Jump to content
Dogomania

II MWPR Białystok 30-31.08.2008


piotrjan

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My jedziemy w roli widza, więc to nam obojętne o której. W niedzielę będziemy cały dzień, bo charty są a w sobotę od tak pooglądać bo mieszkami kilka minut od stadionu, więc żaden problem. Jakbyś chciała,żeby pomoć to na gg 1324335 :cool3: Nam bez problemu :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka']My jedziemy w roli widza, więc to nam obojętne o której. W niedzielę będziemy cały dzień, bo charty są a w sobotę od tak pooglądać bo mieszkami kilka minut od stadionu, więc żaden problem. Jakbyś chciała,żeby pomoć to na gg 1324335 :cool3: Nam bez problemu :p[/quote]Obecnie nie mam gg:lol:
To jesli to nie bedzie problem to wpadnij po mnie o 11:40 na dworzec bede tam z kolezanka, wyslij mi swoj nr kom to jak sie nie znjadziemy to zadzwonie ja tez zaraz ci wysle
I wysle ci swoje zdjecie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Trzymam kciuki za jutro! A za pojutrze to już ''na żywo'' będę trzymała kciuki za dogomaniaków :) Mam nadzieję, że się spotkam z Wami, jak coś to zaczepiać- będe miała wstążeczkę :cool3: :)[/quote]

a ja w rozpaczy bo ni mam nic niebieskiego na łapke :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']A co z tą wstążką z medalu? Albo napisz jaki będziesz miała numer i jak będziesz ubrana, bo mam zamiar przyjść do Was na ring.[/quote]

839 - nie wiem jak będę ubrana :lol: pewnie będę w spodniach, a i mam charakterystyczne czerwone (bordowe kto jak woli) buty :lol: na każdej wystawie rzucają się w oczy zwłaszcza jak cykają foty Elicie :lol::lol:

a wstążka za krótka - sprawdzałam dzisiaj specjalnie...

Link to comment
Share on other sites

Określenie szpice to dość ogólnie.
Na pewno będą sędziowane od samego rana czyli od 10. Jeżeli interesuje Cię konkretna rasa 5 grupy to wejdź na stronę ZKwP Białystok i masz tam plan sędziowana i dokładną rozpiskę godzinową wraz z ringiem na którym będą sędziowane. ;)

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...