Jump to content
Dogomania

Farcikowi Się Udało - Znalazł Nowy Dom


beba

Recommended Posts

[quote name='mycha101']Jeśli to ten sam psiak, a myślę, że tak, to już ma bardzo dobry dom. Nie jest połamany, został wyrzucony z auta, a nie potrącony.
Beba gdyby nie TY to już by nie żył.[/quote]

No zlituj się i napisz więcej szczegółów, bo już się całkiem gubię

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mycha101']Jeśli to ten sam psiak, a myślę, że tak, to już ma bardzo dobry dom. Nie jest połamany, został wyrzucony z auta, a nie potrącony.
Beba gdyby nie TY to już by nie żył.[/quote]

Ja tez się już pogubiłam:oops:
Kosmaty bardzo dziękuje za wiadomości mi padły telefony zaraz podłączam i dzwonie do Kasi.
Zapomniała bym bardzo podziękować za banerki :)

Link to comment
Share on other sites

A teraz rozumiem to nie o Farcika chodzi. To moje szczęście znów się odezwało:) Wczoraj jechałam na tomografie i parę samochodów przede mną ktoś wyrzucił maleńką suczkę oczywiste było dla mnie że muszę ja upolować nie było to łatwe bo schowała mi się centralnie pod spodem samochodu i za nic nie chciała wyjsc, dopiero jak ja dałam za wygraną ona spokojnie wsiadła do samochodu i położyła się na przednim siedzeniu :) Wiedząc już gdzie jest dobry wet w Ciechanowie niezwłocznie się tam udałam żeby obejrzał pieska. Miłe zaskoczenie mnie tam spotkało bo znajomy TZ tam pracuje z miejsca zakochał się w suni i wziął ja do siebie :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Wystawie Farcikowi bazarek- jak bedzie gotowy wkleję link. Tylko jakie konto podac? Rozumiem, ze Kociego Swiata, tak?

Beba, co za misja :crazyeye: I w jedną i w drugą stronę podróży psia akcja :loveu:
A swoją drogą to trzeba mieć szczęście :evil_lol::shake:

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści na temat Farcika są następujące. Jest już po operacji, do poniedziałku a moze troszkę dłużej zostaje w szpitalu. Przez dwa miesiące będzie musiał przebywać w klatce pod stałą opieka :shake:, aż do wyjęcia gwoździ w innym wypadku łapa moze się nie zrosnąć.

[COLOR=darkred]Pieniążki na szpital i operacje zbieramy na Konto FUNDACJI KOCI ŚWIAT [/COLOR]
[COLOR=red][B]rachunek bankowy nr. 92 1060 0076 0000 3200 0095 6342 BPH [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000]z dopiskiem Farcik[/COLOR][/B]


[COLOR=black]PILNIE SZUKAMY RÓWNIEŻ DOMU TYMCZASOWEGO[/COLOR]

Mośka dzięki za bazarek :loveu: ja też sprobuje jakiś stworzyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zita']Dzień dobry, przy okazji podniosę temat ;)
Czy taki bannerek moze być ?
Wiem, że nikt mnie nie prosił ani nic... W razie czego prosze tylko nie krzyczeć ;))
[IMG]http://img184.imageshack.us/img184/4115/71821745rm6.gif[/IMG][/quote]
Zita piękny banerek tylko jak go uaktywnić:oops:

Link to comment
Share on other sites

Na chwilę obecną przebywa w klinice na Ursynowie u doktor Głuchowskiej. Musi tam pobyć minimalnie sześć dni. Jeśli chodzi o koszty leczenia i pobytu w szpitaliku wszystko będzie wiadomo bliżej poniedziałku. Co dalej na razie nie wiem czas pokaże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beba']Na chwilę obecną przebywa w klinice na Ursynowie u doktor Głuchowskiej. Musi tam pobyć minimalnie sześć dni. Jeśli chodzi o koszty leczenia i pobytu w szpitaliku wszystko będzie wiadomo bliżej poniedziałku. Co dalej na razie nie wiem czas pokaże.[/quote]

Czy to jest na Surowieckiego - jeśli tak to można by tam zadzwonić numer chyba 022 - 855 50 03 - ciekawe jak Farcik zniósł operację, jak si ę biedak czuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beba']Zita piękny banerek tylko jak go uaktywnić:oops:[/quote]
Hm, nie wiem jak tutaj działają kody i jakie.
Jeśli bbCode
to normalnie wpisujesz chyba w podpis:

[U][url= ADRES TEMATU][img]ADRES OBRAZKA[/img] [/ url]
(bez spacji ^^)[/U]^^

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest na Surowieckiego. Rozmawiałam właśnie z Kasią Strzelecką Farcik czuje się lepiej. Niestety nie może chodzić i nie wiadomo jak to będzie przez najbliższe dwa miesiące:shake: na pewno musi być w klatce. Myślę tylko cały czas jak to będzie z kupkami i sikami:oops:
Dziękuje za bazarek :loveu: i za zainteresowanie was wszystkich, bo samemu to ciężko by było:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kelpie0']Ja też postaram się coś wyskrobać, beba czy mogłabyś wysłać mi zdjęcia Farcika (jak najwięcej i jak największe ;))? Postaram się je umieścić gdzieś w necie (np. na ale.gratka) i poszukać wśród znajomych, może uda się załatwić chociaż DT.[/quote]

Na tą chwile mam tylko te zdjęcia z wątku. Nowe będą w poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beba']Na tą chwile mam tylko te zdjęcia z wątku. Nowe będą w poniedziałek[/quote]

Dobra, więc wstawiam na razie te,a w poniedziałek proszę o następne.
Opis sklecę z twoich postów (Mogę?).

Wysłałam wam 20zł :roll: więcej na razie nie dam rady...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...