Jump to content
Dogomania

Libra u mnie na DT!Gronkowiec w uszach, egzema na skórze,uśmiech na pysku-Libra za TM


Dorothy

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Margo05']Basiu, najlepiej wszystkie :) Spróbujemy je zrobić jakoś inaczej, może wtedy bazarek ruszy z kopyta :evil_lol:[/quote]
ciekawe jak :mad:

dobrze wiesz że klub G ma wszystko najlepsze i najlepiej wszystko wykonuje- a czego najbardziej nie cierpi to sprzeciwu :mad:

ale dla dobra Libry wysłucham twe rady :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Dorotko zapodaj najnowsze fotki Libry. Do tego skrótowca z info o niej, czyli raz jeszcze wiek, stan zdrówka, opis zachowania, Twoje sugestie, do jakiego domku powinna trafić, by działo się jej najlepiej. Zrobię jej tekst ogłoszeniowy i zaczynamy ogłaszać. Innego wyjścia nie ma. Dołóż do tego dane kontaktowe na siebie i startujemy. OKI? ;)[/quote]
Dorotko ponawiam prośbę...z samego hopsania bez ogłoszeń domek nie wyrośnie. Jeśli mam pomóc te info są niezbędne. Aha, podaj jeszcze miasto i województwo, zależnie od strony jest to wymagane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']ciekawe jak :mad:

dobrze wiesz że klub G ma wszystko najlepsze i najlepiej wszystko wykonuje- a czego najbardziej nie cierpi to sprzeciwu :mad:

ale dla dobra Libry wysłucham twe rady :razz:[/quote]

Potwierdzam :evil_lol:

Ja tylko proszę o zdjęcia do przeróbki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84'](...)Co Ty Majqa tak przycichłaś ostatnio? Czuje sie zaniedbana:(. [B]Daj się ugłaskac tu i uwdzie!!!:razz: Zacichłam, bo proza życia daje w de..., a do tego 3cia z rzęd noc do bani, przez cyrki moich kotów. Pokazałam im dubeltówkę dziadka ale jakoś przestrachu nie widzę.[/B]
Librunia, czy wiesz że, jesteś w najdziwniejszy sposób na dogo podnoszona:D [B]Jasne, nogami na boki!!![/B] [/quote]
:loveu: :evil_lol: :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No to jak podłaskasz to wybacze:grins:..
To duzo atrakcji masz w nocy, ale jako że jesteś członkiem klubu G musze Ci przypomnieć:czytaj:, że w nocy trenować trzeba inaczej, a nie śpiewy sobie urządzasz:-x.. Dajesz zły przykład czytelnikom i innym członkom, którzy chcieliby brać z Ciebie przykład:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']No to jak podłaskasz to wybacze:grins:..
To duzo atrakcji masz w nocy, ale jako że jesteś członkiem klubu G musze Ci przypomnieć:czytaj:, że w nocy trenować trzeba inaczej, a nie śpiewy sobie urządzasz:-x.. Dajesz zły przykład czytelnikom i innym członkom, którzy chcieliby brać z Ciebie przykład:shake:[/quote]


takie zachowanie jest niedopuszczalne w klubie G :motz::mad:
każdy członek klubu G nie może uciszyć sie na nie dłużej niż 4 posty -no chyba że ma coś w buzi - coś z czego klub G byłby dumny :iloveyou::laugh2_2:

przypominaj jednak podporządkować sie do dyscypliny narzuconej nam na początku powstawania klubu- pamietajcie !!!:nono:

w nas siła w nas moc - musimy dać przykład młodszym pokoleniom-zmanierowanym-zatracającym swoją moralnośći idee ...
musimy pisać pisać i jeszcze raz pisać - bo niecierpie -milczenia-no chyba że coś konkretnego wypełnia nam usta :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Basiu ja niestety na wątku Libry/klubu G będę dopiero w niedziele wieczorem, a wiem, że jest to w klubie zachowanie nie teges:modla::chaos:, dlatego proponuje by dopisać w regulaminie że każdy członek może mieć 2 nieobecności, 2 spóźnienia, 2 nieprzygotowania:oops:. Także ja bym tą jedną nieobecność wykorzystała:cool1:.. Jesli zdarzy sie że któryś z członków wykorzysta więcej niż 2 czegoś, to ilość zwiększymy:eviltong:.
Obiecuje jednak że jak mnie nie będzie, będę w odpowiednich momentach o Was ciepło myśleć:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Ale dobry ustny to jest w statucie :cool3:[/quote]jezeli ma ktoś egzamin ustny - mogę wybaczyć :diabloti:
dobra Olenia 3 nieobecnosci - (o 3 za duzo)
2 spoznienia (o 2 zaduzo )
nooo.
pamietajcie ze nawet człowiek alkoholem upojony -zawsze swymi harcami ucieszony(badz naznaczony :oops:)

ja dzis mam game over-ide do laski- znaczy zrobic laske :roll::roll::roll::diabloti:

ave klub G

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...