Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BBeta']Nie tylko ;) Aczkolwiek za ten kawał żelastwa też, kolczatka ok, ale w odpowiednim rozmiarze...[/QUOTE]
oo to ciekawa jestem za co. serio .
za wymyślone skakanie po kafelkach ? albo za to że kupuje dobre żarcie , latam po wetach i zapewniam pare godz ruchu dziennie.
nikt mi nie zarzuci że ten pies ma u mnie źle bo nie jest to prawdą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']

"Stać mnie" "stać mnie" jak ciebie może być na cos stać skoro nie pracujesz?[/QUOTE]
a to Cie tak boli ;)
wiesz tak na prawdę to Cie to obchodzić nie powinno , kupując psa oczywiste jest że trzeba mieć później na niego pieniądze, to że kupuje mu leki za 60zł i latam do weta po recepty 10zł nie było planowane i nie ubolewam nad tym tylko płace.
a mogłabym mu za to kupić jeszcze lepsza karme np . ale trudno życie i tak nie je złej .

handluje dragami ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że to nudne takie pieprzenie w koło macieju to samo, ale przecież te kolce są OGROMNE. Mój facet dla swojego ONa ma mniejsze, a ta krowa jest 10x taka jak Clay. I nie wmówisz mi, że na staffika kolcy nie dostaniesz, bo osiedlowy stafik Tonia na kolcach chodzi, a są drobniutkie malutkie i nie wyglądają, na rozmiar "kaukaz".
A jeśli dla Ciebie tylko cena jest wyznacznikiem jakości, to cóż - cieszę się, że Cię na to stać, oby jak najdłużej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Ja wiem, że to nudne takie pieprzenie w koło macieju to samo, ale przecież te kolce są OGROMNE. Mój facet dla swojego ONa ma mniejsze, a ta krowa jest 10x taka jak Clay. I nie wmówisz mi, że na staffika kolcy nie dostaniesz, bo osiedlowy stafik Tonia na kolcach chodzi, a są drobniutkie malutkie i nie wyglądają, na rozmiar "kaukaz".
A jeśli dla Ciebie tylko cena jest wyznacznikiem jakości, to cóż - cieszę się, że Cię na to stać, oby jak najdłużej ;)[/QUOTE]
widzisz ja nic takiego nie pisałam.
napisałam że nie ufam tym tanim bo widziałam jak się rozwaliły przy szarpnięciu psa i nie potrafiłabym im zaufać co w tym złego ?
a że moge kupić droższe to co za problem , kogos drażni to że mam pieniądze ?
pewnie kupię inne kolce ale nie teraz , póki co te działają i jest ok .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']frajerem jest ten kto bierze psa a potem karmi go byle czym bo go nie stać na lepsze. ;)[/QUOTE]

a ja myślę, że takie ocenianie jest nieco niesprawiedliwe, bo lepiej być psem jedzącym nie najlepszą karmę w ciepłym domu, niż zamarzniętą kulą futra w schronisku, nie jedzącą być może nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a ja myślę, że takie ocenianie jest takie niesprawiedliwe, bo lepiej być psem jedzącym nie najlepszą karmę w ciepłym domu, niż zamarzniętą kulą futra w schronisku, nie jedzącą być może nic.[/QUOTE]
oczywiście ale skoro kogoś nie stać na worek żarcia za 110zł bo tyle kosztuje brit który nie jest najgorszy to co jak mu pies zachoruje? ja nie będąc w pewnej sytuacji finansowej nie zdecydowałabym się na żadnego psa.
a są tacy co ich nie stać a mają 5 psów i wszystkie jedzą chappi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a ja myślę, że takie ocenianie jest nieco niesprawiedliwe, bo lepiej być psem jedzącym nie najlepszą karmę w ciepłym domu, niż zamarzniętą kulą futra w schronisku, nie jedzącą być może nic.[/QUOTE]

dokladnie.
wiekszosc starych babek z mojej dzielni to by byly frajerki a tak to zyja po 18 lat te ich tlusciutkie jak paczuszki kundle na chappi i maja sie dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']dokladnie.
wiekszosc starych babek z mojej dzielni to by byly frajerki a tak to zyja po 18 lat te ich tlusciutkie jak paczuszki kundle na chappi i maja sie dobrze:)[/QUOTE]
to są osoby nieświadome.
ja mówię o dogomaniaków a są tacy co mają ileś tam psów i biora nastepne i wszystkie jedzą byle co bo nie stać .
nie lepiej mieć 2 psy czy 3 i zapewnić im dobre warunki ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']A ty tępa maso gdzie wyczytałaś ,że moje psy jedzą suchą karmę?Znów ta niezdana matura z polaka wychodzi.[/QUOTE]
:crazyeye: ja nikogo tepa maso nie wymieniłam z imienia i nazwiska.
ale skoro poczułeś sie urażony to widocznie masz cos na sumieniu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']oczywiście ale skoro kogoś nie stać na worek żarcia za 110zł bo tyle kosztuje brit który nie jest najgorszy to co jak mu pies zachoruje? ja nie będąc w pewnej sytuacji finansowej nie zdecydowałabym się na żadnego psa.
a są tacy co ich nie stać a mają 5 psów i wszystkie jedzą chappi .[/QUOTE]

a jak ten sam pies zachoruje w schronisku, to myślisz że zdechnie w męczarniach bo nikt tego nie zauważy, czy może o czymś nie wiem i gminy stać na leczenie tych psów? pewnie jak takiej osobie pies zachoruje, to zostanie uśpiony. nadal jednak będzie to szczęśliwszy pies, niż gdyby nikt go nie wziął.

Link to comment
Share on other sites

tak paradoksalnie , to biedniejsi ludzie mają dużo więcej szacunku do braci mniejszych , niż nowobogacka swołocz ... która wsio ma na lans , co ludzie powiedzą , czy padną z zazdrości.
I nie jeden niezamożny człek , sobie od dzioba odejmie by nakarmić przyjaciela.

Więc to akurat nietrafne spostrzeżenie , że u mniej zamożnych psy mają gorzej.
Co jeśli pies zachoruje ? no cóż , są weci którzy są ludźmi , a są tez tacy co żerują tylko na snobach z kasą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Wystarczy mieć troche mózgu którego tobie brak:) Żeby wyciągnąć wniosek o KIM to było:loveu:[/QUOTE]
Olku może tego nie wiesz ale nie jesteś pępkiem świata i ja mam serio w dupie czym Ty karmisz psy .
nie było to o Tobie ale skoro czujesz się urażony to coś musi w tym być .
i mature z polaka zdałam tak swoją drogą :lol:
a mózgu to tylko i wyłąćznie brak Tobie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']widzisz ja nic takiego nie pisałam.
napisałam że nie ufam tym tanim bo widziałam jak się rozwaliły przy szarpnięciu psa i nie potrafiłabym im zaufać co w tym złego ?
a że moge kupić droższe to co za problem , kogos drażni to że mam pieniądze ?
pewnie kupię inne kolce ale nie teraz , póki co te działają i jest ok .[/QUOTE]

Po prostu chodzi mi o to, że nie zawsze drogie=wytrzymałe. I takie kolce za 15zł mogą bardzo długo super służyć :P A wydaje mi się, że mimo wszystko jednak lepsza mniejsza od razu, niż taki kolos "do wiosny". [U]No szczerze, one Cię W OGÓLE nie drażnią, choćby wizualnie? ;)[/U] Złego nic, bo to Twój pies, ale ja bym nie czekała do wiosny, tylko kupiła coś teraz. Ale to Twoja wola co tam zrobisz, znając Ciebie to po swojemu :P
Problem, kobieto, ja bym się wcale nie obraziła, gdybyś i mnie coś ufundowała, chociaż może niekoniecznie kolce :evil_lol: Nie rzucaj się, bo z mordą nie wyjeżdżam, po prostu wyraziłam opinię na ich temat :P Bić się z Tobą nie zamierzam :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a jak ten sam pies zachoruje w schronisku, to myślisz że zdechnie w męczarniach bo nikt tego nie zauważy, czy może o czymś nie wiem i gminy stać na leczenie tych psów? pewnie jak takiej osobie pies zachoruje, to zostanie uśpiony. nadal jednak będzie to szczęśliwszy pies, niż gdyby nikt go nie wziął.[/QUOTE]
uważasz że dogomaniacy którzy mają już 3 czy 4 psy i moga sobie pozowlić na weta i dobra karme a biora kolejne 3 bo przecież biedne i ledwo ich stac na chappi są normlani ?
a są tacy ludzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Po prostu chodzi mi o to, że nie zawsze drogie=wytrzymałe. I takie kolce za 15zł mogą bardzo długo super służyć :P A wydaje mi się, że mimo wszystko jednak lepsza mniejsza od razu, niż taki kolos "do wiosny". [U]No szczerze, one Cię W OGÓLE nie drażnią, choćby wizualnie? ;)[/U] Złego nic, bo to Twój pies, ale ja bym nie czekała do wiosny, tylko kupiła coś teraz. Ale to Twoja wola co tam zrobisz, znając Ciebie to po swojemu :P
Problem, kobieto, ja bym się wcale nie obraziła, gdybyś i mnie coś ufundowała, chociaż może niekoniecznie kolce :evil_lol: Nie rzucaj się, bo z mordą nie wyjeżdżam, po prostu wyraziłam opinię na ich temat :P Bić się z Tobą nie zamierzam :lol: :D[/QUOTE]
a gdzie Ty w moim poście wyczytałaś "rzucanie sie" ? normlanie odpisałam :)
mi nie przeszkadzają ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']uważasz że dogomaniacy którzy mają już 3 czy 4 psy i moga sobie pozowlić na weta i dobra karme a biora kolejne 3 bo przecież biedne i ledwo ich stac na chappi są normlani ?
a są tacy ludzie ;)[/QUOTE]

to zależy. ja tam daleka jestem od takiego oceniania. jest na dogo osoba, która tymczasuje bezpłatnie mnóstwo zwierząt i pewnie ma niezły sajgon i ciągle brakuje pieniędzy, ale mam do niej duży szacunek, bo pomogła wielu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...