Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Galina aktualna, ona już jest w takim wieku, że się nie zmienia ;)

Co do dzisiejszego kolokwium.. Ciężko powiedzieć :( Mogło pójść lepiej.. Ale dziękuję za trzymanie kciuków !

Chyba Wam jeszcze nie mówiłam, że w piątek będę miała 1/3 fretki ! :) Nasz studencki zwierzaczek.

Link to comment
Share on other sites

Miał być kot pierwotnie, ale w końcu padło na coś mniejszego, coś co można zamknąć w klatce i jest mniej kłopotliwe.
Będzie mieszkać u mojej koleżanki, która mieszka sama koło uczelni i spędzam u niej większość czasu. Więc jakby nie patrzeć zwierzątko będzie takie najbardziej "jej" z nią będzie jeździć do domu, na wakacje i po studiach zamieszka też u niej.
W razie gdyby nie mogła jej wziąć ze sobą (jakiś dłuższy weekend i brak samochodu) to maleństwo ląduje u mnie albo u 3 współwłaścicielki. Mam nadzieje, że nie zjedzą się z Galiną.

Maleństwo ma 3 miesiące, dzisiaj odebrałam dla niej transporterek, w czwartek jedziemy po klatkę, a w piątek po samą frecię :)

Waszko, czemu się boisz? Takie toto kochane, możer trochę gryźliwe za młodu, ale urocze :)

Agnes, sama nie wiem.. co radzisz ? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Agnes, sama nie wiem.. co radzisz ? :D[/QUOTE]

hm...czesc tylna to tak glupio....srodek - nic fajnego, bierz glowe! jak oczywiscie bedzie mozna:diabloti:

smieszne z nich zwierzatka, daaawno temu jak bylam mloda:diabloti: na obozie mi chcieli fretke wcisnac z calym wyposazeniem - a ja psa wtedy nawet nie mialam, bo...nie:angryy::evil_lol: ale sie balam:eviltong: a to to jeszcze gryzlo i generalnie malo wychowane:lol:

Link to comment
Share on other sites

My przeczytałyśmy fretkowe forum i teoretycznie wszystko wiemy. To takie skrzyżowanie kota z psem ;)
Zobaczymy co nam z tego wyrośnie, jak mała już będzie i trochę się oswoi to będą zdjęcia.

Głowa gryzie ! A przynajmniej pewnie będzie gryźć na początku :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']a fotki nie aktualne:eviltong:[/QUOTE]

A właśnie że aktualnie, bo znów zarosła i wygląda całkiem podobnie.. niestety.
Powiem Wam, że sznaucery to wspaniałe psy, nie zamieniłabym na żadnego innego i pewnie towarzyszyć będa mi już zawsze, ale fatum wiecznej roboty przy nich ciągnie się za mną i ciagnie.. Kiedyś szło się z psem do fryzjera, co golił psa na zero - 3 razy do roku. Teraz jak człowiek dorobił się maszynki, naoglądał tych championów na lewo i prawo.. To robota jest cały czas - ja to jestem zadowolona z jej wyglądu mniej więcej przez tydzień od kiedy ją zrobię :p A potem.. poprawki, podgalanie i inne.. Jak się człowiekowi chce i ma czas, bo u mnie z tym ostatnio ciężko.
To wylałam swoje żale.. :p

Ewa, MUSIMY w końcu na ten spacer.. Tak jakoś bliżej świąt może jak mi sie sytuacja na studiach ustabilizuje, mmm? Galinę w dereczkę ubieram i możemy jechać !

Link to comment
Share on other sites

ja się boję fretek bo moi znajomi mają - jedni mają takie że do nich są super i opowieści o fretkach są ciekawe :lol: niezłe z nich kombinatory są - u nich fretki są dwie i większość czasu biegają po mieszkaniu, jeżdżą z nimi na działkę i jest git, natomiast drudzy znajomi mają jedną frecię, która od początku gryzie i koleżanka się boi i mało nią zajmuje - generalnie większość opowieści to narzekanie... jej małż szaleje z Alvą po domu i sieją zniszczenie :lol: ale ja sie boję tych ostrych zabeczzków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A właśnie że aktualnie

Ewa, MUSIMY w końcu na ten spacer.. Tak jakoś bliżej świąt może jak mi sie sytuacja na studiach ustabilizuje, mmm? Galinę w dereczkę ubieram i możemy jechać ![/QUOTE]

chodziło moi o te, co Ci wysłałam ale Ci gg padło:diabloti:

No pewnie, że MUSIMY, może weźmiemy jeszcze na spacer tą czarna średniaczkę do której nie mogę się wybrać:oops:tylko pamiętaj, że od 18-20 podbijam Litewskie ringi:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam bardzo mieszanie odczucia co do fretek.Fajnie wyglądają i są fotogeniczne:loveu: ...i to by było na tyle plusów. Gryzą i śmierdzą. Choć to takie odczucia po poznaniu tylko jednego egzemplarza. Ale to mi wystarczy by w domu takiego dziwactwa nie trzymać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Fretka już jest !

Całą drogę (jechałyśmy godzinę - autobusem, metrem i znów autobusem i kawałek na piechotę) dewastowała transporterek. Ile toto ma energii.. Byłyśmy z lekka przerażone :mdleje:
W domu zamknęłyśmy się w dużym pokoju, otworzyłyśmy transporterek i mała coś się tak zmieszała i bała się wyjść. W końcu sie odważyła, ale nie podchodziła, uciekała, ogólnie jakas taka spięta była. Obwąchała cały pokój, każdy kąt (strasznie głośno ! jak pies niemal !), po jakiejś godzinie już zaczepiała nas, skakała, gryzła i wydawałoby się, że nas polubiła :)
Dobre 3 godziny tak biegała, bawiła się - niezmordowana.
Koło 23 włożyłyśmy ją do klatki, zasnęła na 2 godziny, przebudziła sie na siku i znów poszła spać. Myślę sobie - aniołek mały.. I aniołkiem była, dopóki o 4:30 nas nie obudziła dzikim szaleństwem po klatce. Wyniosłyśmy ją do drugiego pokoju, bo nie dało sie wytrzymać *_*
Rano wypuściłyśmy ją i tak się cieszyła, jak mały kociak, rozkoszna jest..
Nie biega jak gryzonie po kątach, nie chowa się, wręcz przeciwnie - chodzi wszędzie tam gdzie my, zaprasza do zabawy - woli bawić się z człowiekiem niż sama. Ładnie załatwia się już do kuwetki w klatce. Na rekach nie da się jej trzymać, gryzie niemiłosiernie, ale nie do krwi - pani w sklepie powiedziała, że i tak poczyniła duże postępy i ma potencjał, bo gryzła do krwi do tej pory, także powoli uczy się wyczucia.

A oto ona (Zdjęcie słabej jakości, bo z komórki. Nie da jej się zrobić zdjęcia jak się rusza, jest niesamowicie szybka)
[B]VENA cisternae cerebellomedullaris[/B] - tak brzmi pełne imię :D
Ja wołam na nią Żyłka :D

Filmik z harców później ;)
[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2136/zdjcie074.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...