Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I][B][SIZE=3]Ogromne gratulacje dla [/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red]Maxa[/COLOR][/SIZE][SIZE=3] i [/SIZE][SIZE=3][COLOR=Purple]Jagódki[/COLOR][/SIZE][/B][/I][SIZE=3][I][B] no i ich właścicieli rzecz jasna !!!!!!!!![/B][/I]:multi::multi::multi:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Joy mi pierwszego dnia biedak okulał, pewnie sama sierota na łapkę mu nadepnęłam
pierwszego dnia doskonała ocena bez lokaty
drugiego doskonała III/V

[COLOR=red]Wszystkim dziękuje za wspaniałe towarzystwo i mile spędzony czas[/COLOR] :multi:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję!
Umierałam pierwszego dnia ze strachu :evil_lol: Debiut, to mocno stresująca sprawa. Chłopak był odważny, ale przez kulawiznę to bardzo wolniutko szedł utykając.. Dostał piękny opis z oceną doskonałą, ale nie mógł przez ruch stanąc wyżej niż na ostatniej lokacie.
Drugiego dnia już poszedł ładnie, wesolutko, ciągle ogonem macha na wszystkie strony, nie ma strachu na stoliku, przy macaniu. Jest kochany :loveu:. Dostał III lokatę i też bardzo ładny opis. Jestem z niego szalenie dumna.

A co do samej wystawy.. Nasza brygada była fantastyczna, wszyscy się wspierali i sobie kibicowali. Dziękuję za pomoc i wsparcie :multi:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków- pomogło.
Dziękuję za miłe towarzystwo i duże gratki dla Vivki , która pięknie się prezentowała w niedzielę!!!
Joyek nie miał żadnego stresa i fajnie się bawił na wystawie- debiucik udany.
Valentino nie miał sobie równych a Linda w niedzielę bezapelacyjnie najlepsza z wszystkich suk, choć w pośredniej wygrało dziwne coś.

GRATULAcjE DLA MAX!!!! Maga ogromnie się cieszę.

Kasiu pięknie proszę o zdjęcia !

Link to comment
Share on other sites

Popieram wszystkie słowa Miniagi i ogromnie wszystkim gratuluje! Doodam tylko, ze takich braw jak Viva z Kasiulą nie dostał nikt :lol:, gratki tez Wooliemu II lokaty! Jagoda w oba dni pokazała się przepięknie!


Fanta bardzo ładna sunia i dobrze przygotowana, pierwszego dnia stanęła na II lokacie

[COLOR=Red]MAGA GRATULUJE MAXIKA SUKCESU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...