Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']dzieki wielkie;) mam nadzieje ze w maju takze mi sie uda cos zwojowac;)

A sedziego z katowic znam... sedziowal nas kiedys z Kc w Bratyslawie, znawca nie byl, pamietam ze wygral wtedy Cody z Haliparku;)...wiec nie bede komentowac;) ale chyba wiecie kto moze wygrac;)[/quote]


Nie pocieszyłaś mnie. Liczyłam na bezstronnego sędziego. Trudno człowiek całe życie się uczy i umiera głupi.

Znalazłam wyniki
[url]http://www.nahaci.cz/stranky/v_zahr_20210805Bratislava2x.htm[/url]

Tak czy siak do zobaczenia w Katowicach.

No i gratulacje dla Tequili - na 15 suczek [B]to jest[/B] duży sukces.

Link to comment
Share on other sites

Mam wolną chwilę i tak sobie oglądam i oglądam stawkę z Pragi i dochodzę do wniosku, że coraz więcej sędziów korzysta z całej skali ocen i to jest na plus. A na minus- trudno uwierzyć, że ze 116 grzywaczy najpiękniejsza jest Kitty. / chyba, że na zdjęciu - ha ha ha /

mama Magdy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']Mam wolną chwilę i tak sobie oglądam i oglądam stawkę z Pragi i dochodzę do wniosku, że coraz więcej sędziów korzysta z całej skali ocen i to jest na plus. A na minus- trudno uwierzyć, że ze 116 grzywaczy najpiękniejsza jest Kitty. / chyba, że na zdjęciu - ha ha ha /

mama Magdy[/quote]

Na zdjęciu tak, bo od przodu robione. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Red"][B]moja Aprilia Pearl Gattaca - doskonala I/10, Zw.Ml, BOB Jr, nominacja na CRUFT[/B][/COLOR] :) :angel:


dziekuje bardzo Miniadze za przygotowanie :multi: :loveu: Agus gdyby nie Twoja pomoc Api nie zaszla by tak daleko :buzi:


pozatym to Jamil Zw.Ml, Perspektywa BOB, Cypisek CACIB, Valaquenta res.CACIB, Bodek res.CACIB

GRATULUJE WSZYSTKIM :)

Link to comment
Share on other sites

Oj jest czego gratulować i było co oglądać w Katowicach.... Zacznę od 2 wspaniałych psów i dwóch cudownych kobiet, których zwycięstwa mnie dziś najbardziej wzruszyły:

MAGA z Api i DADA z Joykiem :SZALENIE SIĘ CIESZĘ i Z CAŁEGO SERCA GRATULUJĘ!
Po za tym gratulacje dla Ilony i Bodzia, Jamilka, Marioli i Lindki i wszystkich którzy odnieśli mniejsze lub większe zwycięstwa.

[quote name='maga18'][COLOR=Red][B]moja Aprilia Pearl Gattaca - doskonala I/10, Zw.Ml, BOB Jr, nominacja na CRUFT[/B][/COLOR] :) :angel:


dziekuje bardzo Miniadze za przygotowanie :multi: :loveu: Agus gdyby nie Twoja pomoc Api nie zaszla by tak daleko :buzi:


pozatym to Jamil Zw.Ml, Perspektywa BOB, Cypisek CACIB, Camille z Gangu Lysych res.CACIB, Joy Dady (Margrabia) res.CACIB

GRATULUJE WSZYSTKIM :)[/quote]

Madziulka polecam się na przysżłość:loveu: Api to piękna suczka o cudownym charakterze i bez mojej pomocy też by wygrała, bo była najlepsza!!!!

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje najwieksze dla Dady i Joya :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo cieszy mnie wygrana tego psa :loveu::loveu::loveu:

Gratulacje równiez dla Api i Madzi :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Gratuluje rowniez Jolce i Jamilkowi ,Ilonce z Bodkiem ,Cypiskom ,wygranej BoB dla Perspektywy Germanika i wszystkim zadowolonym.

Vicus dostał ocene bardzo dobra :lol: dla Pana sędziego jest wąski :lol: cokolwiek by to nie znaczyło .
Zuzka pozdrawia wszystkich i obiecuje ,ze juz wiecej na wystawie nie prędko się pojawi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...