Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zobaczyłam filmiki z wystawy.Zachary niestety przepadł - nawet nie wszedł do finału ...
Sunia z BoB bardzo efektowna - typowa Wispering-ówna :loveu:
Podobał mi sie biały pp .
Na grupie niestety grzywacz nie wszedł do finału.Wygrał pudel :loveu:.bardzo podobały mi sie gryfony i pinczer miniaturowy.
Na wystawie poza tym mielismy polski akcent - Ozdoba Kontekst BoB oraz mozliwość prezentacji na BoG na tak prestizowej wystawie .Gratulacje dla hodowcy :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Zobaczyłam filmiki z wystawy.Zachary niestety przepadł - nawet nie wszedł do finału ...
Sunia z BoB bardzo efektowna - typowa Wispering-ówna :loveu:
Podobał mi sie biały pp .
Na grupie niestety grzywacz nie wszedł do finału.Wygrał pudel :loveu:.bardzo podobały mi sie gryfony i pinczer miniaturowy.
Na wystawie poza tym mielismy polski akcent - Ozdoba Kontekst BoB oraz mozliwość prezentacji na BoG na tak prestizowej wystawie .Gratulacje dla hodowcy :klacz:[/quote]


Ozdoba:roll:? a Nie Malinnik??

Link to comment
Share on other sites

Ozdoba chyba w zeszłym roku wygrala...

a tytuł tegoroczny poszedl na tytuł Sasquehanny tj dla Malinnika:loveu:

[URL="http://www.westminsterkennelclub.org/2008/video/breed/pons.html"][B][COLOR=#800080]CLICK HERE TO WATCH VIDEO[/COLOR][/B][/URL]

[COLOR=#800080][IMG]http://www.westminsterkennelclub.org/images/bestofbreed.gif[/IMG]

[/COLOR]11 Ch Sasquehanna Malinnik Ponadto
[B]Breed:[/B] [URL="http://www.westminsterkennelclub.org/breedinformation/herding/pons.html"][COLOR=#0000ff]Polish Lowland Sheepdog[/COLOR][/URL]
[B]Sex:[/B] Dog
[B]AKC:[/B] DN 16018701
[B]Date of Birth:[/B] July 07, 2004
[B]Breeder:[/B] Malgorzata Supronowicz
[B]Sire:[/B] Mazur Z Gangu Dlucich
[B]Dam:[/B] Malina Z Gangu Dlucich
[B]Owner:[/B] Barbara Bruns & Wolfgang Stamp
[B]Photos:[/B] [URL="http://www.westminsterkennelclub.org/2008/photos/breed/DN16018701.html"][COLOR=#800080]Breed judging[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja zobaczyłam kilka ras ,ale jeszcze nie wszystkie ktore chciałam .
Natomiast to co podobało mi sie bardzo to JH .Super sobie dzieciaki radzą :loveu:

Grupe wygrał pudel toy - zresztą powtorka z zeszłego roku - myslałam ,ze powiedzie mu sie na BiSie ,ale sądziowie wybrali Beagla ;)
Szkoda tylko ,ze filmik taki króciutki :-(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=Red]BOB i BOB JUNIOR KINGSTON Pastora[/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Red]l[/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu:
Szczeniaki psy, to co wiem : 1. BAD BOY od Matki ( o ile się nie mylę BOB Puppy, ale nie jestem pewna), 2. Tippytoes EXUBERANT
Psy Młodzież :
1. KINGSTON Pastoral , Zw.Mł., BOB, BOB Junior
2. G TOP GUN Top Model De Rama
3. BOMBEL Catani
Psy Pośrednia :
1. LEO Quet-Zolco, NPwR

Psy Otwarta:
(pisze w kolejnosci katalogowej bo nie wiem kto pierwszy)
1. PAGANINI Raj Dla Zwierząt
2. VALENTINO Favonius

SUKI Szczenięta
(też w kolejności katalogowej):
1. ZOLKA Interchart
2. ZULKA Interchart

Suki Młodzież :
1. K'ICY Motylek Biały Zw. MŁ.
2. CORRIDA Wiatr Pustyni
( i teraz koljneos katalogowa, bo dalej nie wiem )
3. CYNIA Pokerowy Żywot
4. KOKAINA Pastoral
5. SINGA z Jastrzębiej Góry

Suki Pośrednia:
1. LEMONIADKA z Gangu Łysych, NSwR
2. VIVA ESPANA Favonius

Suki Otwarta :
(katalogowo, bo nie wiem)
1. CYKORIA z Ogrodu Fauny
2. CZEKOLADKA z Gangu Łysych
3. Zikkurat SASQUEHANNA RED WINE
4. WHITE ANGEL Sub-O-Divo

[SIZE=6][COLOR=Red]WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dal Valentino, Kingstona i ich właścicieli. Oraz dla wszystkich zadowolonych.
Ja ciekawa jestem jak będzie się zachowywał Antonio podczas swojego debiutu- on niczego się nie boi, straszny kozak jest:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Stawiam na fikołki, zachęcanie konkurentów do zabawy i szczekanie hahhaha.

Link to comment
Share on other sites

Wow !Super wyniki :loveu:
Gratki dla Romki i Kinga :loveu: zaszałał chłopak :multi:
Dla Vinka :loveu:
dla Lemoniadki super - idzie jak burza !!!
Dla Leo super debiucik :loveu:
dla K'icy super :loveu:
i dla wszystkich zadowolonych z wystawy ;)
Meta !Ty sie ciesz ,ze tylko raz Ci numer odstawił ,bo jego braciszek za kazdym razem cos wywija :evil_lol: - małpiszon jeden ....w domu kat ,a na wystawie panikarz i cykor :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...