniem ucho jest odgryzione;
ale może to "ustawienia aparatu"
wyślę zaproszenia do kilku osob od owczarków, może będą miały jakies pomysły....

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam tu dopiero dzisiaj... To był piekny pies ! I tak długo w schronie...
Czy wiecie dlaczego jest slepy ? Czy miał jakies badania ?
Jednak dom sie sam nie znajdzie, do tego dobry. Czy Argus ma aktualne ogłoszenia ?
A moze ktos zrobiłby mu wydarzenie na fb ?

Edited by bela51
Link to comment
Share on other sites

Ach bardzo się posunął wiekowo Argusek - po fotkach widać.
Cieszę się jednak że wątek odżył bo tu już nikogo z wyjątkiem Agaty nie było, a i ja miałam na dogo przerwę ok 2letnią :roll:
Wydarzenia nie zrobię mu, bo w piątek wybywam na urlop bez dostępu do netu :roll:
Nie wiem jak pomóc Arguskowi, z takiego pięknego psa stał się "wrakiem" - chyba nikt się nim w schronie nie zajmował. Jak znaleźć mu dom????? :roll: Kurcze.............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']Ach bardzo się posunął wiekowo Argusek - po fotkach widać.
Cieszę się jednak że wątek odżył bo tu już nikogo z wyjątkiem Agaty nie było, a i ja miałam na dogo przerwę ok 2letnią :roll:
Wydarzenia nie zrobię mu, bo w piątek wybywam na urlop bez dostępu do netu :roll:
Nie wiem jak pomóc Arguskowi, z takiego pięknego psa stał się "wrakiem" - chyba nikt się nim w schronie nie zajmował. Jak znaleźć mu dom????? :roll: Kurcze.............[/QUOTE]
Zbierzmy deklaracje! Na fb niech ktoś zrobi wydarzenie.Ja niestety nie korzystam z fb ale wiem ,że ludzie pomogą.
Chociaż hotelik, cokolwiek. Piesek jest bardzo smutny,źle wygląda,trzeba go zabrać.
Jestem po uszy zadeklarowana ale 15 zł miesięcznie deklaruję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...