Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

[quote name='maga18']ja jedyne co, to mam zastrzezenie co do wyboru bob jr... nie bede tutaj pisac co sedzia powiedzial mi podczas wreczania karty oceny... ale to nie fair, ze wygrywa wystraszona suka, sredniej budowy tylko dlatego ze P.Supronowicz stoi przy ringu :roll: szczegolnie ze Max sie pokazal o niebo lepiej, kto widzial ten wie. no ale coz, "pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc"

sedzia uzasadniajac kazdy swoj wybor, poproszony o uzasadnienie wyboru bob jr zmieszany powiedzial ze to jego decyzja i jest nie podwazalna :p

nswr tez jest dyskusyjna...[/quote]

[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6104/dsc02334cc3.jpg[/IMG]

W tle stawki psów w klasie otwartej wspomniana wyżej pani. Mam jeszcze jedno z mężem w sukach klasa młodzież, ale żaba wolno ładuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja mam nadzieję, że pan R.Velez-Pico będzie jednak oceniał grzywki bo słyszałam o nim dobre opinie.

Co do Głogowa to nie byłam i nie widziałam więc moja wypowiedż jest tylko na podstawie tego co Wy napisaliście. [B]W moim [/B]odczuciu wybór BOB to jednak wybór psa najefektowniejszego i najlepiej pokazanego, skoro Maciek i Miki są tak doskonale zgrani (czego niestety nie miałam okazji jeszcze zobaczyć na własne oczy) to może właśnie tym zasłużyli na BOB. [B][U]Tak czy siak gratulacje dla Maćka i Mikiego[/U][/B].

Mnie bardzo zniesmaczyło jedynie to co napisała Maga i jej mama o zachowaniu pani S. Takie sytuacje nie powinny mieć absolutnie miejsca i naprawdę nie chciałabym się znaleźć na Twoim Maga miejscu.

I jeszcze jedno. O żadnym miocie ani psiaku, choćby mi się nie wiem jak nie podobał nie napisłabym, że to g....o. To dla mnie zawsze będzie pies, może mi sie nie podobać jako pies wystawowy, mogę mieć inne zastrzeżenia ale nawet pies z najgorszą wadą nigdy nie będzie dla mnie g...o.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']No ja mam nadzieję, że pan R.Velez-Pico będzie jednak oceniał grzywki bo słyszałam o nim dobre opinie.

Co do Głogowa to nie byłam i nie widziałam więc moja wypowiedż jest tylko na podstawie tego co Wy napisaliście. [B]W moim [/B]odczuciu wybór BOB to jednak wybór psa najefektowniejszego i najlepiej pokazanego, skoro Maciek i Miki są tak doskonale zgrani (czego niestety nie miałam okazji jeszcze zobaczyć na własne oczy) to może właśnie tym zasłużyli na BOB. [B][U]Tak czy siak gratulacje dla Maćka i Mikiego[/U][/B].

Mnie bardzo zniesmaczyło jedynie to co napisała Maga i jej mama o zachowaniu pani S. Takie sytuacje nie powinny mieć absolutnie miejsca i naprawdę nie chciałabym się znaleźć na Twoim Maga miejscu.

I jeszcze jedno. O żadnym miocie ani psiaku, choćby mi się nie wiem jak nie podobał nie napisłabym, że to g....o. To dla mnie zawsze będzie pies, może mi sie nie podobać jako pies wystawowy, mogę mieć inne zastrzeżenia ale nawet pies z najgorszą wadą nigdy nie będzie dla mnie g...o.[/quote]

Nawiązując do tego co napisałaś, ale nie w oparciu o konkretnego psa.
Dla mnie zwycięzca rasy przede wszystkim powinien mieć odpowiednią anatomię i dobrą psychikę - jednym z podstawowych zadań wystaw, jest ocena danego psa pod względem hodowlanym i prezencja psa ma tylko pomóc w tej ocenie a nie być wartością nadrzędną.

Zdaję sobię jednak sprawę z tego, że wiele osób o tym zapomina ..

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie było piękniejszego psa do wyboru na BOB Jedynie Miki Macka -w pełni zasłużył sobie pies - pięknie szedł ma przepiękny długi wykrok przepiękną wypielęgnowana szatę a w dodatku sama P.Supronowicz i P Borkowski klaskali z doskonałego wyboru . Jak można tak oczerniać nie będąc na wystawie i nie widząc faktu!!! :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Ja nie widziałam całej stawki, ale pomijając psy Madzi, bo to moja koleżanka, to była jeszcze Corvettka...

Jestem w szoku! Byc może Maciek się obrazi na mnie, ale wątpię by zajmując takie stanowisko w związku nie wiedział jakiego ma psa![/quote]

Dziewczyno! jak można tak oczerniać psa i Macka-wszyscy byli zadowoleni z wyboru i to,ze Maciek był w organizacji nie miało znaczenia!! Zasłużyli sobie w zupełności i jakoś nikt nie komentował poza ringiem,ze Maciek i jego pies wygrali bo....bo to co zaprezentowali otrzymali! Aby wypowiadać się trzeba widzieć! Z szacunkiem Danuta Ch-K

[quote name='miniaga']Oczerniać?Na epsach byłaś oburzona, że Pani Supronowicz agitowała na rzecz suczki, ale jak pewien pan ( dawał do zrozumienia sędziemu że w klasie ma wygrać Miki, to już jest ok bo to pies z twojej hodowli tak?[/quote]
Tak byłam oburzona ,ze P.S..... bo tak nie można!!!! jednakże co do Mikiego i Macka to na prawdę pies sobie zasłużył na ten tytuł i nei było innego lepszego do BOB

M : Tu nie chodzi o to,ze pies jest z mojej hodowli a o rzeczywistość-powtarzam wszyscy oddali im aplauz...chyba ? szczerze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danutach-k']Dziewczyno! jak można tak oczerniać psa i Macka-wszyscy byli zadowoleni z wyboru i to,ze Maciek był w organizacji nie miało znaczenia!! Zasłużyli sobie w zupełności i jakoś nikt nie komentował poza ringiem,ze Maciek i jego pies wygrali bo....bo to co zaprezentowali otrzymali! Aby wypowiadać się trzeba widzieć! Z szacunkiem Danuta Ch-K[/quote]

Na drugi raz niech Maciek powie znajomym, żeby nie próbowali wpływać na sędziego, to nikt nie będzie miał wątpliwości, że pies wygrał zasłużenie!
[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6104/dsc02334cc3.jpg[/IMG]

Dla tych co mają amnezję, albo pamięć wybiórczą - zdjęcie na przypomnienie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Na drugi raz niech Maciek powie znajomym, żeby nie próbowali wpływać na sędziego, to nikt nie będzie miał wątpliwości, że pies wygrał zasłużenie!
[url]http://img256.imageshack.us/img256/6104/dsc02334cc3.jpg[/url]

Dla tych co mają amnezję, albo pamięć wybiórczą - zdjęcie na przypomnienie![/quote]

Chyba "drugiego razu"nie będzie MIKI ukończył Championa Polski :-) i ogromne gratulacje dla Macka i jego pupila-pewnie ten pies coś prezentuje skoro w tak trudnych czasach dla grzywek(stawki ilościowe) i oceniany przez hodowców dostawał lokatowe miejsca :-))
Ja już kończę temat :-) Zycze samych I miejsc wszystkim grzywkom ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Aik daruj sobie, bo nie mam zamiaru znów zniżać się do twojego poziomu i ty nie będziesz wybierać mi tematów do rozmowy, jeżeli będę miała ochotę porozmawiać o g...e albo 4 (wczoraj zapomniałam o jednym) to będę ![/quote]

poczekam aż się tobie urodzi miocik a ponieważ jesteś przewidywalna już mam parę nowinek które chętnie przedyskutuję na forum publicznym i podam do wiadomości :diabloti: i nie będą to jakieś bzdety które ty wymyślasz na poczekaniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danutach-k']Dziewczyno! jak można tak oczerniać psa i Macka-wszyscy byli zadowoleni z wyboru i to,ze Maciek był w organizacji nie miało znaczenia!! [/quote]
Ja tam nie bylam, wiec komentowac czy bylo cos lepszego czy nie to nie bede, ale co do powyzszego to mam zastrzezenia.
Czy to prawda, ze pan Maciej dzien wczesniej byl na kolacji sedziowskiej???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jesli tak to nie powinien wystawiac-takie jest moje zdanie, to jest bardzo nie fair stosowac takie chwyty, zeby pomoc pieskowi.
A co do tego czy piesek piekny czy nie to pokaza kolejne shows z zagranicznymi sedziami i Maciek i jego cacuszko jeszcze wszystkim pokaza co znacza!ale juz bez kolacyj:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiK']poczekam aż się tobie urodzi miocik a ponieważ jesteś przewidywalna już mam parę nowinek które chętnie przedyskutuję na forum publicznym i podam do wiadomości :diabloti: i nie będą to jakieś bzdety które ty wymyślasz na poczekaniu[/quote]

Buhahahhaa. Aik ależ nie krępuj się - pisz, bo na miocik będziesz musiała jeszcze długo poczekać, o ile się doczekasz. Między nami jest taka różnica, że ja prowadzę swoje psy tak, że nie muszę się obawiać krytyki na forum nawet od kogoś takiego jak ty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Ja tam nie bylam, wiec komentowac czy bylo cos lepszego czy nie to nie bede, ale co do powyzszego to mam zastrzezenia.
Czy to prawda, ze pan Maciej dzien wczesniej[B] byl na kolacji sedziowskiej[/B]???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jesli tak to nie powinien wystawiac-takie jest moje zdanie, to jest bardzo nie fair stosowac takie chwyty, zeby pomoc pieskowi.
[/quote]

Jeżeli to co napisała Orsini jest prawdą to po co czepiać sie sedziów.. skoro własciciele tez nie sa tacy ''clear''... nieładnie:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']po czesci masz racje,ale idac tym tokiem myslenia to sedziowie nie powinni miec hodowli i wystawiac psow-BO WSZYSCY SIE ZNAJA I UCZESTNICZA W BANKIETACH[/quote]
a jak te znajomosci miedzy sedziami funkcjonuja to chyba kazdy wie, malo to przykladow, jak sedzia wystawia kociuba, ale z nim wygrywa, bo sie z drugim znaja?
jest to oczywiscie nie fair, i uwaga....jest to rodzaj korupcji!!!w zamian za korzysci dac komus wygrac, a korzysc to nie tylko kasa;-)
Legionowo jako Oddzial wprowadzilo zakaz wystawiania swoim czlonkom organizujacym wystawe i wtedy moga sobie siedziec na kolacji do bolu.

Link to comment
Share on other sites

ale to i tak nie zmienia faktu ,ze sie znaja i na innej wystawce dadza wygrac przemilemu organizatorowi,ktory przez caly bankiet adorowal sedzine x,to ma miejsce w kazdym oddziale,i jeszcze nastepny temat gdy jakis sedzia chcac sedziowac uczciwie nie dal wygrac psu innego sedziego,czesto automatycznie przestal byc zapraszany do sedziowania na wystawkach-przeciez to WASKIE GRONO LUDZI

Link to comment
Share on other sites

O widzę, że nie tylko ja zauważyłam drugie dno w wynikach z Głogowa a podobno wsio było cacy!
Orsini jak zawsze trafiłaś w 10!

Aik i co z tymi newsami? Nie wymyśliłaś nic jeszcze? Nie to żebym czekała z utęsknieniem, ale lubię jak się kompromitujesz i chętnie się z czegoś pośmieję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']
Maćku (nie chcę standartowo przekręcić nicku) super spisaliście się z MikimMoże teraz seria złotek?
[/quote]


[quote name='miniaga']
A co mi tam.... Skomentuję wyniki: Czy sędzia upadł na głowę? Miał zaćmienie umysłu, albo cokolwiek co tłumaczyło by te wyniki....

Przy całej sympatii dla duetu Maciek i Miki - danie Boba Mikiemu to kompromitacja sędziego![/quote]


Może zacznijmy od tego, że Twoje poglądy zmieniają się z minuty na minutę. Bardzo ceniłaś i bardzo dobrze się wypowiadałaś na temat sędziowania pani S. w Warszawie. Pani ta dała Mikiemu złoto i CWC, co Cię zachwyciło i nie miałaś żadnych 'ale' do eksterieru tego psa. Nie wykrzykiwałaś, że walnęła się w głowkę itp. po czym, gdy ten sam pies wygrywa po kilku miesiącach uważasz, że to kompromitacja sędziego. Może się zdecyduj o co tak naprawdę Ci chodzi.. :roll:

Doczekam na pewno Twojego miociku, ponieważ dzięki temu, że dostarczasz mi tyle radości, a jak to mówią - śmiech to zdrowie - a ja mam go mnóstwo czytając Twoje posty. :lol:
Co do nowinek na temat Twojego miotu, który, teraz twierdzisz, że pojawi się niewiadomo kiedy - poczekam, aż się pojawi. Znając życie, to nie będzie tak długo, jak mówisz, chociaż w zeszłym roku w Lesznie biegałaś na wystawie i opowiadałaś wszystkim jaką to piękną mrożonką ze Stanów będziesz kryja Jagodę. Swoją drogą - strasznie długo idzie ta paczka.
Na pewno masz jakąś ciekawą przypowieść dlaczego nie doszło do tego krycia. Jestem pewna, że miocik pojawi się jeszcze w tym roku. Będzie to krycie psem z najlepszej hodowli w Polsce!! (według Ciebie:lol: ) Wtedy ja ogłoszę swoje nowinki które cierpliwie na to poczekają aby wyjść na światło dzienne w tym odpowiednim momencie. Ludzie nie mają pamięci, więc lepiej żeby takie rzeczy były pokazywane na bieżąco, dlatego uzbrój się w cierpliwość.
Dla mnie krytyka wypowiedziana z Twoich ust nic nie znaczy. Sto razy Ci juz pisałam, że jak chcesz, żebym do Twoich słów podeszła z odrobiną uwagi, to zrób uprawnienia. Może w przypływie dobrego serca będę udawała, że Cię słucham. Narazie dobrze bawię się czytając głupoty, które wypisujesz, ale masz do tego prawo, bo to forum. Niech inni też mają trochę radości... :lol:

Link to comment
Share on other sites

ojejku, jak to mowil jeden facet: NIE SZUKAJCIE W D... MOZGU!!!
to a propos ewentualnego krycia mrozonka miniagi.
Ja jej nie bronie, ale wez AiK na chlopski rozum (czyli bardzo malutki i nieskomplikowany:diabloti:) moze ona serio miala taki plan, ale potem sie dowiedziala o ceny i jej szczeka opadla, bo ceny sa KOSMICZNE, a skutecznosc bardzo, bardzo mierna. Gdyby skutecznosc takich kryc byla wieksza to sadze, ze wiecej osob by sie na mrozonki rzucilo. Ja sama chcialam tak pokryc sucz, ale poprostu nie stac mnie na wywalanie tyyyyylu tysiecy na miot , ktorego nie bedzie. I co tu sie sprzeczac, ze mowila, a nie robi tego. Jestem pewna, ze jakby zarabiala takie pieniadze jak w innych krajach Unii (dodam, ze starej Unii, nie np w Romanii) to by pokryla, bo by ja bylo stac na takie ryzyko. A kto wywali prawie pol roku pensji na to?mozna byc zapalencem, ale nie szalencem, a z czegos zyc trzeba, cos do garnka wrzucic. Hodowla hodowla i to co sie chce nie zawsze jest niestety mozliwe...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...