Jump to content
Dogomania

W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!


gagucia

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o rany naprawdę z fascynacją przebrnęłam przez ostatnie 4 strony wątku:)
jestem pełna podziwu ale i zrozumienia mam podobne odczucia co do małych piesków. Pwiem Wam tak na ucho że mały w klatce piłował tylko kiedy słyszał że ktoś wchodzi do pomieszczenia obok kociarni, która Bogu dzięki nie jest w domu u P Doktor (bo gabinet jest tak jakby w domu) Gdyby siedział w gabinecie chyba cała rodzina by go wyniosła razem z klatką:)
Cieszę się że maluch ma dom. Mam nadzieję, że rozbroił swoich nowych Państwa swoim urokiem i przestrzymają ten ciężki okres dorastania:D
Zmieniam tytuł zaraz sekundeczkę;]

Link to comment
Share on other sites

to i na miau trzeba zmienić tytuł ;)
ja psów nie mam, ale podobną miłoscią pałam do kociaków :cool3: ;) , takie ładne firanki miałam kiedyś itd ;)
ale mają swój urok, nie powiem że nie, nawet jakoś tak cicho w domu jak tu samo stateczne towarzystwo ;) - niedawno przez kilka dni miałam na tymczasie kociego maluszka, alez gonitwy były, niesamowite :D :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']U Fidelka wszsytko w porzadku (jest drugi raz odrobaczony) - teraz nazywa się Fidelek aka Tenor - tak ładnie się zachowywał w nocy w nowym domu :evil_lol:[/quote]

podejrzewałabym go raczej o sopran koloraturowy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']pozycja w chórze dowolna, pojemność płuc i długość dźwięku najdłuższa - idealny solista operowy :evil_lol:[/quote]

Szkoda że nie odśpiewał mojej ulubionej arii:
[I]"Ridi, Pagliaccio, sul tuo amore infranto! Ridi del duol, che t'avvelena il cor![/I] ..."

:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...