Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

[quote name='NightQueen']ale wtedy pies nie wygląda groźnie :shake:[/QUOTE]
ze staffikiem to tak trochę ciężko zrobić lans na dzielni ... ze względu na szydzenie z braku wzrostu :evil_lol:

ehhh aż mnie trzęsie na myśl o takim frajerszczynie , co kupił staffika by wzbudzać szacun u ziomali .... jak był topiony w kiblu , tak i topili go dalej ;)
czegoż on nie wymyślał że ta suczka nie ma / ma :evil_lol: Ileż nieposłuszeństw , agresji ....
suma sumarum , suczka teraz mieszka u Doddy :grins:

Na szczęście kolo podjął właściwą decyzję i oddał stafficzkę ...
Dodam że u tego kolesia suka rwała smycze , obroże , wywarzała klatkę , rzucała się , ulegała i sikała pod siebie .... miała wszystkie wady świata ...
Metamorfoza nastąpiła tego samego wieczora , jak zamieszkała w fundacji AST .. jest staffikiem idealnym :grins:


Ja tam lubię staffiki na słodko :loveu: moje nie mają żadnych kolczatek , kolców i tego typu dodatków by wyglądały groźnie :diabloti: bo to obciach.

Dziewczynki mają rószofffeee obróżki :loveu: żółte , czerwone.Franio najładniej wygląda w żółtej :grins:

A już tak by faktycznie oddać prawdziwość rasy , to są specjalnie im dedykowane komplety skórzano mosiężne. Te co się w nich staffiki wystawia. Znak staffikowy , to precelek ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']ładna ta skórzana obroża, skąd? ;)[/QUOTE]
pitman Misi , małemu zakładam żeby kolce były wyżej .

[quote name='NightQueen']ale wtedy pies nie wygląda groźnie :shake:[/QUOTE]
dokładnie .

kolce dostałam za darmo i działają , nie mam powodu by je zmieniać a co do wyglądu to kwestia gustu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ze staffikiem to tak trochę ciężko zrobić lans na dzielni ... ze względu na szydzenie z braku wzrostu :evil_lol:
[/QUOTE]

wzros to pół biedy, fakt nie znam ogromnej ilości stafików, ale wszystkie jakie znam zalizałyby na śmierć, ostatnio suczka z Prelude Staff posłużyła mi jako preparat do demakijażu :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze założona kolczatka się nie zsuwa :) Kolce mają trzymać się na skórze.Dopasowuje się ją na sztywno.
I niestety nie ma czy za darmo czy za tysiaka .. kolczatka musi być dopasowana do konkretnego psa ... rozmiarem.

Wtedy spełnia swoją rolę , w sposób właściwy. A tak to po prostu wisior na psiej szyi.

[url]http://img526.imageshack.us/img526/2041/dsc07408u.jpg[/url]

jest źle dobrana , źle zalożona ... ma być za uszami.
Amber wstawiała fotki Jariego , sama Ci je podsyłałam. I tłumaczyłam , że ma być tak założona jak np ringówka :)

Tej wielkości kolczatki na nim nie dopasujesz , bo to jest kolczatka na wołka czy inne bydle , a nie na psa o wzroście 38 cm :) Nie zmieści mu się pod gardłem :grins:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/staffik/dsc07408u.jpg[/IMG]

i nie ma prawa się tak założona kolczatka ruszyć z miejsca.
Nie musi być na pasku , wystarczy dopasować wielkość kolczatki zdejmując ogniwa.

Rozgina kolce jednego ogniwa i wtedy służy to za zapięcie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Wiesz gops, kolce Jariego kosztują kilkanaście złotych, to nie fortuna... Zważywszy na to, że przeciętna obroża Pitmana kosztuje 5x tyle ;)[/QUOTE]
akurat pieniędzy to ja nie żałuje tylko skoro działa to nie mam powodu by kupować nową, jak będę zamawiać nowy dławik na wiosne w ipo sklepie to mu może fundne nową na zatrzask .
u nas w zoologu jak kupowałam Misi małe były ale tylko w małych rozmiarach a on w szyi ma 45-46cm więc musze zamówić ewentualnie.

[quote name='Marta_Ares']a po co mu wogóle ta kolczatka bo ja w temacie nie jestem?? :eviltong:

ale faktycznie kolce jak na kaukaza, przecież kolczatka w zoologu to nie są jakieś duże pieniądze, na alledrogo od 15zł chyba sie zaczynają[/QUOTE]
ciągnie .
druga sprawa że nie kupie kolcy za 15zł bo jak już mówiłam widziałam jak takie kolce się rozleciały .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Jari nie rozwalił kolców za 15zł ,Luc nie rozwalił koców za 20zł. Clayton rozwali kolce za 15zł ,Misia rozwali kolce za 15zł.[/QUOTE]
nie napisałam tego , napisałam że widziałam taką sytuacje i dlatego nie zaufam kolcom za 15zł .
skoro mam pieniądze i chce kupić kolce za 100zł albo 50zł to co za problem .
jak będę miała taka potrzebe to kupie .



[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/dsc07381crop.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5901/dsc07381crop.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kano ważył 55kg i też nie rozwalił kolczatki za 10 zł , donosiła ją Lalka która jest silniejsza niż Misia z Gops i Claytonem razem wzięci , też nie rozwaliła :evil_lol:

ta kolczatka ma ze 200 lat , wyćwiczyła setkę psów :diabloti: w MIEŚCIE

[IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/staffik/24102007-087.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Czepiasz się Aleks, nasze pieski są lamusami to dlatego :evil_lol:

Gops btw zdejmuj mu te kolce jak lata po dworze na mrozie, bo sobie gardło załatwi... Tym bardziej, że są takie wielkie...[/QUOTE]
nie ma mrozu dlatego nie zdjęłam .

Ewa są źle założone :diabloti:

ja nie widze problemu , czemu mam kupować kolce za 15zł którym nie będe ufać jak mam pieniądze i mogę kupić za 50 czy 100 .
dla mnie to wasze psy mogą chodzić w kolcach za 5zł , co nei zmienia faktu że ja takich nie założe .

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nie ma mrozu dlatego nie zdjęłam .[/QUOTE]
No dobra, to jest 1 czy 2 stopnie, śnieg leży więc mniemam, że za ciepło nie jest. Metal na chłodzie jest lodowaty.

[QUOTE]nie widze problemu , czemu mam kupować kolce za 15zł którym nie będe ufać jak mam pieniądze i mogę kupić za 50 czy 100 .
dla mnie to wasze psy mogą chodzić w kolcach za 5zł , co nei zmienia faktu że ja takich nie założe .[/QUOTE]
Wcześniej pisałaś, że ma je na sobie dlatego, że są za darmo, a teraz piszesz, że stać cię na takie za 100 zł, to dlaczego ich od razu nie kupiłaś, tylko każesz mu chodzić w źle dopasowanych kolcach?

Link to comment
Share on other sites

ale Lalka nie ciąga na smyczy , kolce były w inszym celu założone .. jak widzisz to początki zapoznawania z Klementyną. I miała jej dyndać ... to jest pół kolczatka.

Jak miała kurs posłuszeństwa , który trwał tydzień , miała ślicznie za uszkami , tak że kolczatka nawet o milimetr nie drgnęła.

Staffik ma taką budowę szyi , ona tam za uszami jest że tak powiem najcieńsza .. czym niżej tym tym szersza , psy w typie Lalki są elegantsze i ich szyja też jest inna

Zresztą cokolwiek ci nie doradzisz i tak wiesz lepiej :) Nawet nie spróbujesz tego co ci się doradza , bo twoje musi być na wierzchu.

Z mojej strony to już EOT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']
Wcześniej pisałaś, że ma je na sobie dlatego, że są za darmo, a teraz piszesz, że stać cię na takie za 100 zł, to dlaczego ich od razu nie kupiłaś, tylko każesz mu chodzić w źle dopasowanych kolcach?[/QUOTE]
nie, ma je na sobie bo ciągnie.
dostałam za darmo to druga sprawa a trzecia jest taka że działają i dlatego teraz nie widze potrzeby ich zmieniania ale ja mam pieniądze i mogę kupić nowe , pewnie kupie na wiosne jak będe zamawiać gryzaki i dławik .

według mnie także EOT , jak się komuś nie podoba nie musi oglądać .
póki co dla mnie jest ok bo działa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...