Jump to content
Dogomania

KOSZALIN - stara kaukazka GRANDA. Po byle jakim życiu ma Prawdziwy Dom. I to jaki...


kinga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='samoglow']Mnie ten malpolud sie podoba, a pudelko nie, bo na nim slonie maja traby opuszczone na dol...to pech. Ale o tym nic tam nie pisalam, bo Cie LUBIE BARDZO!!! :p[/quote]

a widzicie jakie ludowe mąrości są czasem dziwne

mi ktoś kto się trochę zna na zachowaniu słoni kiedyś tłumaczył, że właśnie nie ma pojęcia, dlaczego u nas się uważa, że na szczęście jest słoń z trąbą do góry

słoń z uniesioną trąbą to słoń groźny, atakujący, czyli ani chybi nadchodzące nieszczęście :diabloti:

a słoń z opuszczoną trąbą to słoń spokojny, zadowolony, no to taki właśnie powinien być symbolem szczęścia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']Dobrze idzie bizuteria i bluzki - widzialam :razz:

Mnie ten malpolud sie podoba, a pudelko nie, bo na nim slonie maja traby opuszczone na dol...to pech. Ale o tym nic tam nie pisalam, bo Cie LUBIE BARDZO!!! :p[/quote]
Słoń z opuszczoną trąbą jest na "szczęcie" w krajach w których zyją słonie.Po prostu słoń atakujący ma zawsze wzniesioną trąbę . Ludzie,którzy to wiedzą jak wygląda obiekt po ataku słonia nigdy słonia z trąbą podniesioną nie kupią .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swan']mi ktoś kto się trochę zna na zachowaniu słoni kiedyś tłumaczył, że właśnie nie ma pojęcia, dlaczego u nas się uważa, że na szczęście jest słoń z trąbą do góry[/quote]
no jak to!
żeby szczęście z trąby nie wypadło :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']no jak to!
żeby szczęście z trąby nie wypadło :p[/quote]

:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

[B]Granda[/B] szuka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Grando, Grandusiu.
Kinga się stara uzupełnia I-szą stronę.


.[/quote]

Camara kazała :oops::oops:.
...żeby KTOKOLWIEK mógł się zorientować, O CO chodzi w tym wątku :oops:

...a tu nic :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Ja tam jestem zorientowana.

A jak ktos tepawy, to trudno.[/quote]


kochana.
to nie dla ciebie, to uzupełnienie.
Ty tylko powiesz słowo - i masz Grandę u siebie

to dla Postronnych.

Postronni mogą np. dopiero teraz wejsć na wątek - i co?

- i otwierają ostatnie strony, a tam zdjecia obiadów, które samoglow z uporem maniaka serwuje :eviltong:, albo te różne dziwy, ktore wkleja Angelika :roll:, albo wszystkie inne zwierzaki, które wszyscy wklejają przy okazji :razz:

...i co?
czy - jako Postronny- wyciągnęłabyś z tego odpowiednie wnioski nt aktualnego statusu Grandy?

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']kochana.
to nie dla ciebie, to uzupełnienie.
Ty tylko powiesz słowo - i masz Grandę u siebie

to dla Postronnych.

Postronni mogą np. dopiero teraz wejsć na wątek - i co?

- i otwierają ostatnie strony, a tam zdjecia obiadów, które samoglow z uporem maniaka serwuje :eviltong:,[B] albo te różne dziwy, ktore wkleja Angelika [/B]:roll:, albo wszystkie inne zwierzaki, które wszyscy wklejają przy okazji]

:diabloti:[/quote]

Kindze wychodzą "dziwy" to zazdrości:evil_lol:.
[SIZE=1]Ps. Ja nie znam żadnej dziwy, tak myślę:niewiem:.

[SIZE=2]Ale dobrze już będę grzeczna i tylko o Grandzie,a jeżeli ktoś mnie o coś będzie pytał to[/SIZE][/SIZE][IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify32/049.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...