Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]hej tele moja :loveu:[/B]

[B]na tym zdjęciu widać doskonale jaszczurkowatość Galinki :loveu::loveu::loveu:[/B]

[B]jak tam z praca?:razz:[/B][/COLOR][/QUOTE]

Hej mój :loveu:

Praca? Podpisuje umowę w przyszłym tygodniu, bo dziś albo w poniedziałek dopiero będe miała książeczkę epi-sani :roll:
A Ty od poniedziałku? Koniecznie opowiedz jak było :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Hej mój :loveu:

Praca? Podpisuje umowę w przyszłym tygodniu, bo dziś albo w poniedziałek dopiero będe miała książeczkę epi-sani :roll:
A Ty od poniedziałku? Koniecznie opowiedz jak było :diabloti:[/quote]

[COLOR=Navy][B]no ja od poniedziałku od 7 rano... ciekawe kto tak wcześnie rano wstanie?:diabloti:
już wczoraj dostałem uniform:evil_lol:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]no ja od poniedziałku od 7 rano... ciekawe kto tak wcześnie rano wstanie?:diabloti:
już wczoraj dostałem uniform:evil_lol:[/B][/COLOR][/QUOTE]

uniform tzn? :cool3:
kazali Ci kupić czarne buty? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']uniform tzn? :cool3:
kazali Ci kupić czarne buty? :diabloti:[/quote]

[COLOR=Navy][B]uniform to znaczy spodnie, koszulkę, czapkę i pasek:diabloti: oczywiście czapkę zostawiłem w szatni przy mierzeniu spodni :evil_lol: no ale w pon pewnie nową mi dadzą:p:diabloti:
kazali, ale mam czarne więc nie muszę kupować ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]uniform to znaczy spodnie, koszulkę, czapkę i pasek:diabloti: oczywiście czapkę zostawiłem w szatni przy mierzeniu spodni :evil_lol: no ale w pon pewnie nową mi dadzą:p:diabloti:
kazali, ale mam czarne więc nie muszę kupować ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

O matulo :crazyeye:
U mnie w mc'syfie nie maja jakichś specjalnych spodni z tego co patrzyłam :-o
I jeszcze może kazali Ci wpuścić koszulkę w spodnie? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']O matulo :crazyeye:
U mnie w mc'syfie nie maja jakichś specjalnych spodni z tego co patrzyłam :-o
I jeszcze może kazali Ci wpuścić koszulkę w spodnie? :lol:[/quote]

[COLOR=Navy][B]no u nas są takie czarne z napisem z tyłu, nawet wygodne ;) koszulka na szczęście na wierzchu....:razz:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]no u nas są takie czarne z napisem z tyłu, nawet wygodne ;) koszulka na szczęście na wierzchu....:razz:[/B][/COLOR][/QUOTE]

Z wielkim "M" na tyłku? :evil_lol: :eviltong:
Zobaczymy co mnie zaproponują :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Z wielkim "M" na tyłku? :evil_lol: :eviltong:
Zobaczymy co mnie zaproponują :diabloti:[/quote]

[COLOR=Navy][B]nawet z dwoma wielkimi M :evil_lol::evil_lol: na każdą kieszeń po jednym :diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']McDonald's bleee... :diabloti: A może frytki do tego? :cool3:[/QUOTE]

Będziemy śmierdzieć starym olejem :lol:
Ale jak to mówią, żadna praca nie hańbi.

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]nawet z dwoma wielkimi M :evil_lol::evil_lol: na każdą kieszeń po jednym :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE]

Na każdy pośladek po jednej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Hej ;) Jakoś wcześniej nie mogłam tu dotrzeć :eviltong:

Nie napiszę nic odkrywczego, ale Gala jest cudna :loveu:


Życzę powodzenia w pracy :diabloti: W zeszłe wakacje przerabiałam McD i nigdy więcej :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Hej ;) Jakoś wcześniej nie mogłam tu dotrzeć :eviltong:

Nie napiszę nic odkrywczego, ale Gala jest cudna :loveu:


Życzę powodzenia w pracy :diabloti: W zeszłe wakacje przerabiałam McD i nigdy więcej :shake:[/QUOTE]

Hej ! Fajnie, że dotarłaś - lepiej późno niż wcale ;):eviltong:

Ojoj tak Ci w kość dali?

Link to comment
Share on other sites

[quote]I śmieją się ze mnie, że ja tego psa uwielbiam, znam, tyle go nauczyłam i ile czasu z nim spędzam :roll: jakoś niezbyt się tym przejmuję szczerze mówiąc, one nie wiedzą co to znaczy mieć psa bo po prostu nie mają, ale za to posiadają ograniczony tok myślenia :cool3::evil_lol:[/quote]
Skąd ja to znam. Co chwilę słyszę, że jestem dziwna, że kupuję psu prezenty na urodziny, święta, że karmię dobrą karmą, że kupuję specjalne kosmetyki etc. :roll: Ostatnio jak powiedziałam, że będąc na plaży z Lharą ona leżała pod parasolem i dostawała wodę z przenośnej lodówki to zaczęli się śmiać, a jedna koleżanka powiedziała, że chciałaby zostać moim psem :cool1: Dla mnie chore jest niedbanie o psa, jeżeli już się go ma.

[quote]dla mnie ktoś kto nie szanuje zwierząt nie będzie szanował i ludzi.[/quote]
Dokładnie, tak jest.

A McDonald's ,,od kuchni", hmmm - może być ciekawie :razz:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Hej ! Fajnie, że dotarłaś - lepiej późno niż wcale ;):eviltong:

Ojoj tak Ci w kość dali?[/quote]
W Sopocie McD jest w samym centrum, blisko plaży, klubów itp. Ludzi od groma!
Zrezygnowałam i poszłam do KFC :eviltong:

Teraz szukam czegoś niezwiązanego z jedzeniem, bo w sezonie jest masakrycznie. Było ogłoszenie sklepu zoologicznego, pojechałam, zobaczyłam i bojkotuje ich :angryy:
Sprzedają kornisze bez rodowodu za 990 zł! Trzymają je za szybą :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Racja ;) Szczególnie jeśli nieźle płacą :cool3:[/QUOTE]

No pieniądze się przydadzą.. Szczególnie, że do 3000zł nie zabiorą mi podatku.

[quote name='Agnes']oo Justa bedzie pracowac:multi::eviltong:zawsze sie zastanawialam czy bylabym wstanie pracowac w takim miejscu:eviltong:ale nie bede sprawdzac:lol:
powodzenia![/QUOTE]

Szczerze mówiąc w mc'syfie nie jadam i właściwie nigdy nie jadałam, a jak zobaczę jak to wszystko od kuchni wygląda zs pewnością nie będę nigdy jeść :eviltong::diabloti:

[quote name='Squ']W Sopocie McD jest w samym centrum, blisko plaży, klubów itp. Ludzi od groma!
Zrezygnowałam i poszłam do KFC :eviltong:

Teraz szukam czegoś niezwiązanego z jedzeniem, bo w sezonie jest masakrycznie. Było ogłoszenie sklepu zoologicznego, pojechałam, zobaczyłam i bojkotuje ich :angryy:
Sprzedają kornisze bez rodowodu za 990 zł! Trzymają je za szybą :-([/QUOTE]

No ja do centrum nie idę, bo z pewnością bym nie wyrobiła. U mnie na wsi w tygodniu nie ma aż takiego ruchu, gorzej w weekendy, ale ja wt-pt, także mam nadzieję, że przeżyję.
W każdym razie planuję pracować do końca sierpnia.

U mnie w zoologu swego czasu sprzedawali psy bez rodowodu za masakryczną kasę. Ale chyba ToZ zadzialał.. :roll:

3mam kciuki za znalezienie pracy !!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]Helga[/B] ale się dokopałaś do zdjęcia :lol:

Fotki w cieniu więc temperatura barwowa leży :shake:

[IMG]http://img104.imageshack.us/img104/8378/dsc0445mb7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3533/dsc0551st4.jpg[/IMG]

Oczywiście nie wyszło tak jak chciałam.. :roll: Ale nawiązując do kącika fryzjerskiego :eviltong:
[IMG]http://img186.imageshack.us/img186/2752/dsc0506xi0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Wniosek - człowiek, który nie rozuie takich podstawowych rzeczy, dla mnie jest niewarty przyjaźni. A co będzie jak pilnie będę musiała wyjechać i zostawić z kimś psa?
Ja muszę Wam powiedzieć, że kilka osób wyedukowałam nieco w relacji człowiek-pies. Dzięki temu nieco zmienili nastawienie i pies przestał być tylko niewygodnym przedmiotem, który trzeba przed klatkę wystawić na siku i jak w misce żarcia nie ma to mu wsypać.
Może mam nieco wąskie horyzonty, ale dla mnie ktoś kto nie szanuje zwierząt nie będzie szanował i ludzi.
[/quote]
Nie są warci nic :cool1::shake:
Mam kolegę, którego pies rozciął sobie łapę o szkło, i on z nim nie poszedł do weterynarza bo zapłaciłby 50 zł :cool1: powiedziałam mu, że jak się zakażenie wda to będzie musiał zapłacić 500:diabloti: i poszedł : P
co do zostawiania- wujek jest hodowcą psów, dziadek lubi psy i moim już się kiedyś zajmował, zaufani znajomi rodziców powiedzieli żebym gdzieś pojechała w wakacje bo oni chcą Grama na tydzień :evil_lol: lubię takich ludzi ; )
[quote name='Justa']
Hmmmm. Są ludzie i parapety :lol:
Ja znam takich, co mają body za 8tys i zdjęcia robią na trybie Auto :cool1:
[/quote]
No tamten chłopak znalazł obiektyw canona i chciał go do tego nikona podłączyć :evil_lol: leży na półce i zbiera kurz.
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]nawet z dwoma wielkimi M :evil_lol::evil_lol: na każdą kieszeń po jednym :diabloti:[/B][/COLOR][/quote]
u nas w MC takie mają, i noszą koszulki w nich :cool1: nie będę pisać jak to pięknie wygląda :evil_lol:
[quote name='bognik']Skąd ja to znam. Co chwilę słyszę, że jestem dziwna, że kupuję psu prezenty na urodziny, święta, że karmię dobrą karmą, że kupuję specjalne kosmetyki etc. :roll: Ostatnio jak powiedziałam, że będąc na plaży z Lharą ona leżała pod parasolem i dostawała wodę z przenośnej lodówki to zaczęli się śmiać, a jedna koleżanka powiedziała, że chciałaby zostać moim psem :cool1: Dla mnie chore jest niedbanie o psa, jeżeli już się go ma.[/quote]
Ja nawet nic nie mówię, oszczędzam sobie śmiechów... ale znam ludzi, którzy uważają że to śmieszne, jednak szanują wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
Fotki w cieniu więc temperatura barwowa leży :shake:
[/quote]

no to czas użyć przycisku WB:eviltong:

[url]http://img104.imageshack.us/img104/8378/dsc0445mb7.jpg[/url] [url]http://img186.imageshack.us/img186/2752/dsc0506xi0.jpg[/url] obie długowłose:loveu: (ta pierwsza z drugiej strony głowy, ale to szczegół;))

[quote name='Tinka:)']
Ja nawet nic nie mówię, oszczędzam sobie śmiechów... ale znam ludzi, którzy uważają że to śmieszne, jednak szanują wszystko.[/QUOTE]
są też tacy, którzy szanuja zwierzaki, a ludzi nie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...