Jump to content
Dogomania

Libra u mnie na DT!Gronkowiec w uszach, egzema na skórze,uśmiech na pysku-Libra za TM


Dorothy

Recommended Posts

hihi no slyszalam juz te zarzuty z podmienianiem psa, przy Morganie chocby.
Nie, gwarantuje ze osoba na zdjeciu ta sama :-) tylko szczesliwsza i zdrowsza :-)
czy ktos ma jakis pomysl na ogloszenia?
ja zrobie allegro, ale gdzie indziej to nie wiem....:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no 2 dni mnie nie było - a tu takie piękne fotki libry :placz: popłakałam się jaki ryjek uśmiechnięty -odżyła dziewczyna


Tak teraz z dumą i PEŁNĄ PIERSIĄ (może i dwoma) wygłosze EXPOSE

klub G przyczynił sie do przemiany Libry - klug G co do ręki weznie to niespierd..i :)
klub G ma jeszcze jedno zadanie- znaleść dom Librze -i z rękom na piersi :) przysięga że pies dom otrzyma :loveu::loveu: (przynajmniej głeboko w to wierze)

Klub G znalesc dom Librze chce
klub G nigdy nie podda się
klub G do ostatnich sił będzie szukał domu
klub G nie odda Libry byle komu

pozdrawiam klubowiczki

Link to comment
Share on other sites

dziekuje serdecznie :calus:
jestes kochana, wszystkie jestescie.
Wlasnie sie rozmarzylam i wyobrazalam sobie jak w kusych podkoszulkach i z transparentami robimy happening i skandujemy wszelkie wymyslone przez Baske hasla. Ona sie nadaje na organizatorke...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']dziekuje serdecznie :calus:
jestes kochana, wszystkie jestescie.
Wlasnie sie rozmarzylam i wyobrazalam sobie jak w kusych podkoszulkach i z transparentami robimy happening i skandujemy wszelkie wymyslone przez Baske hasla. Ona sie nadaje na organizatorke...:evil_lol:[/QUOTE]

To ja Wam odstąpie te kuse koszulki, a sama złapię za transparent :evil_lol:
W końcu konkret ze mnie babka, więc utrzymam bez problemu, nawet wtedy, gdy mnie ze śmiechu będzie skręcać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

nie no, leciutkie zrobimy, z materialu, jak na manifie Kazi
sluchajcie na takich manifach to ja tez moge brac czynny udzial.
Co do piersi sie nie wypowiadam ale posiadam stosowny biceps do dzwigania hasel oraz lania w pysk ewentualnych oponentow:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Basia pewno zaraz zadeklaruje, że jak już uniesie bluzeczkę to i piersią pacnie skutecznie.;)[/quote]
OOOO Bożeeee Majqa :crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak możesz mnie tak na forum oczerniać i niszczyć reputacje :diabloti::cool3::cool3:

jeżeli chodzi o piersi Klub G ma zawsze odpowiedni rozmiar-:p:p

klub G piersiami wyma****e -oczywiście dlatego bo protestuje
transparenty wysoko unosi- a konkurencje skutecznie kosi :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']OOOO Bożeeee Majqa :crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak możesz mnie tak na forum oczerniać i niszczyć reputacje :diabloti::cool3::cool3:(...)[/quote]
Ależ Basiu, wszak to komplement był :loveu:- że jest solidnych rozmiarów, jędrna i trwała jak skała!!!
Nie miałam na myśli, że to typ piersi, że z rozpędu stojąc w kuchni trafiasz nią przechodzących w korytarzu!!! :loveu: Nie o takie "pacanie" szło!!! :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko zostanę zaproszony, w charakterze wsparcia:oops:...
Natychmiast zaczynam ćwiczyć;)... wszystkie posiadane partie mięśni:evil_lol:

Obawiam się tylko jaki transparent z Basiną sentencją by mi przypadł do wznoszenia w górę:razz:... nie wiem czy mógłbym liczyć na odrobinę litości w kwestii sentencji???:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...