Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

[quote name='madziorna'][B][I][COLOR="RoyalBlue"]Miałam jechać z koleżanką, która wystawia Cane Corso, ale ona jednak nie jedzie :-( Nawet dokładnie nie znam powodów, ale mi smutno... Nastawiłam się już trochę... :shake:[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

Zawsze możesz jechać ze mną :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madziorna'][B][I][COLOR=royalblue]Miałam jechać z koleżanką, która wystawia Cane Corso, ale ona jednak nie jedzie :-( Nawet dokładnie nie znam powodów, ale mi smutno... Nastawiłam się już trochę... :shake:[/COLOR][/I][/B][/quote]
Wiem co czujesz. W 2003 roku miałam tak samo, tyle że o tym, że nie zmieszczę się do dużego skąd inąd auta dowiedziałam się w nocy, z piątku na sobotę. Dowcip był taki, że w sobotę miałam ocenę na ringu. Byłam wściekła, ba, furia to mało powiedziane. A w ogóle przed samą wystawą pies mi się wysypał tak niemożebnie, że miałam wątpliwości czy pokazywać takie gołe cos w championach. No bo co to za champion, taki łysy. Poza tym miałam jeszcze 2 konkurentki, a większość znajomych malamutów była w futrze. Klapa. Ze złości jednak pojechałam, pociągiem. Jak zobaczyłam konkurencję w miarę w futrze, lub już z pewnym odrostem, przede wszystkim wyglądającą jak pies a nie koza, to zbladłam. Zastanawiałam się czy wychodzić na ring, no bo po co, z siebie głupa robić z takim gołodupcem. I wiecie co? Wyszłam. Sędzia uśmiał się pytając nasz gdzie została sukienka. A Ajeczka dostaa wtedy 1 lokatę, doskonałą i łądny opis. No, CACIB'a nam wtedy nie dali, ale cóż... Była goła... i wesoła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziorna'][B][I][COLOR=royalblue]Miałam jechać z koleżanką, która wystawia Cane Corso, ale ona jednak nie jedzie :-( Nawet dokładnie nie znam powodów, ale mi smutno... Nastawiłam się już trochę... :shake:[/COLOR][/I][/B][/quote]

Kombinuj, kombinuj :) CACIB Kraków fajna sprawa :) .. ja mam tak blisko, a jednak nigdy tam się nie wystawiałam, nie wiedzieć czemu, a na owiele dalsze wystawy jeździłam... no cóż, trzeba nadrobić xD Lepiej późno, niż wcale :) I znalazłam transport przez dogomanie, pierwszy raz w życiu, rodzice się zgodzili - bo ich wtedy nie ma wyjątkowo - także szczęśliwie zabieram się z Arnim w towarzystwie przyjaznego owczarka kaukaskiego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziorna'][B][I][COLOR=royalblue]Spokojnie... Ja miałam tam jechać tylko towarzysko, właśnie z tą koleżanką, która wystawia Cane Corso... :eviltong: Ale może jeszcze nie wszystko stracone...[/COLOR][/I][/B][/quote]

Aaa już myślałam, że z psem zapisanym na wystawe ^^ wtedy to byłoby gorzej ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']A ja Krakowem jestem w tym roku delikatnie mówiąc zaskoczona.
Bardzo lubię te wystawy, i nigdy nie narzekałam. Natomiast w środę chcąc potwierdzić zgłoszenie 3 psów, usłyszałam w oddziale, że niestety nie da rady (na parę dni przed końcem terminu zgłoszeń :-o:-o) , dopiero w przyszłym tygodniu. Nie dość, że próbowałam się dodzwonić przez blisko 30 minut, to NIC się nie dowiedziałam.[/quote]

No co Ty:crazyeye:
Ja napisałam maila i odp. mi bardzo miła Pani że zgłoszony ze wszystko ok, moze sprobuj w ten sposob?
Ja jade z grzywkiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Mam nadzieje ze zagladniesz pod ring seterow i opowiesz jak sie miewa moje dziecko:) Jeszcze nie pojechala a ja juz zaczynam za nia tesknic:)[/quote]

Ba, ja zabieram ze sobą Grzesia nawet to sobie porozmawiacie :) !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']:multi:Super !!!:multi:
No to teraz bede miec treme zeby moj mlody dobrze wypadl:)[/quote]

To może my weźmiemy transparenty i pompony jakies, żeby kibicowac i dodać otuchy :loveu: Lucky jest genialny, na pewno rozwali konkurencje :)

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie obudzilam sie i stwierdzilam ze do krakowa jedziemy wsyztsko ladnie pieknie tlyko nie moge przeslac zglozenia prze zinternet pomimo ze wpisuje pkr II-0000 (suka w mlodziezy i rodowod w przygotowaniu ma) czy ktos wie co mozna zrobic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']sluchajcie obudzilam sie i stwierdzilam ze do krakowa jedziemy wsyztsko ladnie pieknie tlyko nie moge przeslac zglozenia prze zinternet pomimo ze wpisuje pkr II-0000 (suka w mlodziezy i rodowod w przygotowaniu ma) czy ktos wie co mozna zrobic?[/quote]

Jeśli ma w przygotowaniu to nie wpisujesz czegoś takiego tylko piszesz "w przygotowaniu".

Link to comment
Share on other sites

Uprzejma Pani z Oddziału potwierdzając przyjęcie mojej suczki napisała tak:
"[COLOR=#1f497d][FONT='Calibri','sans-serif'][FONT=Verdana][SIZE=2]Ale trzeba było uzupełnić numerem rejestracyjnym ,lub wpisać po prostu nr rejestracyjny. (dla komputera wpisany po raz kolejny w przyg. traktowany jest jak to samo zgłoszenie, stąd ten numer rej, który dla każdego psa jest inny)"[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...