Jump to content
Dogomania

Libra u mnie na DT!Gronkowiec w uszach, egzema na skórze,uśmiech na pysku-Libra za TM


Dorothy

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ElzaMilicz']Maggiejan, Ty masz kontakty z Gajem, może ich poprosić ?[/quote]
Elzo, w Gaju chyba Donvotov jest. Ja niestety mam z nim kontakt słabzy niż Ty, chyba. Można go zapytać o miejsce w schronie, ale jaka jest szansa, nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

o Boże co tu sie wyprawia!!!!
gdzie nasz optymistyczny powiew wiatru
chyba sie nam troche zapomniało ze klub G choć gówno ma - zawsze i wszedzie rade sobie da :diabloti:

ZROZUMIANO i pamietajcie ze nie cierpie sprzeciwu

bardzo prosze o zmienienie naszego nastawienia bo od tego mi sie dopiero nic niechce

a wiadomo ze ciezko było i bedzie a warto przynajmniej troszke sie pośmiać

Link to comment
Share on other sites

Wisełko dopierw wróciłam do domu od rana kurcze :-(
też czasem musze popracowac poza domem, a wczoraj mi sie film urwał i zasnęłam. Trudno będzie od poniedziałku to i tak wielka pomoc :calus:

BARDZO WAM DZIEKUJE ZA POMOC
dług bardzo urósł ;-(
ale dzięki Wam licze że go spłace :calus:

dzwonił właśnie mój wet Libra bardzo źle sie czula w lecznicy zamknieta wiec postanowili ze na dzien jedna z kolezanek bedzie uzyczala swojego kojca zamykajac swoje psy gdzie indziej, mieszka niedaleko. Wiec tam ja prowadza i ona za dnia siedzi tamw kojcu. CZY TO NIE JEST CUDOWNY CZLOWIEK???
Zatkalo mnie.
Ale prosil i nalegal by rozwiazac ten problem do przyszlego tygodnia bo nuie moga w nieskonczonosc naduzywac czyjejs uprzejmosci.

Moze zatem ta buda- nie wiem jakos bede moja suke zamykac, nie mam pojecia, najwyzej bede miala zasrany i zasikany dom (niestety zalatwia sie w domu, neurotyczne) zeby sie nie pogryzly i nie zniszczyly kojca, ktory ledwo stoi, tyle ze NIE MA BUDY.

Prosze o info od Dea i Hund o tych budach, bardzo wazne!
Jakie duze, wymiary, jak mozna zabrac, czy bardzo ciezkie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz'][B]Edi[/B], co z tym Gajem ? Chyba,że[B] Doroty[/B] nie chce oddać tam Libry.
Jadę jutro wieczorem Wrocław-Kraków-Lublin, i zaraz wracam tą samą trasą. Mogłabym wziąć Librę.

Czekam na informację a propos miejsca w Gaju

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]dzwonił właśnie mój wet Libra bardzo źle sie czula w lecznicy zamknieta wiec postanowili ze na dzien jedna z kolezanek bedzie uzyczala swojego kojca zamykajac swoje psy gdzie indziej, mieszka niedaleko. Wiec tam ja prowadza i ona za dnia siedzi tamw kojcu.[/QUOTE] Ależ się Liberce opieka trafiła :crazyeye: Ze świeczką szukać takich ludzi jak ten weterynarz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...