Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

[B]bognik, kojot[/B], proszę Was, wstyd sie przyznać czego używam po 5 letnim stażu zasznaucerzenia :evil_lol:

[B]Ewa[/B], jak nie widać? widac - zarysy :evil_lol:
kocią łapkę mówisz? podcięłam jej kłaki aż do pazurków, tylko bałam się ruszać trochę tych włosów wyżej, bo te nożyczki to masakra - ale na fotce niewiele widać jeśli chodzi o szczegóły.

Grunt, że pozbyłam się farfocli na łapach i troce podrównałam całość - a reszta.. na jakieś lekcje może się zapiszę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ariss']to jak nam się wkońcu uda spotkać:eviltong:to ja wezme swoje trymerki żebyś sobie zobaczyła i degażówki to sobie poprawisz co masz do poprawienia;)[/QUOTE]

Za każdym razem, gdy usiłuję się dobić do Twojej galerii wywala mnie z sieci :placz: A tam tez toczą się ciekawe rozmowy :placz:
No nic, spróbuję tu w takim razie podrążyć..
Może jakieś konkrety jeśli chodzi tak orientacyjnie o degażówki i trymery? zebym tak sobie chociaż w sieci obejrzała, bo przecież prędzej czy później czeka mnie ich zakupienie..
Jeśli chodzi o maszynkę już pewna dobra duszyczka (pozdrawiam :p) mi zaoferowała, ale mam nadzieję, że nie nadużyję jej życzliwości:p

Kurcze nie chciałabym Cię zamęczać moim niedouczeniem :shake: Ale ni cholery się nie nauczę jeżeli nie zobacze jak powinno się to robic prawidłowo.. Może po prostu jak będziesz robić Gasskę, to ja sobie przybędę na kino? A potem spróbuję to powtórzyć na Galinie? Przy okazji pokażę Ci mój trymer i zobaczysz co to warte?
Nie chciałabym się narzucać, więc jak nie, to rozumiem :oops:

Link to comment
Share on other sites

maszynką to ja nie umiem:shake:dopiero do mnie jedzie;)więc nauka przede mną:evil_lol:

a trymerek i degażowanie już sprawnie mi idą,ale cuda świata to ja nie umiem zrobić ale pokazać jak to się robi prawidłowo i jakie partie ciała w jaki sposób wytłumaczyć mogę:p
Nawet na spacerku mogę Ci to zademonstrować,przecież całego psa nie trzeba robić:evil_lol:4 czy 5h byś nie wytrzymała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a co do reszty to czytaj u mnie(jak już Cię tam wpuszczą:evil_lol:)bo 2 raz pisać mi się nie chce:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja też kupiłam tą kapsułę (tylko muszę odpowiedniej wielkości granulki stworzyć, żeby za łatwo sie nie wysypało, ale sie wysypywało) i pieska pluszaka (szeleści jak go tarmosi więc wtedy tarmosi jeszcze bardziej :loveu:)

[B]Ewa[/B], te chciałam z tego sklepu, ale jak za 3 rzeczy zażyczli sobie 15zł Pocztą Polską lub 20zł kurierem to zrezygnowałam :diabloti: teraz będe kupować w animalii i odbiór własny ;)

[B]Bbeta[/B], pożycz mi lampę to chętnie porobię fotki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']teraz będe kupować w animalii i odbiór własny ;)[/quote]

ja tyko w animalii kupuje takie p i e r d o l y (wypipkowalo mi ;) )- bo karmy maja drogie:diabloti: ale podoba mi sie, ze mozna w wielu miejscach odebrac osobiscie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Kapsuła jest faktycznie dość mała, ale to chyba nie przeszkadza? Raczej jej spaniel nie połknie w całości ;)
Galina zachwycona - to znaczy zdesperowana. Stwierdziłam, że pies może przez to wpaść w depresje, jak zostaje jedna granulka i nie może jej wydostać :mdleje:

Ciepło..
[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9167/dsc0646xe9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img67.imageshack.us/img67/948/dsc0690ml9.jpg[/IMG]

Wciąż mam alergie na prawo jazdy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Kapsuła jest faktycznie dość mała, ale to chyba nie przeszkadza? Raczej jej spaniel nie połknie w całości ;)[/QUOTE]
Kaja i takie wynalazki... :diabloti: Ona łaske robi, że z miski zje, a co dopiero męczyć się z jakąś kapsułką :cool3:
Już widze oczami wyobraźni jak Mutu chwyta zabawke za te sznurki, potrząsa głową i granulki suchego latają jak pociski po całym mieszkaniu :loveu: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img67.imageshack.us/img67/948/dsc0690ml9.jpg[/url]

ach ten jęzorek:loveu:

ja mam nadzieje,że u nas kapsuła się sprawdzi:razz:gass ma taką wielką gigantyczną piłke na samki i uwielbia ją toczyć:loveu:ale nie wiem jakim cudem zgubiła ją:crazyeye:(tego się nie da zgubić:evil_lol:)i to żeby nie było w mieszkaniu:evil_lol:a ja od 2 miesięcy jej znaleść nie mogę:oops::shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Bbeta[/B], ale wrażenia wzrokowe - bezcenne :diabloti:

[B]Ewa[/B], jedyny minus to to, że dziurki są dość małe i czasem wklinuje się tam smak i pies się może frustrować, że nic nie wylatuje a przeciez tam JEST ! :placz:




ha ! mam nowego kolczyka :multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

helixa - w uchu.

:loveu:
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1184/dsc2216gg8.jpg[/IMG]

coprawda źle spałam, bo koniecznie chciałam obrócić się na lewy bok, a kończyło się to dość boleśnie :diabloti:
za miesiąc - półtora będzie już zagojone, to może jeszcze kolec? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']

[B]Ewa[/B], jedyny minus to to, że dziurki są dość małe i czasem wklinuje się tam smak i pies się może frustrować, że nic nie wylatuje a przeciez tam JEST ! :placz:
[/quote]

No żartujesz chyba,gass jak nie może wyjąć to przynosi i rzuca mi na kolana:evil_lol:ja wtedy jej wyjmuje i wkładam od zewnątrzw tą dziurke i ona już sama sobie radzi...ale skubana zaczyna cały czas przynosić więc koniec z tą dobrocią:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...