Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

My mamy z chuckit piłki (takie, takie i ultra na taśmie) generalnie są bardzo wytrzymałe i bardzo je lubimy, w zasadzie pomijając rogz grinz, to chyba najczęściej używane przez nas piłki. Mamy też zabawki do wody z chuckit (kaczy kuperek i bumper), kaczy kuperek jest trochę gorzej wykonany, ale nadal dobrze się trzyma, bumper tak samo i nawet nieźle znosi zabawę w przeciąganie, ale nie wiem czy bawiłabym się tak z większym psem. No i wyrzutnia w dalszym ciągu też super :). Teraz czekam aż w Polsce pojawią się piszczące piłeczki z chuckit :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie... ChuckIt zaczynają robić furorę. Mam ich pod dostatkiem, pod ręką, ale jakoś nigdy mnie nie potrafiły przekonać. Są piłki, wyrzutnie, piłki na sznurku, obręcze i dosłownie wszystko więc teraz pytanie: co wybrać? 

Prawdopodobnie w najbliższym czasie się skuszę. Poczekamy, przetestujemy i zobaczymy. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ok, to może napisałby ktoś swoje doświadczenie i opinię o zabawkach ChuckIt?

my mamy tą http://toys4dogs.pl/chuckit-ultra-toss-l,id194.html

jest bardzo fajna, trwała, pies ją uwielbia. Tylko ciężko tymi sznurkami się przeciągać, bo się wyślizgują. Niestety nie pływa.

 

i mamy chyba tą:

http://toys4dogs.pl/chuckit-ball-launcher-sport-25m-wyrzutnia-o-dl-63-5cm-do-pilek-w-rozm-m,id176.html

piłka daleko leci, jak na tenisową to nadal żyje. Ciap bawi się tylko tą oprócz Hoko funny.

 

Ogólnie to je polecam i przy nadmiarze gotówki ( :evilbat: ) to chciałam dokupić. Te nasze mamy od lata i spisują się bardzo dobrze.

 

 

A którą wybrać? zależy, jeśli pies przynosi do ponownego rzucenia i oddaje bez problemu to ultra ball, jeśli lubi się przeciągać to z taśmą lub sznurkami. Wyrzutnie są fajne, my mamy najdłuższą i przy małym wysiłku leci daleko.

Link to comment
Share on other sites

A ja chyba muszę kupić tą hoko, jak wszyscy polecają :)

Edit: kalyna jaką hoko masz? Speed, funny, jakąś twardą?

bo tania i w naszym przypadku dobra :)

ja mam Funny dla Ciapy 63, Owczarów 70.

Speed mamy jedną  i to 63. Tyolko Gandzik ją lubi, tylko troszkę maława jest. A znowu 70 jest droższa i cięższa, więc nie wiem czy chciałby się tym bawić.

 

Będę musiała wybrać się do sklepu, pomacać i ewentualnie zdecydować co będzie się nadawało dla faraonki.

najlepiej tak zrobić ;) choć nie doradzę, bo kompletnie nie znam tej rasy, co innego gdybyś miała Owczarka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

bo tania i w naszym przypadku dobra :)
ja mam Funny dla Ciapy 63, Owczarów 70.
Speed mamy jedną  i to 63. Tyolko Gandzik ją lubi, tylko troszkę maława jest. A znowu 70 jest droższa i cięższa, więc nie wiem czy chciałby się tym bawić.
 

najlepiej tak zrobić ;) choć nie doradzę, bo kompletnie nie znam tej rasy, co innego gdybyś miała Owczarka :evil_lol:

Czyli najlepiej funny ;) Dzięki ;)
Link to comment
Share on other sites

73339_PE190021_S3.JPG

gosig-ratta-pluszak-rozne-kolory__009005

 

To ulubione zabawki moich zwierzaków.

Są ładne, tanie i w miarą wytrzymałe. Z tego co wiem dość popularne jako psia zabawka (mimo że dedykowana dzieciom).

Niestety mam daleko do ikei więc pytanie do Was czy można gdzieś coś takiego dostać? Musze wymienić i może coś uatrakcyjnić?

Albo ewentualnie co jeszcze w ikei kupujecie jako psia zabawki?.......Jak są jakieś inne hity to się zmuszę i pojadę.

Szczur mniejszy: 14 cm- 4zł, większy: 23cm- 10zł.

Link to comment
Share on other sites

Chuckit! w zooplusie, nareszcie :wub:

 

Szukam zabawki dla psa, który nie ma w zwyczaju niszczenia i gryzienia przedmiotów, nie lubi twardych i sztywnych zabawek, ale ostatnio coś mu się w główce przesunęło i dobrał się do plastikowego koziołka, którego z wielką przyjemnością skrobał zębami. Dziś rozwalił w drobny mak patyczek od kociej wędki...

Co polecacie? Najlepiej coś długiego, co by go zachęciło do gryzienia, ale żeby zabawka zbyt szybko się nie popsuła... Albo może być taka, żeby się szybko popsuła, ale żeby nie była droga :D

Link to comment
Share on other sites

Chuckit! w zooplusie, nareszcie :wub:
 
Szukam zabawki dla psa, który nie ma w zwyczaju niszczenia i gryzienia przedmiotów, nie lubi twardych i sztywnych zabawek, ale ostatnio coś mu się w główce przesunęło i dobrał się do plastikowego koziołka, którego z wielką przyjemnością skrobał zębami. Dziś rozwalił w drobny mak patyczek od kociej wędki...
Co polecacie? Najlepiej coś długiego, co by go zachęciło do gryzienia, ale żeby zabawka zbyt szybko się nie popsuła... Albo może być taka, żeby się szybko popsuła, ale żeby nie była droga :D

safestix od konga :D?
Link to comment
Share on other sites

Chuckit! w zooplusie, nareszcie :wub:

 

Szukam zabawki dla psa, który nie ma w zwyczaju niszczenia i gryzienia przedmiotów, nie lubi twardych i sztywnych zabawek, ale ostatnio coś mu się w główce przesunęło i dobrał się do plastikowego koziołka, którego z wielką przyjemnością skrobał zębami. Dziś rozwalił w drobny mak patyczek od kociej wędki...

Co polecacie? Najlepiej coś długiego, co by go zachęciło do gryzienia, ale żeby zabawka zbyt szybko się nie popsuła... Albo może być taka, żeby się szybko popsuła, ale żeby nie była droga :D

poważnie? wooow :)

 

Też przychodzi mi na myśl kong safestix. Ewentualnie z innych firm zabawki, które w opisie mają, że zastępstwo dla zwykłych kijków. Lub zabawki np. bionic czy inne, gdzie są trwałe i opcjonalnie można napełnić np. pastą. Takie funkcje 2w1 :)

Link to comment
Share on other sites

safestix od konga :D?

 

Też przychodzi mi na myśl kong safestix. Ewentualnie z innych firm zabawki, które w opisie mają, że zastępstwo dla zwykłych kijków. Lub zabawki np. bionic czy inne, gdzie są trwałe i opcjonalnie można napełnić np. pastą. Takie funkcje 2w1 :)

 

Dzięki dziewczyny! Safestix i tak za mną łazi, więc prędzej czy później pewnie go kupię :)

Boję się tylko, że może być za gruby, bo wszelkie kongi i kule smakule nie są przez Jankę gryzione, delikatnie wyjada z nich to co ma do zjedzenia i o nich zapomina. Dlatego ten Bionic pewnie się u nas nie sprawdzi.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny! Safestix i tak za mną łazi, więc prędzej czy później pewnie go kupię :)

Boję się tylko, że może być za gruby, bo wszelkie kongi i kule smakule nie są przez Jankę gryzione, delikatnie wyjada z nich to co ma do zjedzenia i o nich zapomina. Dlatego ten Bionic pewnie się u nas nie sprawdzi.

chodziło mi o coś takiego, niekoniecznie trzeba napełniać...

 

http://toys4dogs.pl/bionic-urban-stick-l-prawie-niezniszczalny-patyk-dla-psa,id507.html

z przyzwyczajenia podaję największe rozmiary, to te przeważnie mnie interesują :)

Link to comment
Share on other sites

chodziło mi o coś takiego, niekoniecznie trzeba napełniać...

 

http://toys4dogs.pl/bionic-urban-stick-l-prawie-niezniszczalny-patyk-dla-psa,id507.html

z przyzwyczajenia podaję największe rozmiary, to te przeważnie mnie interesują :)

 

O, taki patyk mógłby się jej spodobać! Myślałam o tych "wiatraczkach" z Bionica, bo patyczka nie znalazłam ;) Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie. Poszukiwana nieco bardziej miękka alternatywa dla Boomer Balla. Dla dużego DONa. Czy piłka Jolly Bounce'n'Play by się nadała? Jeśli tak - w jakim rozmiarze? 20cm?

jeśli chodzi o miękkość to się nada ;)

a rozmiar, największy. My mamy 15 cm i jest za mała dla Poczwara.

 

Mi się marzy kupić za parę lat dla Owczara twardą wersję Jolly, rozmiar 35 :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

My całkiem niedawno kupiłyśmy dla Młodego Safestixa, w jakże twarzowym kolorze różowym.  :grins: Jakiejś ogromnej furory nie zrobił (bo nie piszczy, a to takie zabawki u Młodego są 'naj'), ale ogólnie nie żałuję, że go kupiłam - Młody często go sobie memła, a i do aportowania nie jest on najgorszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...