Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Gryzaki! Nie zapomnij o gryzakach! My dzisiaj rozpoczynamy testy gryzaka z jadalnym wkładem o smaku bekonu. W czasie ząbkowania szczeniak musi mieć co żuć inaczej zacznie żuć pantofle, meble i co wpadnie mu po pysk. Lepiej jednak, by wpadały mu do pyska gryzaki niż buty :P
W sieci jest fajny wybór gryzaków, są gryzaki w kształcie lodów do zamrażania, w kształcie smoczków, masujące swędzące dziąsła. Jest w czym wybierać. Uzbrój się w kilka gryzaków, pewnie zostaną szybko zjedzone  :evil_lol:
10614250_689722361107836_890180040680646


Testowalas moze juz ten gryzak? Jak sie sprawdza ?
Link to comment
Share on other sites

Szukam piłeczki, która będzie się swietnie obijała od każdego podłoża, najlepiej z wypustkami, by odbijała się w różnych kierunkach. 

Mam piłki tenisowe konga, pies uwielbia, lekkie, dobrze się odbijają i piszczą. Na promocji w zooplusie dwie większe były za ok.18zł,po miesiącu są w takim samym stanie, tylko zabrudzone.

Link to comment
Share on other sites

Ja nadal myślę o jolly ball tylko kurcze nie jest tania i mam obawy że nie wytrzyma , tak samo musze boomer balla wymienić na większego a zawsze jakoś szkoda mi kasy żeby dokładać i żal sprzedawać tego za połowe ceny (bardzo poryty) .

Ja kolekcjonuje zabawki na zawody , kupuje zabawki i nawet ich psu nie pokazuje wyciągnie za rok w lipcu na zawodach  :laugh2_2: mój pies uwielbia wszelkie zabawki więc będzie miał mega motywacje .

 

A i tak zaraz po bommer ballu największym hitem są zwykłe tenisowe piłki zużyte z kortów (są już praktycznie bez futerka) są mega mocne , mój pies je ugina w ryju niosąc do mnie a i tak takie piłki przeżywają co najmniej 20 wyjść z piłkami .

Nie wiem czemu tak je kocha , woli je nawet od piszczących piłek ..

Chodzi o zapach ? może o to że się odbijają i są lekkie ?

Na hilton speeda już spojrzeć nie chce od kiedy wie że w szafie są tenisówki a kiedyś uwielbiał te piłki.

Link to comment
Share on other sites

My mamy taką samą piłkę, co jest w tym szarpaku. Pachnie wanilią, ale jest wytrzymała. U nas przy intensywnym użytkowaniu nadal żyje.

 

Pamiętam jak kiedyś Soniula dorwała piłkę tenisową Ciapulca... 5 razy ugryzła i miałam nie piłkę a zduszonkę :roll:

 

Gops a z Jolly to o którą Ci chodzi? ta twardą czy tą miękką?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...