Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Jutro postaram się filmik i zdjęcia zrobić to tutaj wstawię :)

Ja tez klasycznego powinnam mieć m-ke a zamówiłam L-kę, ale tutaj jednak przesadziłam z rozmiarem i moje zdziwienie było ogromne jak wyjęłam paczkę z paczkomartu.... :) Zwłaszcza, że to miał być prezent Gwiazdkowy dla szczeniaka, za to frajdę ma jej mamusia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='razed_in_black']Przyszedł dziś do mnie KONG Jels i cóż z żelkiem nie ma nic wspólnego (chyba że kształt zwierzątka) jest to twarda guma z piszczałką i nie robi żadnego wrażenia na moim psie ;) chociaż on uwielbia gumowe zabawki z piszczałką, ale ta najwyraźniej jest za twarda...[/QUOTE]

Czyli podobna guma jak squeezz?

Niewyspana dla spaniela L może być za duży. Ja mam dla psa 19kg i 45 cm(jest trochę większa od spaniela) mam M i jest dobra. Tak dla porównania M jest większe niż zwykły kong L dość sporo.

Tak mniej więcej wygląda M
[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6893/mku0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No to jestem rozdarta...
Poczekam na ten filmik i zdjęcia od Rosiczki i wtedy się jeszcze zastanowię.
Wobblera przysyłają do Zooplusa dopiero 9 stycznia, więc mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie...

Chyba, że znacie jeszcze inne sklepy internetowe, gdzie mają darmową wysyłkę od 100 zł i te 2 Kongi.

*********************************************************

A, no i przysłali mi odpowiedź z Zooplusa co do Crackle Ball'a

"Z przykrością zawiadamiamy, iż produkt "Piłka Crackle Ball - Ø 8 cm" jest wciąż niedostępny.

Niestety nie otrzymaliśmy jeszcze zobowiązującej informacji od dostawcy o terminie dostępności."

:placz:

Link to comment
Share on other sites

A ja się zastanawiam nad kong bounzer... ale w zooplusie jest tylko L... Czy L nadaje się dla 18kg. psiaka? :roll:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=6zhNlAwiDGs[/URL] Patrzcie, według firmy KONG właśnie ta zabawka ma być większa od głowy psa. :D

Link to comment
Share on other sites

Czy bounzer po podziurawieniu będzie tak samo funkcjonował ? tzn czy też będzie tak się odgniatał po zgniecieniu ?
Czy pies jest w stanie zrobić w nim większą dziure? Jaki to rodzaj materiału ?

Ktoś ma podziurawionego ? chodzi mi o dziury po zębach .
Chciałabym go kupić ale nie jest najtańszy i nie wiem czy jest sens u nas



Nasz wobbler jest zjechany na maxa a dalej świetnie działa jak działał mimo wielkich rys po całości także polecam nawet psom mocno gryzącym zabawki .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To jest materiał podobny do tego w kongu classic, tylko tak jakby cieniej wylany. Przez co zabawka jest bardziej elastyczna.
Na dole w nim jest otwór, więc nie sądzę aby przedziurawienia po zębach miały spowodować, że przestanie się odkształcać. Ale mój nie jest w ogóle zniszczony, może ktoś ma już zniszczonego to się wypowie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Jeżeli 18kg pies lubi duże zabawki, to tak, nadaje się, jeżeli 18kg pies nie lubi dużych zabawek, to nie, nie nadaje się :eviltong: :diabloti:

Właściciel wie najlepiej jakie zabawki preferuje jego pies ;)[/QUOTE]

Psiak przyjechał do mnie 21grudnia z adopcji i nie potrafi jeszcze się bawić. Największą radość odczuwa po prostu będąc na dworze, ciesząc się, że wreszcie nie jest w kojcu i... nie widzi sensu w zabawkach, choć powoli biega za zabawkami,ale nie bierze do pyszczka. Zauważyłam,że reaguje tylko na piszczące zabawki... Hmm. a bounzer nie posiada piszczałki, może zakupię kong squezz? :)

Link to comment
Share on other sites

W takim razie Bounzer najprawdopodobniej nie przypadnie mu do gustu, nakręcanie zaczęłabym od mniejszych zabawek ;)

Żelki - porównanie wielkości, może komuś się przyda, hipopotam L, świnka M, świnka jest malutka ;)
[url]http://beata.boo.pl/dogs/DSC_791.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rosiczka']To jest materiał podobny do tego w kongu classic, tylko tak jakby cieniej wylany. Przez co zabawka jest bardziej elastyczna.
Na dole w nim jest otwór, więc nie sądzę aby przedziurawienia po zębach miały spowodować, że przestanie się odkształcać. Ale mój nie jest w ogóle zniszczony, może ktoś ma już zniszczonego to się wypowie :)[/QUOTE]
Chyba spróbujemy kupić i zobaczymy .
W sumie M nie jest aż taki drogi , najwyżej będę żałować .
Mój pies wszystkie zabawki traktuje na zasadzie "mam Cie , zjem Cie" więc się w nie nieustannie wgryza przy każdym rzucie stąd moje obawy czy to wytrzyma .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Nasz wobbler jest zjechany na maxa a dalej świetnie działa jak działał mimo wielkich rys po całości także polecam nawet psom mocno gryzącym zabawki .[/QUOTE]

Nasz też w takim stanie że szkoda gadać... cały poharatany, a góra poobgryzana - przyznam szczerze że myślałam że to wytrzymalsza zabawka. Sunia w tym dostaje 2x dziennie jedzenie, dzięki czemu nie żre łapczywie i musi się wysilić - bardzo nam pomógł w sylwestra i teraz gdzie jeszcze debile strzelają.
Wróżę mu max 6m-c życia. Jednak w naszym wypadku naprawdę warto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Co jest takiego w tym Bounzerze , że tak zachwalacie tą zabawkę? :diabloti:[/QUOTE]

Sama nie wiem, ale zachwycam się nim od pół roku, ale wtedy był w PL dostępny chyba tylko rozmiar największy. :) Zakupię 14stycznia razem z zamówieniem na 15kg. karmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Ja zdążyłam dowiedzieć się tyle, że zabawka wypuszcza z siebie powietrze, gdy pies ją sobie gryzie, natomiast po zostawieniu w spokoju powraca do swojego pierwotnego kształtu. ;)[/QUOTE]

Rozm. M nie jest drogi, kupię 14stycznia, bo akurat zamawiam karmę. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fridaso']Ja się zastanawiam... To jest takie leciutkie, jak balonik? :D[/QUOTE]

Jest bardzo lekki jak na taką wielkość, strukturę ma podobną do piłki gumowej dla dzieci tylko nie można jej tak łatwo przebić i jest trochę grubsza. Odkształca się od razu jak pies ją puści (przez tą dziurkę powietrze ucieka jak pies zaciska pysk a jak puszcza to powietrze wlatuje a guma wraca do powszedniego kształtu)

szczerze to jakoś nie wierzyłam w supernowość bo nie piszczy i wygląda tak zwyczajnie a teraz jest lepszy od ringo z piszczałką które zamówiłam w tym samym czasie. Jedyny minus to podczas przeciągania powstały takie smugi nie do zmycia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...