Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaszczurka ostatnio zawędrowała z miską do dużego pokoju :evil_lol: Nie wiem jak pokonała próg w kuchni, nie wnikam :mdleje:

Witam wszystkich !

Jestem wykończona, wycieńczona i wypompowana z energii.. :mdleje:
Histo jak to histo, napisałam wszystko, ale czy to wystarczy to sie okaże za tydzień.. Teraz tydzień stresu tylko.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

hahaha no nie mogę :roflt: głodziłaś ją przez tydzien przed tym filmikiem???? hahah musiałabyś zobaczyć jak Luna się modli nad miską :lol: ona po kawałeczku gryzie, połyka, rozejrzy sie, i następny kawałek, gryzie, burczy na Pepę która już dawno swoje zjadła i stoi i lipi sie na Lunkowe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahaha no nie mogę :roflt: głodziłaś ją przez tydzien przed tym filmikiem???? hahah musiałabyś zobaczyć jak Luna się modli nad miską :lol: ona po kawałeczku gryzie, połyka, rozejrzy sie, i następny kawałek, gryzie, burczy na Pepę która już dawno swoje zjadła i stoi i lipi sie na Lunkowe :evil_lol:[/QUOTE]

Hmmm jakby to ująć, tutaj to ona właściwie już tylko wylizuje miskę - prcedura ta trwa jakieś 15 minut - samo jedzenie 15 sekund.. :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[B]eria[/B], ja myślę, że to jest jak.. hobby :evil_lol:

[B]weszka[/B], witam witam :multi: oby mi się skończyc udało.. wtedy też będe sobie zazdrościć ;)
ale spełnianie marzeń to coś nierpawdopodobnego.. :loveu:

A teraz jaszczurka..
[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8449/dsc0702iiiip6.jpg[/IMG]

Portret.
ni mo :evil_lol:

Nie lubię, nie umiem portretów w kolorze.

Miłego weekendu wszystkim !
Ja dzisiaj odpoczywałam po hardkorowym tygodniu..
Nie posprzątałam. Nie pokroiłam żarcia dla jaszczurki. Nie wywaliłam śmieci. Nie uczyłam się. I cały dzień chodziła w piżamie :loveu::multi:
A jutro młyn od nowa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']fajna czarnula:loveu:teraz to już śniegowe fotki powinny być,a tu u Was tak cieplutko:loveu:

portret też fajny:loveu:ale sobie wypucowałś buzie w PS;)tak mi się troszke od szyjki odcina,ale może przesadzam,albo jeszcze wczorajsze % mi się na oczy rzucają:evil_lol:[/QUOTE]

no tak coby cieplej było ! :multi: może wiosna wróci.. :roll:

Nie, nie picowałam dosłownie, bawiłam się filtrami w PS-ie. W końcu wciąż się uczę.. ale dziękuję za uwagę, postaram się to poprawić/naprawić ;)

Link to comment
Share on other sites

fajna czarnula:loveu:teraz to już śniegowe fotki powinny być,a tu u Was tak cieplutko:loveu:

portret też fajny:loveu:ale sobie wypucowałś buzie w PS;)tak mi się troszke od szyjki odcina,ale może przesadzam,albo jeszcze wczorajsze % mi się na oczy rzucają:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
Miłego weekendu wszystkim !
Ja dzisiaj odpoczywałam po hardkorowym tygodniu..
Nie posprzątałam. Nie pokroiłam żarcia dla jaszczurki. Nie wywaliłam śmieci. Nie uczyłam się. I cały dzień chodziła w piżamie :loveu::multi:
A jutro młyn od nowa..[/quote]
moja pani od niemieckiego nazywa to dniem świnki :diabloti:

a ten portret już kiedyś był :razz: albo bardzo podobny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']oby z tego kiedyś glamour nie wyszło:evil_lol:[/QUOTE]

Do galmoura to mi jeszcze dalekoooo :eviltong:
Ale myślę, że łyknąc warto wielu rzeczy.. a to takie czyste próby i błędy - ot chciałam Wam pokazać ;)

Nie umiem operować kolorami.
[IMG]http://img385.imageshack.us/img385/7555/dsc0519bgob1.jpg[/IMG]

Lepiej, co?

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że się podoba :multi:

Jako, że za okno nawet nie chce mi się wyglądać, coby się nie denerwować..
To trochę wiosno-lata będzie :loveu:

raz dwa trzy
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3152/dsc1718ei1.jpg[/IMG]

jaszczurka patrzy
[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7231/dsc1717pa5.jpg[/IMG]


Może w tygodniu się zmotywuję, żeby zrobic jakieś śniegowe zdjęcia..

I niech ta odwlilż szybko przychodzi, bo w sobotę mam egzamin na prawko :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']To trochę wiosno-lata będzie :loveu:[/quote]

i w tym momencie przestala mi sie podobac zima:evil_lol: kocham wiosne:loveu:

[quote name='Justa'] Może w tygodniu się zmotywuję, żeby zrobic jakieś śniegowe zdjęcia..[/quote]

a to calkiem dobry pomysl:evil_lol:

[quote name='Justa'] I niech ta odwlilż szybko przychodzi, bo w sobotę mam egzamin na prawko :angryy:[/quote]

dlatego tak dlugo myslalam o kursie w tym okresie;) bedzie dobrze! ja nie wierze ze to cos sie dlugo utrzyma:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Mnie się chce wiosny ! :placz:
A Galina myślę, że tez woli słońce i rzekę, a nie zaspy i zimno :diabloti:
Była teraz 2 dni na działce i szalała na śniegu, ale co chwila do domku sie zagrzać latała :eviltong:

[IMG]http://img379.imageshack.us/img379/1027/dsc1685fh6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...