Jump to content
Dogomania

Czarne Stado Podleśne


swan

Recommended Posts

[quote name='swan']

jako jedyna niewysterylizowana w stadzie jednostka postanowiłam się rozmnożyć, i okazało się, że kiedy na ten temat rozmawiałyśmy przy moim stole, ja już byłam w ciąży :loveu:

no to niezły start, teraz będzie trzeba przeprowadzić odwyk na dzidziusiu ;)[/quote]

swan :loveu::loveu::loveu:

matko jedyna, ale owocna była ta impreza :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

ps: przypominam, następna jest u Kariny :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To co piszesz o Lusi takie piękne mało się nie popłakałam ze wzruszenia:-(:loveu:
Jaka Lusia genialna,no no z tą kłódką dac radę:-o Moja Sikurka też umie tak drzw otwierać tylko ona jeszcze umie nacisnąc klamkę(chłopaki tego nie umieją:evil_lol:)
No i Twój stan Swan gratulacje:multi::multi::multi::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swan']
ludzie ludziska, a czy Wy wiecie, że ta imprezka dogoleżankowa u mnie to była moja ostatnia okazja na dłuuuugi czas, żeby pobalować?

jako jedyna niewysterylizowana w stadzie jednostka postanowiłam się rozmnożyć, i okazało się, że kiedy na ten temat rozmawiałyśmy przy moim stole, ja już byłam w ciąży :loveu:

no to niezły start, teraz będzie trzeba przeprowadzić odwyk na dzidziusiu ;)[/quote]

jak to była ??:crazyeye:

Jeszcze na jedną się wyrobisz :lol:

Będziesz bezalkoholowo, ale ostatnia szansa na dłuższy wyjazd. Potem to tylko my do Cię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Jestem szalenie ciekawa relacji Swaniątko-Luska.

Coś mi sie wydaje, ze Luska uzna Swaniątko za swoje dziecko i bedzie bronic przed calym swiatem - ano, zobaczymy.
Swan, dzieki za opis zachowan Luski, chandra odplywa w sine dale, gdy sie o tym czyta.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']po tej obietnicy swan już nigdy nas nie zaprosi :shake:

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]


a się zastanawiałam , jak to delikatnie powiedzieć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

pani Zofio, ja się w ogóle zastanawiam, co moje stado powie na nowego osobnika,

Darma jest zazdrośnik wielki i będzie trzeba na nią uważać, bo jest dość mało cierpliwa, Wera z kolei kocha cały świat, ale jest tak strasznie niedelikatna, że mam obawy, czy tej delikatności wobec dziecka uda mi się ją nauczyć, a Lusia? Lusia może i będzie chciała matkować, ale póki co bardzo jest zapatrzona w czarnule, ciągle je naśladuje i nie próbuje wychodzić przed szereg, więc może dalej tak będzie

chociaż Luśka ma zachowania zaskakujące, dzisiaj na przykład....

po wielu tygodniach grzecznego zostawania w klateczce , dzisiaj po powrocie do domu zastałam klateczkę rozebraną na części pierwsze, legowisko w niej wypatroszone najbardziej jak się da, a na łóżku i fotelu wiele znaków obecności Luśki:mad:

znaczy, kłaków i bałaganu

ostatnio zauważyłam niechęć jej do wchodzenia do klateczki, zaniedbałam nagradzanie i teraz mam za swoje:p no cóż, bardziej byłam zaabsorbowana czymś innym :oops:

to jest jednak motywacja ogromna, żeby wreszcie kupić porządną solidną klateczkę, bo ta tutaj, to jak Paulina określiła, to taka na króliki, każde zwierzę, które będzie chciało, może z niej wyjść, no i Lusia wreszcie zechciała:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']i jeszcze jedno, bom się zafrasowała:

[B]swan[/B], czy ONO będzie, zgodnie z nurtem panującym u Ciebie...

...czarne? :eek2:[/QUOTE]
He, he...
Prawdę mówiąc też mi to przyszło do głowy. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Swan, zacznij uczyc Luśke aportowania, ja Cie prosze...
Bedzie sie dziecko bawic rzucajac jej zabawki, ona przyniesie.
A wszystkie psy moglyby przejsc przyspieszone wspominki z posluszenstwa. Przyda sie przy dzidziusiu.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']Swan, zacznij uczyc Luśke aportowania, ja Cie prosze...
Bedzie sie dziecko bawic rzucajac jej zabawki, ona przyniesie.
A wszystkie psy moglyby przejsc przyspieszone wspominki z posluszenstwa. Przyda sie przy dzidziusiu.

Zofia[/quote]

tak jest Pani Zofio:lol:

od dwóch dni już nie jestem taka śpiąca, to do weekendu powinnam dotrwać :p a weekend mam wolny , całą sobotę, to w sobotę zaczynam

niestety po czterodniowych wakacjach mam takie zaległości, że w dni normalne nie mam szans na mobilizację do pracy,ale w sobotę obiecuję i napiszę relację:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swan']ja tu się grzecznie spławiam kajakiem po Drawie przez kilka dni, wracam i co widzę? dogoleżanki hopają mój wątek czarnoleśny...:cool1:

ja chyba muszę wrócić do lasu, bo tutaj to ja nic nie rozumiem co się dzieje:crazyeye:[/quote]

hmmmm... wycięte 6 dni postów na wątku...:hmmmm:

pomiędzy 1.07 a 7.07 :crazyeye::crazyeye:

nie pisałyśmy NIC? :crazyeye:

- nie, drogie koleżanki :shake:

na wszystkich zaprzyjaźnionych wątkach w tych dniach nie pisałyśmy NIC :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']Hmm, to były posty na temat zbanowania Camary, może komuś się
nie podobały. :siara:[/quote]

zatem piszmy rzeczy lekkie, łatwe i przyjemne :roll:

bo w przeciwnym razie będą usuwane [U]całe wątki, [/U]co jest jasno zaznaczone przez Admina.

rany boskie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka']Swaniatko?? Wow! Swaniatko! 'Bedzie male Swaniatko :loveu::loveu::loveu: jesli bedzie takie jak mamusia [B]to poprosimy w trzech egzemplarzach[/B] :loveu:[/quote]

masienka :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

czy Ty - zamiast malamutami - zamierzasz handlować małymi swaniątkami? :crazyeye:

a fe. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

:angryy: takie paskudne intencje mi tu wciskac :angryy:

Policz najpierw - jakby byly trzy Swaniatka to za kilka lat kazde Swaniatko potrzebowaloby wlasne czarne stado podlesne :loveu: przeciez nie moglyby wiecznie o matczynych czarnuchow sie dopraszac, nie?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']

czy Ty - zamiast malamutami - zamierzasz [B]handlować[/B] małymi swaniątkami? :crazyeye:

:angryy:[/quote]

[U]wyjaśnienie, na wypadek odgórnej kontroli wątku[/U]:

słowo: "handlować" użyto tu w formie przenośnej, nie było celem autora propagowanie jakiejkolwiek kryptoreklamy - stąd bardzo proszę o nieusuwanie postu, a tym bardziej całego wątku.
dziękuję ;)

Link to comment
Share on other sites

rany boskie swan - swaniątko??
ja mam tylko nadzieję, że to nie jest zaraźliwe :mad: :eek2:

no ale serio - wielkie gratulacje, czuję się jakbym wywołała wilka z lasu :p

co do aportowania i dziecka
moja mała siostrzenica Zuzia tak właśnie bawi się z Barim
rzuca mu piłkę, on jej ją pod nogi przynosi a ona znowu mu rzuca
ubaw po pachy :lol:
bo Zuzia ma - uwaga uwaga - 20 miesięcy

kinga - a fe, ty handlaro :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...