Jump to content
Dogomania

Farcikowi Się Udało - Znalazł Nowy Dom


beba

Recommended Posts

[B]Kolejna smutna historia bezmyślności ludzkiej. [/B]

[B]Farcik to młodziutki piesek, który niestety już został skrzywdzony przez ludzi. Ma około 5 miesięcy a już ktoś pozbył się go z domu i na domiar złego potracił go samochód. Znalazłam go wczoraj skulonego z bólu i przerażenia w drodze z Pawłowa gdzie został Patos pies z innego wątku. W pośpiechu zadzwoniłam do Kasi Strzeleckiej z prośba o pomoc na całe szczęście nie odmówiła. Obiecała dzisiaj zawieść Farcika na Białobrzeską gdzie zrobią mu wszystkie badania - niestety kosztowne. Z mojego punktu widzenia pies ma połamaną przednia łapę i może być sparaliżowany. Nie wstaje , podnosi jedynie głowe, co gorsza sika pod siebie. Wczoraj wieczorem zostawiłam go u Kasi i to napisała po paru godzinach[/B]

Nie jest dobrze-panicznie boi się innych zwierząt, a reakcja jest taka ze
klapie zębami na prawo i lewo i siusia pod siebie. Starał się wstać, ale nie

moze....
Ewakuowałam go do sieni na kocyk pod kaloryferem. Teraz zmienianie psów
biegających po podwórku zaczyna graniczyć z cudem

KS

[B][COLOR=red]Zwracam sie do wszystkich dogomaniaków z prośbą aby wyjeli swoje zaskórniaki i pomogli w leczeniu Farcika. Proszę o wpłaty na konto Fundacji Koci Świat Kasi Strzeleckiej na[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]rachunek bankowy nr. 92 1060 0076 0000 3200 0095 6342 BPH[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]a to zdjecia mojego Farta w znajdowaniu róznych psich bidulków[/COLOR][/B]

[IMG]http://images27.fotosik.pl/161/8c2de615a85b9c84.jpg[/IMG]

[IMG]http://images26.fotosik.pl/162/3e99811d31573ecb.jpg[/IMG]

[B][COLOR=black]Jak będzie już wiadomo jaki jest stan Farcika będziemy szukać domu tymczasowego.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Miki']Charly chciała zdjęcia tego pieska na maila by szukać mu już domu[/quote]


ja chcialam zdjecia tego bialego z krzyczek, babki z przepuklinka tez K. i Patros czy jak mu tam (ten onek mix,co go Beba znalazla pare dni temu) nie poradze wiecej na razie. Mam 5 do szukania domku razem z Bisiem.

Link to comment
Share on other sites

Charly odezwę się.
Teraz najbardziej się martwię o Farcika. Co powie wet. Czy rzeczywiście jest sparaliżowany, czy to może tylko ból. Miał maluch dużo szczęścia, że Beba tamtędy przejeżdżała i zaopiekowała się nim. Ale czy to wystarczy?
Czy uda się go wyleczyć, by potem znaleźć mu domek.

Link to comment
Share on other sites

U Farcika jest dobrze i źle...

[COLOR=darkgreen]Dobrze[/COLOR], bo RTG nie wykazało nic złego w kręgosłupie - zatem nie widomo dlaczego nie wstaje, ale wygląda, że nie z powodu urazu kręgosłupa. Może obolały albo tak przestaszony...

[COLOR=red]Źle[/COLOR], bo przednia łapa jest złamana bardzo wyskoko - konieczna natychmiastowa operacja :placz:

Operacja będzie jeszcze dziś - a pieniądze na nią musimy jakoś nazbierać, bo Kasia już i tak jest zadłużona w lecznicy...

Wpłaty, bazarki, allegra mile widziane.

Najlepiej gdyby Farcik mógł znaleźć choć DT....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miki']Ale co mówią lekarze - nie jest zmiażdżona tak jak sie wydawało ???[/quote]


Jeszcze nie znam szczegółów - złamanie 'zupełne' (to moje określenie, nie medyczne)- nie ma łączności między kawałkami łapy - zatem trzeba to scalić za pomocą płyt lub gwoździa - jak będę wiedziała, to napiszę.

Trzymajcie kciuki za Farcika :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...