Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W kwestii zgloszen psow z rodowodem w przygotowaniu - to informacja, co nalezy wpisac BYLA i JEST ZAMIESZCZONA na formularzu zgloszeniowym bezposrednio pod polem numer rodowodu. Jest tam napisane, zeby "w przyg" uzupelnic numerem rejestracyjnym.

Wiem, ze tekstow malym drukiem sie nie czyta - ale moze warto ;)

/tomek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']To może my weźmiemy transparenty i pompony jakies, żeby kibicowac i dodać otuchy :loveu: Lucky jest genialny, na pewno rozwali konkurencje :)[/quote]

Hihihi,
doping zawsze mile widziany:)
A co do Lakiego to fajny z niego gosc jest ale to bedzie jego debiut w klasie posredniej, dwa dni wczesniej skonczy 15 miesiecy wiec od razu na gleboka wode skaczemy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']my się zgłosiliśmy w terminie i do tego ze zniżką 10% dla psów z oddziału krakowskiego ;P;)[/quote]:angryy: ciekawe dlaczego pani kiedy z Nia rozmawiałam nie wspomniała o zniżce , a pytałam o rozne rzeczy , m.in.. o to tez :mad:..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renia13']:angryy: ciekawe dlaczego pani kiedy z Nia rozmawiałam nie wspomniała o zniżce , a pytałam o rozne rzeczy , m.in.. o to tez :mad:..[/quote]
hmm - ja to wyczytałam o zniżce na stronie oddziału - zupełnie przypadkowo - taka notka była w....aktualnościach...;)może specjalnie, żeby trudniej było zauważyć hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']hmm - ja to wyczytałam o zniżce na stronie oddziału - zupełnie przypadkowo - taka notka była w....aktualnościach...;)może specjalnie, żeby trudniej było zauważyć hehe[/QUOTE]
W każdym oddziale tak jest, że członkowie mają 10% zniżki :)
U nas też tak jest :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuli_']W Chorzowskim też mi nic takiego nie było powiedziane. W wrześniu zaliczamy dwie wystawy i mamy do zapłaty 120zł bez informacji o jakiejkolwiek zniżce... :mad:[/QUOTE]
Bzdura :) W chorzowskim obowiązuje, wiem, bo należę - i wszędzie taka informacja jest rozpowszechniona, nawet na listach, które do mnie przychodzą z oddziału.

Link to comment
Share on other sites

Plan sedziowania powinien byc dostepny ok. 10-11.06 ze wzgledu na to, ze termin zgloszen bedzie jeszcze przedluzony o tydzien ale tylko dla zgloszen poprzez formularz zgloszeniowy. Rownoczesnie w okolicach nastepnego weekendu (14-15.06) powinna sie odbyc wysylka potwierdzen do wystawcow.

/tomek

PS. Kwestia obnizki oplaty dla czlonkow macierzystego oddzialu nie jest regula. W tym roku sprobowalismy tak zrobic i zobaczyc, jaki efekt to przyniesie (zwiekszenie ilosci psów z oddzialu w Krakowie). Nie jest tez powiedziane, ze bedzie to kontynuowane, chociaz taka mam nadzieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...