Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

[quote name='BBeta']Filmiki fajne, tylko dlaczego Galina wykonuje polecenie (obrót) nim Ty zdążysz cokolwiek powiedzieć? :diabloti:[/QUOTE]

Czyta mi w myślach :diabloti:
Być może kwestia opóźnienia dźwięku, być może silniejsza reakcja na bodziec wzrokowy niż na głos :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm, a co sie robi na praktykach hodowlanych? A tak w ogóle to studiujesz weterynarie czy jakas hodowle zwierzat? Sggw?

Eh ja zrobilam sobie spis moich wszystkich przedmiotow w mojej galerii i wcale do nich nie tesknie,jestem przerażona:/ i chce wakacje:/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam witam, coś dawno mnie nie było :evil_lol:

Ale Galina jest!
[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9334/dsc0625t.jpg[/IMG]

Zostały niecałe 2 tygodnie wakacji. Mam już plan - generalnie dramat, już przestałam tęsknić za studiami :mdleje:
A tak pozatym zdążyłam być w międzyczasie na mazurach, Ruciane Nida to wiocha jak się patrzy :diabloti:
Mam 6 kolczyka w uchu :loveu:
Galina miała odczulanie na troveta i powoli wprowadzamy go do diety na nowo. Pozatym wygląda masakrycznie, a mnie się nie chce za nią zabrać.
I tak jakoś czas płynie..

Dziękuję za uwagę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa'] Zostały niecałe 2 tygodnie wakacji. Mam już plan - generalnie dramat, już przestałam tęsknić za studiami :mdleje:[/quote]

Ty tez?:evil_lol:

[quote name='Justa']A tak pozatym zdążyłam być w międzyczasie na mazurach, Ruciane Nida to wiocha jak się patrzy :diabloti:[/quote]

bylam bylam! i Aza byla:diabloti:

[quote name='Justa']Galina miała odczulanie na troveta i powoli wprowadzamy go do diety na nowo. Pozatym wygląda masakrycznie, a mnie się nie chce za nią zabrać.
I tak jakoś czas płynie..[/quote]

na czym polea odczulanie? mozna sobie tak ot odczulic na co chcemy?

[quote name='Justa']Dziękuję za uwagę :eviltong:[/quote]

proszz:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']
na czym polea odczulanie? mozna sobie tak ot odczulic na co chcemy?
[/QUOTE]

Odczulana była biorezonansem - na czym o polega nie mam pojęcia, ale dokształcę się w tym kierunku, to Ci opowiem :p
Wydaje mi się, że można na wszystko z tym, że pies nie może mieć kontaktu z alergenem przez 3 tygodnie przed odczulaniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Odczulana była biorezonansem - na czym o polega nie mam pojęcia, ale dokształcę się w tym kierunku, to Ci opowiem :p
Wydaje mi się, że można na wszystko z tym, że pies nie może mieć kontaktu z alergenem przez 3 tygodnie przed odczulaniem.[/quote]

bede czekac na info:lol: bo ciekawe ciekawe;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy jesteście świadome, ale Ruciane Nida to dwa miasta - Ruciane i Nida :mdleje:
Pomijam, że dojazd jest rewelacyjny, szczególnie po zmroku. Na przemian droga przez las rodem z Blair Witch Project, oraz miasteczka strachu, w dodatku ruch wahadłowy i stoisz sobie 5 minut na śwatłach w środku lasu, żadnych latarnii, nikogo z przodu, nikogo z tyłu. Dramat :p
Sarna nam wyskoczyłą na drogę, ale ja nauczona doświadczeniem kazałam się koledze zatrzymać, bo się głupia cofnie na pewno - i oczywiście się cofnęła na ulicę :mdleje:
Przed samą rucianą w niejakim miasteczku o wdzięcznej nazwie ZGON jest przeuroczy drewniany mostek, który ledwo już wisi, a dźwięk w czasie przejeżdżania - niezapomniany :loveu:

Także tego, mazury zaliczone :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Nie wiem czy jesteście świadome, ale Ruciane Nida to dwa miasta - Ruciane i Nida :mdleje:
Pomijam, że dojazd jest rewelacyjny, szczególnie po zmroku. Na przemian droga przez las rodem z Blair Witch Project, oraz miasteczka strachu, w dodatku ruch wahadłowy i stoisz sobie 5 minut na śwatłach w środku lasu, żadnych latarnii, nikogo z przodu, nikogo z tyłu. Dramat :p
Sarna nam wyskoczyłą na drogę, ale ja nauczona doświadczeniem kazałam się koledze zatrzymać, bo się głupia cofnie na pewno - i oczywiście się cofnęła na ulicę :mdleje:
Przed samą rucianą w niejakim miasteczku o wdzięcznej nazwie ZGON jest przeuroczy drewniany mostek, który ledwo już wisi, a dźwięk w czasie przejeżdżania - niezapomniany :loveu:

Także tego, mazury zaliczone :evil_lol:[/quote]Ha ha to musiały być niezłe emocje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']ale fajna mala na kamieniu.

a co sie stalo Justynko?[/QUOTE]

To worek wypełniony piachem służący do skakania, tak w roli ścisłości :p

Dzisiaj o 3 odprowadziłam znajomych na nocny autobus, do 4 chyba sprzątałam po nich. TZ nie dawał znaku życia, w związku z czym nie spałam do 6. Na koniec dowiedziałam się od postronnych osób, że pewna wydawałoby się bliska mi osoba pierze moje brudy publicznie :shake:
Dziś jestem nieżywa.
Ah, odpicowałam Galinę trochę. Ten mały czort wymaga cierpliwości, anielskiej cierpliwości.. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...