Jump to content
Dogomania

Małe psy - inne niż wszystkie (?)


requiem.

Recommended Posts

  • Replies 878
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gops']no wlasnie joanika masz taka piekna suczke galerie musisz miec :diabloti: :eviltong:[/quote]
Piękna ona akurat dzisiaj nie jest. Ściełam jej dziś włosy z mordki nożyczkami :roll: i ma... jakby to powiedzieć, kwadratową mało symetryczną twarz :evil_lol: Strasznie boi się maszynki. Maszynka włączona może być i jest OK ale jak tylko jej dotknę maszynką to już koniec płacze i ucieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']Nie mam, ale popracuje nad tym.[/quote]

pracuj pracuj ;)

tylko żeby efektownie ci szło :evil_lol:
[B]
A jedzenie? Jak dużo i co dajecie pierdołką?

[/B]Ja karmie mała suchą karmą (zmieszany Royal Cainie, Eukanuba i Prfilium)- sucha ma zawsze w misce, no chyba że widzę że za dużo zjadać to nie dosypuje więcej, do tego dostaje fileta z kurczaka, albo obrane mięsko z kurczaka-raz dziennie. Ona w sumie dużo je, ale jest aktywnym psem, spacery, pływanie, aportowanie. Tak że dziennie szaleje od 4 do 7 godzin na zewnątrz. Nie jest gruba, trzymamy faja linię, żebra jej bez problemu wyczuwam pod palcami, wcięcie w tali też ma ;)

Link to comment
Share on other sites

Kurczak + ryż + warzywa (gł. marchewka) + siemie lniane + preparat witaminowy. To na śniadanko i kolację. Raz na tydzień trochę wątróbki z kurczaka. W ciągu dnia podczas szkolenia suche Royala (i to tylko na dworzu bo w domu suchego nie je w ogóle) i smakołyki - żwacz, płuco, jakieś dropsiki.
Talia jest wyczuwalna ale niewidoczna na razie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']Piękna ona akurat dzisiaj nie jest. Ściełam jej dziś włosy z mordki nożyczkami :roll: i ma... jakby to powiedzieć, kwadratową mało symetryczną twarz :evil_lol: Strasznie boi się maszynki. Maszynka włączona może być i jest OK ale jak tylko jej dotknę maszynką to już koniec płacze i ucieka.[/quote]

napewno cudnie wyglada :razz: moj tez sie boi maszynki..ale chyba kupie i sama bede go strzyc :roll:


a moje jedza sucha eukanube dwa razy dziennie i zawsze po wieczornym spacerze daje basterowi pol puszki chapi albo pedegree a kelli cala puszke :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']Mam nadzieję, że to poważnie przemyślałaś. :roll:[/quote]

No pewnie że tak, nie jestem bezmyslna :eviltong: pozatym rodzice uznali że deliosowi też przyda się towarzystwo, lubią małe psy, spełnią warunki etc.

[quote name='gops']ciesze sie coc mam nadzieje zze z rodowodem i ze bedzie miszkal w domu ..bo westik raczej nie da rady na dworzu..nawet w ceplej budzie :roll:[/quote]

No co ty! west na polu :roll: oczywiście że w domu, ale jak będę miała swój pokój żeby oba psy jakoś się zmieścić ;) Z rodowodem - yes, ale też z dobrej hodowli

[quote name='gops']a no mowila cos takiego...:roll: niewiem kurcze..wytlumaczy nam napewno ;)[/quote]

robiłam testy, nie jestem jednak. Tam mi mama wmawiała :roll: nie wiadomo czemu. Jestem uczulona na seler, pietruszkę i ... ziemniaki :-( to chyba wszystko tłumaczy? czy mam wytłumaczyc?

[quote name='Tinka:)']najpierw dorośnij, potem nabywaj kolejnego psa.[/quote]

Eee ... przepraszam, to chyba nie ty decydujesz o tym :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...