Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

[quote name='abigeil']Faktycznie, ani jednel małej godzinki nie podano. Nie chcę czekać z psam od samego rana na ocekiwanie na swoją ocenę:mad:

Mają zresztą jeszcze czas[/quote]

Regulamin Wystaw Psów Rasowych ZKwP

VIII. Uprawnienia i obowiązki wystawców

[B]6. Wystawca zobowiązany jest być na wystawie wraz z psem od chwili jej rozpoczęcia aż do zakończenia,[/B] uczestniczyć w ewentualnej prezentacji zwycięzców, brać udział w konkurencjach fakultatywnych, do
których zgłosił swoje psy, oraz uczestniczyć w konkurencjach finałowych z psami, które zdobyły stosowne tytuły.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu'] Plan sędziowania jest mi potrzebny do ustalenia wyjazdu na drugi dzień do Brna. I tyle. Nie mówię, że ma być dzisiaj, czy jutro, ale najpóźniej pasowałoby mi na początku następnego tygodnia. [/quote]
Zdaje sobie sprawe, ze zwłasza jak ktos nie jedzie samochodem, to dla niego jak bardzo wazna jest chociażby przyblizona godzina sędziowania (z uwagi przede wszystkim na wczesniejszy zakup biletów, zwłaszcza, że zaczęły sie wakacje). Lub ma zaplanowany wyjazd na nastepna wystawę.

Mysle, że plan bedzie wkrótce, bo przeciez katalog musi isc do drukarni, a w momencie rozpoczęcia druku plan sedziowania jest juz znany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Zdaje sobie sprawe, ze zwłasza jak ktos nie jedzie samochodem, to dla niego jak bardzo wazna jest chociażby przyblizona godzina sędziowania (z uwagi przede wszystkim na wczesniejszy zakup biletów, zwłaszcza, że zaczęły sie wakacje). Lub ma zaplanowany wyjazd na nastepna wystawę.

Mysle, że plan bedzie wkrótce, bo przeciez katalog musi isc do drukarni, a w momencie rozpoczęcia druku plan sedziowania jest juz znany.[/QUOTE]
Dlatego spokojnie poczekam, chyba, że zrobi się piątek i planu nie będzie, to zacznie mi się nerwówka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

nie bedzie nas mimo opłacenia wystawy ,tak wypadło , bo wracamy z wczasow dopiero w niedziele :placz: a IX gr jest wystawiana w sobote , szkoda bo bysmy skrocili pobyt o ten jeden dzien a tak to w piatek trzeba by wracac .Baardzo prosze jak ktos z aparatem przy ringu Shih Tzu bedzie to porobcie fotki shickom :modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Dlatego spokojnie poczekam, chyba, że zrobi się piątek i planu nie będzie, to zacznie mi się nerwówka :evil_lol:[/quote]

Noooo, :evil_lol::evil_lol: tez sie bede denerwowac, bo zawsze lepiej wiedziec przed wystawą, ile sie ma czasu "wolnego:diabloti:" i jak zaplanowac ten dzień.

Link to comment
Share on other sites

Patrze dziś do skrzynki i co widzę? list POLECONY Z ZKwP Kraków :) zadowolona, że tak szybko doszło wszystko otwieram i ze zdumienia wyjść nie mogę.
Dostałam informację (dziś), że tydzień temu były testy psychiczne ;] rewelacja.
Nie cierpię poczty polskiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mindgame']Patrze dziś do skrzynki i co widzę? list POLECONY Z ZKwP Kraków :) zadowolona, że tak szybko doszło wszystko otwieram i ze zdumienia wyjść nie mogę.
Dostałam informację (dziś), że tydzień temu były testy psychiczne ;] rewelacja.
Nie cierpię poczty polskiej.[/QUOTE]
Fajnie :)
My nadal czekamy :) Ale w katalogu jesteśmy więc bez obaw :)

Link to comment
Share on other sites

a'prpos katalogu :cool3: mnie nie bedzie na wystawie , mam opłaconą łacznie z katalogiem , gdzie mozna odebrac potem , jesli nie da rady na wystawie ? czy ktos miał taki przypadek ? czy moze te katalogi nie zabrane zostaja w Oddziale ? kto wie cos na ten temat ? prosze o odp. :p szkoda mi go stracic , w koncu jest moj;) a zgłoszenia nie mam nadal nioc nie dotarło choc mieszkam prawioe na rzut beretem od zwiazku.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkred][COLOR=blue][I]Jest juz plan sędziowania[/I][/COLOR] :multi::multi::multi::[/COLOR][/B]

[URL]http://www.tak-soft.pl/KR08PlanSedz/Plan_Sedziowania.pdf[/URL]

[B][I][COLOR=blue]i plan ringów[/COLOR][/I][/B]:

[URL]http://www.tak-soft.pl/KR08PlanSedz/HALE_RINGI.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.'][B][COLOR=darkred][COLOR=blue][I]Jest juz plan sędziowania[/I][/COLOR] :multi::multi::multi::[/COLOR][/B]

[URL]http://www.tak-soft.pl/KR08PlanSedz/Plan_Sedziowania.pdf[/URL]

[B][I][COLOR=blue]i plan ringów[/COLOR][/I][/B]:

[URL]http://www.tak-soft.pl/KR08PlanSedz/HALE_RINGI.pdf[/URL][/QUOTE]
Super:multi:
Mamy ocene po 11:multi: Nie muszę wcześniej wstawać:multi:

Link to comment
Share on other sites

ja przy odrobinie szczescia zdolam oba psy wystawic :eviltong: nawet ringi mam w miare blisko :multi:
przed jednym mam ok 20 psow a przed drugim 30 :roll: wiec wszytko zalezy od tempa sedziowania, najwyzej TZta na wszelki wypadek ubiore cywilizowanie :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']A może mi ktoś dobry sprawdzić o której i na jakim ringu są Mudi i Owczarki australijskie(australian shepherd) oraz ring ow.belgijskich. ja nie mam Adobe Ridera i nie mam jak pdf-u otworzyć:placz:[/quote]
[B]ring XII [/B]
g. 10.15 Gronki
g. 11.00 Mudi
g. 11.05 Trewiki
g. 11.25 Maliniaki

[B]ring XIII[/B]
g. 12.05 Aussie

Link to comment
Share on other sites

A my jesteśmy o 13:20 i jest u nas błąd - napisano po psach kl. młodziezy i suczce z kl.mlodziezy - wybór najlepszej suki w rasie. Dopiero póxniej jest suka w pośredniej i jest ona sama z 'dorosłych', wiec nie ma jej do kogo porównywac. Nie wyrózniono porównania o najlepszego juniora w rasie.

EDIT:
Czy wszystkie ringi są na hali, czy na trawie? Bo na tym planie nie ma żadnych obrysów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...