Jump to content
Dogomania

II MWPR Białystok 30-31.08.2008


piotrjan

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Asiaczki tez dostały swoje numerki!:multi:
Tylko nie wiem, dlaczego mam napisane, że zgłoszenie nieopłacone... Opłatę robiłam 30.07.2008 r. Czyżby do 22.08.2008 r. finanse nie doszły...?
Pzdr.[/quote]

jak to dobrze, że dowody wpłaty istnieją :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pewnie, że dobrze, ale jak ja nie znosze tego całęgo zamieszania przy tłumaczeniu się w sekretariacie... :angryy:
Pzdr.[/quote]

ja byłam pewna, że mnie to czeka - bo pies na kogo innego, a kasa z konta mojego - ale na szczęście jest wszystko tak, jak być powinno, mile mnie zaskoczyli :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pewnie, że dobrze, ale jak ja nie znosze tego całęgo zamieszania przy tłumaczeniu się w sekretariacie... :angryy:
Pzdr.[/quote]


Asiu nie denerwuj się:razz: bo to źle wpływa na zmarszczki :eviltong: lepiej jest się śmiać:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A czy mogę prosić o mapkę Białegostoku gdzie jest widoczna odległość z PKSu do "Zwierzyńca"? Bardzo mi zależy bo nie dotarłabym na miejsce :placz: A jeszcze Jacki i Parsony oceniają o 10:00 i 10:50, a ja nie wiem czy bym miała autobus o dobrej godzinie, bo jedzie się około 3 godziny :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']a ja wlasnie popatrzylam na plan ringow... i mam nadzieje, ze nasz ring jest w hali- bo chyba lodowisko to hala- i jest tam tez glowny ring.. wiec moze nie bedzie nam na glowe padac :)[/quote]

jesteśmy w HALI :cool3:


a pogode sprawdzam na NEW METEO - prawie zawsze się sprawdza ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...