Jump to content
Dogomania

KOSZALIN - stara kaukazka GRANDA. Po byle jakim życiu ma Prawdziwy Dom. I to jaki...


kinga

Recommended Posts

[quote name='samoglow']Zdjecia! zdjecia! A dlaczego to nowe dzieciatko to nie Granda????:placz:[/quote]

Z dłuuuuugiej listy suk i dłuuuugim myśleniu nic nie wyszło,więc jest ta dziewczyna,która tego dnia w schronie była najbardziej wylękniona i gnębiona przez towarzyszy niedoli

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kajra sliczna, taka "bura suka".
Śliczności;

Ale chudziutka, trzeba nad tym popracować.
Dawaj jej priobiotyki żeby flore bakteryjną wyrównać.
Ale jak dłużej to daj antybiotyk.
Bo one często po schronach mają przewlekłe nieżyty jelit.

Śliczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Kajra sliczna, taka "bura suka".
Śliczności;

Ale chudziutka, trzeba nad tym popracować.
Dawaj jej priobiotyki żeby flore bakteryjną wyrównać.
Ale jak dłużej to daj antybiotyk.
Bo one często po schronach mają przewlekłe nieżyty jelit.

Śliczna.[/quote]

Wreszcie... śliczna :p.
Antybiotyk nie jest konieczny,ponieważ zdarza się rzadko,ale o dziwnym zabarwieniu (schroniskowym :roll:) i konsystencji. Smarujemy oczy maścią z antybiotykiem.W pierwszy dzień dała nam popalic (drzwi do wymiany:razz:), ale bardzo szybko się uczy i jest kochana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']A jak inne zwierzaki zareagowaly na nia?[/quote]

Muszą się lubic (chociaż tolerowac:evil_lol:).Zaakceptowała ją kotka (głowa gromady),więc inni także,choc myślę,że już machnęła łapą na kolejne zwierze .Cały czas atakuje ją najmniejsza, ale Ona taka jest, mała wredota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika8']Muszą się lubic (chociaż tolerowac:evil_lol:).Zaakceptowała ją kotka (głowa gromady),więc inni także,choc myślę,że już machnęła łapą na kolejne zwierze .Cały czas atakuje ją najmniejsza, ale Ona taka jest, mała wredota[/quote]

ktora to...ta wredota?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']:-( czyli niektore koszalinskie stwory sa wredne :shake:[/quote]

Nie,nie ta nie ze schronu, to "darmoszka" z Giełdy:evil_lol:
urodzona w Mielnie,ale Gosiu nie martw się Kajra jest duża da sobie radę...A jedynie wrednym stworem z tej gromady jestem ja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika8']Nie,nie ta nie ze schronu, to "darmoszka" z Giełdy:evil_lol:
urodzona w Mielnie,ale Gosiu nie martw się Kajra jest duża da sobie radę...[/quote]

Wierze w Ciebie, Twoje stadko i (zupelnie powaznie) z najwieksza radoscia wchodze na ten watek i inne, gdzie grasujesz Ty i Kinga, i Mariola i Camara, i Paulina i jak zapomnialam o kims jeszcze to przepraszam:oops:.
Roznie to bywa, a te watki procz roznych smutkow zawieraja w sobie tyle radosci i optymizmu, ze....no wiesz sama;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']Wierze w Ciebie, Twoje stadko i (zupelnie powaznie) z najwieksza radoscia wchodze na ten watek i inne, gdzie grasujesz Ty i Kinga, i Mariola i Camara, i Paulina i jak zapomnialam o kims jeszcze to przepraszam:oops:.
Roznie to bywa, a te watki procz roznych smutkow zawieraja w sobie tyle radosci i optymizmu, ze....no wiesz sama;)[/quote]


[IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify33/042.gif[/IMG]
Grandzie też się ułoży,muszę przyznac,że moja Kajra to przeciętniak z urody, a Grandula ma coś w sobie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']Ty mi nie rob konkurencji :mad: w domu mowia, ze takiej wredoty jak ja, to ze swieca szukac....[IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify32/001.gif[/IMG][/quote]

Boniu ...to co by było gdybyśmy się spotkały [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/mixedsmiley042.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A moze u nas za malo jest pastwisk, "stepow szerokich", gdzie takie psisko mialoby raj :-(
I moze nie ma takich "wielkich" ludzi dla takich psich przyjaciol?
Co z tego, ze ja kocham wielkoludy, jak sama ledwo sie w mieszkaniu mieszcze...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...