Jump to content
Dogomania

Zita

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Zita

 • Rank
  Advanced Member
 1. Zita

  Foksteriery w potrzebie

  Tak, to ja (Magda). Jak tylko znajdę chwilę to założę mu wątek - ale już razem ze zdjęciami psiaka.
 2. [LEFT]A mogłabym zrobić bazarek na psa na środku pola ? Pieniądze poszłyby na dłuższy łańcuch, miski, jedzenie... budę... [/LEFT]
 3. Nie ważne. Wszyscy mają mnie w głęboko i szeroko.
 4. Zita

  Studia Psiego Psychologa

  :roll: Ja nie mówię nic o Wecie. Nie lubię tego zawodu i lubić nie będę. A tym bardziej iść na studia, w tym kierunku. Koniec, dot. Wiem że są jakieś studia u nas w Polsce z Psychologii psów. W Krakowie chyba..
 5. Hm... Weźmy jeszcze pod uwagę, że psy mają ograniczony zasób kolorów, które widzą oraz są raczej daleko widzami. Więc dajmy przykład. Wieczór w domu. Pies leży. Nagle przechodzi do pozycji "siad" i gapi się na ścianę, która jest 2 metry od niego. Nocna lampka zaświecona i cień <Czegoś tAM> pada na ścianę. A pies nie wie co to może być. Więc zaczyna być nerwowy i szczekać, powiadamiając resztę stada o dziwnym zjawisku... Po paru minutach, pies nie widząc nerwowych reakcji u właścicieli, odchodzi i zajmuje się czymś innym uspokojony. Ale powiem Wam że nigdy wcześniej nie zastanawiałam się nad tym :eviltong:
 6. Zita

  Czy tak wygląda szkolenie ?

  Psy przeszły już szkolenie na obronę sportową (; jako, że będą pracować to przechodzą również takie szkolenie... Ale to co facet mówił tej babce mnie ... zdegustowało ? Nie wiem jak to ujać. W każdym razie dziękuję Wam za odpowiedź, która dostarczyła mi pewnych... argumentów... i pytań do 'trenera'(:mad:), gdyby wujek zdecydował się mnie jednak zabrać ze sobą :evil_lol:
 7. Moja mama powiedziała "że jak coś to weźmeik psiaka ze schroniska w zielonej Górze albo kupimy z rodem "
 8. MAsz więcej zdjęć suni ? Chciałbym ją zobaczyć na ionnych footkach :) I zróbcie zdjęcie jak stoi przy nodze kogoś :)
×