Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']ja probowalam kilkanascie razy jesli nie wiecej i zawsze ten sam komunikat byl :shake:
tylko ze suka ma rod w przygotowaniu i przeszlo mi dopiero jak wpisalam ... PKR II-0000 :diabloti: dostalam potwierdzenie i od razu napisalam meila do oddzialu coby wyjasnic ten dziwny numer :evil_lol:[/QUOTE]
Aaaaa to o to chodziło :p
Mnie też tak ciągle wyskakiwało,echhh hehe nie wpadłabym na to :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb']Ale opłaty wynoszą już 130 zł, tak?[/quote]

Zgodnie z ulotką:
Opłaty wnoszone po dniu 20 maja 2008 r. bez względu na klasę, ilość zgłoszonych psów oraz termin zgłoszenia psów POMIMO EWENTUALNEGO PRZEDŁUŻENIA TERMINU ZGŁOSZEŃ wynoszą 130 zł za każdego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuli_']Nam też nie dochodziło zgłoszenie, ale wysłałam normalnie te wszystkie info w mailu i odesłali mi, że zatwierdzone. Teraz jeszcze wpłata i czekamy na termin :cool1:[/quote]
cos im sie stało chyba , bo ja tez nie moglam wyslac zgłoszenia ale tak samo zrobilam , poslalam mailem i wczoraj dzwonilam do Oddzialu i po dłuuugich poszukiwaniach , twierdzac ze nie ma zgloszenia , pani wreszcie znalazla i potwierdzila przyjecie . Najorzej ze jak ktos probowal w ostatniej chwili poslac i tylko z formularza elektornicznego to nie dotarło i na drugi dzien opłata wlasnie juz wieksza jest , a jak tu płacic kiedy zgloszenie " nie przyjete " ?? :mad: Tzreba jesli nie dostal ktos potwierdzenia poczta zadzwonic i sprawdzic , bo troche balagan sie im chyba zrobił .:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A ja Krakowem jestem w tym roku delikatnie mówiąc zaskoczona.
Bardzo lubię te wystawy, i nigdy nie narzekałam. Natomiast w środę chcąc potwierdzić zgłoszenie 3 psów, usłyszałam w oddziale, że niestety nie da rady (na parę dni przed końcem terminu zgłoszeń :-o:-o) , dopiero w przyszłym tygodniu. Nie dość, że próbowałam się dodzwonić przez blisko 30 minut, to NIC się nie dowiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Why ???????[/QUOTE]

[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Miałam jechać z koleżanką, która wystawia Cane Corso, ale ona jednak nie jedzie :-( Nawet dokładnie nie znam powodów, ale mi smutno... Nastawiłam się już trochę... :shake:[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziorna'][B][I][COLOR="RoyalBlue"]Miałam jechać z koleżanką, która wystawia Cane Corso, ale ona jednak nie jedzie :-( Nawet dokładnie nie znam powodów, ale mi smutno... Nastawiłam się już trochę... :shake:[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]
Może jeszcze uda się zdobyć kogoś do transportu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...